Twitter Hesap Gizleme Nasıl Yapılır? ∞ Sonsuz Teknoloji

Twitter Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Gizleme

Günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’ da hesabını son derece kolay ve bir o kadar da pratik bir şekilde gizleyebilirsiniz. Twitter hesap gizleme işlemi sayesinde sosyal medya hesabınızın güvenliğini arttırabilir ve sadece takipçileriniz ile etkileşime girebilirsiniz. Dilerseniz, adım adım Twitter hesap gizleme işlemi nasıl yapılırmış gelin detaylı olarak birlikte inceleyelim.

3 Basit Adımda Twitter Hesap Gizleme İşlemi

Twitter hesap gizleme işlemi için aşağıda anlatılan adımları takip edebilir ve bu adımları uygulayarak hesap gizleme işlemini başarıyla tamamlayabilirsiniz.

Twitter Hesap Gizleme İşlemi

1.      Twitter Hesabına Giriş Yapınız

Twitter Hesabına Giriş

Hesap gizleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak Twitter hesabınıza girmelisiniz. Twitter hesabınıza girebilmek için bu bağlantı seçeneğini kullanabilirsiniz.

2.      Ayarlar ve Gizlilik Seçeneğine Giriniz

Ayarlar ve Gizlilik

Twitter hesabınıza girdikten sonra ekranın hemen sol tarafında bulunan daha fazla seçeneğine tıklayınız. Tıklama işlemini gerçekleştirdikten sonra karşınıza gelecek olan menüde ayarlar ve gizlilik seçeneğine basınız.

3.      Gizlilik ve Güvenlik Adı Verilen Seçeneğe Basınız

Gizlilik ve Güvenlik

Söz konusu seçeneğe bastıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran da gizlilik ve güvenlik sekmesine tıklayınız.  Ardından hedef kitle ve etiketleme seçeneğine basınız. Tüm bu adımları uyguladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekranda ki Tweetlerini korumaya al kutucuğuna tik işaretini koyarak işlemi tamamlayınız.

Yukarıda yer alan anlatımı takip ederek sizlerde son derece kolay ve pratik bir şekilde bilgisayar üzerinden hesabınızı gizleyebilirsiniz.

Mobil Cihazlar Üzerinden Twitter Hesabınızı Gizleme

Mobil Cihazlar Üzerinden Twitter Hesabınızı Gizleme

Mobil cihazlarınızdan da son derece kolay ve pratik bir şekilde Twitter hesabınızı gizleyebilirsiniz. Mobil cihazlarınızdan Twitter hesap gizleme işlemini gerçekleştirebilmek için aşağıda anlatılan adımları uygulayabilirsiniz.

  • Hesap gizleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilmek için öncelikli olarak Twitter uygulamasına giriş yapmalısınız.
  • Twitter uygulamasına giriş yaptıktan sonra ekranın sol üst köşesinde bulunan 3 çizgi ikonuna tıklayınız.
  • 3 Çizgi ikonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan menüde ayarlar ve gizlilik seçeneğine basınız.
  • Ardından gizlilik ve güvenlik adı verilen sekmeye giriş yapınız.
  • Tüm bu adımları uyguladıktan sonra karşınıza gelecek olan ekran da Tweetlerini korumaya al sekmesine tıklayınız ve hemen ardından söz konusu seçeneği aktif ediniz.

Yukarıda anlatılan adımları uygulayarak mobil cihazlarınız üzerinden Twitter hesap gizleme işlemini başarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*