Telefon Duvar Kağıtları Bulabileceğiniz 5 Muhteşem Uygulama (Android) | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Telefon Duvar Kağıtları Bulabileceğiniz 5 Muhteşem Uygulama (Android)

duvar kağıdı uygulaması

Kullanıcıların birçoğu, akıllı cihazlarına şık bir görünüm kazandırmak için çaba sarf etmektedir. Kimi kullanıcı, akıllı cihazlarına şık tasarımlı kaplar alırken kimi kullanıcı da telefon duvar kağıtları aramaktadır. Son dönemde duvar kağıtlarına artan ilgi sebebiyle birçok yazılımcı yeni uygulamalar geliştirmektedir. Geliştirilen bu tip uygulamalar sayesinde kullanıcılar, rahatlıkla yeni duvar kağıtları bulabilmektedir. Telefon duvar kağıtları bulabileceğiniz 5 muhteşem uygulamayı gelin birlikte inceleyelim.

Walli Uygulaması

Walli, Google Play mazağasın da en popüler olan duvar kağıtları uygulamasıdır. Piyasaya çıktığından beri 10 milyondan fazla kişinin indirdiği uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Walli uygulamasındaki duvar kağıtları, seçkin bir sanatçı topluğu tarafından yapılmakta ve kullanıcılara sunulmaktadır. Oldukça profesyonel tasarımların bulunduğu bu uygulamada akıllı cihazınız için muhteşem duvar kağıtları bulmanız kaçınılmazdır.

Duvar Kağıtları HD 4K Uygulaması

Duvar Kağıtları HD 4K, 10 Milyondan fazla yüklenen ve Google Play mağazasında oldukça popüler olan bu uygulama sayesinde akıllı cihazlarınıza şık tasarımlı duvar kağıtları bulabilirsiniz. Uygulama içerisinde özel sanatçı topluğu tarafından yapılan muhteşem duvar kağıtları bulunmaktadır. Ortalama her gün 50 ile 70 tane eklenen duvar kağıtları ile uygulama son derece güncel kalmaktadır. Uygulamanın en güzel yanlarından bir tanesi de cihaz çözünürlüğüne uygun duvar kağıtlarının kullanıcılara sunulmasıdır.

Doğa Manzara Duvar Kağıtları HD Uygulaması

Doğa Manzara Duvar Kağıtları HD, 500 Bin den fazla yüklenen bu uygulama kullanıcılara muhteşem güzellikte manzaralar sunmaktadır. Özellikle doğa ile iç içe olan kişilerin indirmesi gereken telefon duvar kağıtları uygulamaları arasında yer almaktadır. Olağan üstü görselliklere sahip manzaralar, mevsimleri en güzel anlatan duvar kağıtları, doğa içerisinden yakalanan müthiş görseller uygulama içerisinde yer almaktadır.

Duvar Kağıtları 2020 Uygulaması

Duvar Kağıtları 2020, farklı görsellikte telefon duvar kağıtları arayan kullanıcılar için muhteşem bir uygulama. 10 Milyondan fazla yüklenmesiyle dikkat çeken uygulama içerisinde 55 farklı kategori bulunmaktadır. Uygulamanın en büyük özelliklerinden biri de CC0 lisansına sahip olması. Kullanıcılara sunulan bu lisans sayesinde duvar kağıtlarını her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir.

ZEDGE Zil Sesi ve Duvar Kağıdı Uygulaması

ZEDGE Zil Sesi ve Duvar Kağıdı, telefon duvar kağıtları uygulamaları içerisinde en popüler uygulama olarak bilinmektedir. Dünya genelinde 100 milyondan fazla yüklenen bu uygulama içerisinde milyonlarca duvar kağıtları bulunmaktadır. Uygulamanın en güzel özelliklerinden biri de beğendiğiniz duvar kağıtlarını arkadaşlarınızla paylaşabilmektedir. Uygulama içerisinde kullanıcılara sunulan bir başka özellik ise zil sesleridir. Milyonlarca zil sesinin bulunduğu uygulama içerisinden kullanıcılar istediğini indirebilmekte ve kullanabilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*

Akıllı telefon özellikleri

Telefon Karşılaştırma Siteleri

Telefon karşılaştırma yaparak sahip olmak istediğiniz akıllı telefonlar için kıyaslama yapmayı kolaylaştırabilirsiniz ...
diskpart liste

Diskpart Aracı İle USB Biçimlendirme Nasıl Yapılır?

USB bellek, günlük hayatta sık kullandığımız depolama birimlerinden biridir. Ebatları ve kolay ...
fornite

OnePlus 8, Fortnite’ı 90 FPS’de Çalıştıran İlk Akıllı Telefon

Akıllı telefon üreticileri her geçen gün oyuncular için yenileme hızı yüksek telefonlar ...
google stadia

Google Stadia Oyun Kolu Artık Android Telefonlarla Kablosuz Çalışıyor

Google Stadia, yavaş ama emin adımlarla ilerliyor.  Google Stadia ile android telefonda ...
oneplus nord

OnePlus Nord Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

OnePlus Nord adı verilen uygun fiyatlı akıllı telefon, OnePlus 8’den daha düşük ...
realme c11

Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren teknoloji firması Realme, düzenlediği özel bir ...
microsoft yüzde hesaplama

Excel’de Yüzde Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel programı içerisinde yer alan formüller her ne kadar bazı kişilere karmaşık ...
Xbox series x

Xbox Series X Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xbox Series X, yeni tasarımı ve geliştirilmiş donanımı ile Microsoft’un piyasaya sürdüğü ...