Ücreti Film ve Dizi İzleyebileceğiniz 5 Muhteşem Mobil Uygulama | Sonsuz Teknoloji

Ücreti Film ve Dizi İzleyebileceğiniz 5 Muhteşem Mobil Uygulama

film dizi

Televizyon izlemek birçok insan için tutkudur. Geçtiğimiz yıllarda insanlar film ve dizileri sadece televizyondan izlemekteydi. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte film ve dizi yayınları önce bilgisayarlara sonra ise akıllı telefon ve tabletlere yayıldı. Gelişen bu teknoloji sayesinde birçok insan artık film ve dizileri tablet ve akıllı telefonlarından izlemektedir. Hal böyle olunca bizlerde sizler için 5 muhteşem mobil TV uygulamasını derledik. Derlediğimiz bu listeyi gelin birlikte inceleyelim.

bEIN Connect

beIN Connect, son dönemin en popüler mobil TV uygulamalarından biri olarak bilinmektedir. İçerisinde binlerce film ve dizi olan bu uygulama da ayrıca futbol maçları da izlenebilmektedir. Kullanıcılar spor extra + paketi kapsamında kullanıcılar UEFA Avrupa ligi, Şampiyonlar ligi, İngiltere, Fransa ve İtalya ligi, Euroleague, NBA, ATP 1000 ve WTA tenis turnuvalarını izleyebilmektedir.Uygulama içerisinde satılan bir diğer paket ise Süper lig paketidir. Kullanıcılar bu paketi seçmesi halinde isterlerse süper lig deki tüm maçları isterler ise tuttuğu takımın maçlarını izleyebilmektedir. Film, dizi ve belgesel izlemek isteyen kullanıcılar ise eğlence paketini alabilmektedir. Aktif olarak yapılan kampanyaları takip ederek bu uygulama içerisinde abonelik oluşturabilirsiniz.

Netflix

Dünyanın en popüler mobil TV uygulamalarından biri olan Netflix her ay onlarca yeni içeriği abonelerine sunmaktadır. Özellikle son dönemde ülkemizde yaptığı ataklarla dikkat çeken Netflix Hakan Muhafız, Atiye ve Rise of Empires: Ottoman gibi önemli yerli dizileri aboneleriyle buluşturmaktadır. Kullanıcılar temel, standart ve özel abonelik tiplerinden birini seçerek platforma üye olabilmektedir. Temel üyelikte standart görüntü kalitesi bulunurken, standart üyelikte HD görüntü kalitesi özel üyelikte ise ultra HD görüntü kalitesi bulunmaktadır.

TV+

Turkcell platformuna ait TV+ uygulaması sayesinde kullanıcılar yüzlerce film ve diziyi izleyebilmektedir. Temel TV paketi kapsamında kullanıcılar 100’den fazla kanalı izleyebilirken Premium paketi kapsamında kullanıcılar yüzlerce film ve diziyi izleyebilmektedir. Kullanıcılara ayrıca temel pakette 25 saat, Premium pakette ise 100 saat kayıt imkanı verilmektedir.

D-Smart GO

D-Smart platformunun kullanıcılara sunduğu bu uygulama sayesinde film, dizi ve spor içerikleri izlenebilmektedir. Her ay eklenen onlarca yeni film ve diziler sayesinde platform güncelliğini korumaktadır. Kullanıcılar temel paket kapsamında çocuk programlarını ve çizgi filmleri izlerken, film dizi paketini seçen kullanıcılar ise onlarca yeni yapımı izleyebilmektedir. Platforma abone olmayı düşünen ve spor içeriklerini de izlemek isteyen kullanıcılar Mega paketi seçebilmektedir. Mega paket kapsamın film, dizi, belgesel ve spor içerikleri izlenebilmekte ve 100 saat boyunca kayıt edilebilmektedir.

Tivibu GO

Tivibu platformuna ait olan bu uygulama sayesinde kullanıcılar hem TV kanallarını izleyebilmekte hem de film, dizi ve spor içeriklerini izleyebilmektedir. Aile paketi kapsamında 100’ den fazla TV kanalının yanı sıra kullanıcılar çocuk, belgesel, eğlence ve müzik yayınlarını da izleyebilmektedir. Sinema paketi kapsamında kullanıcılara film, belgesel, çocuk, eğlence, müzik izleyebilirken, süper paket kapsamın spor dahil tüm içerikler izlenebilmektedir

  1. Avatar
    mobdro install
    05:33 24 Mart 2020 05:33

    İyi makale, gönderiyi arkadaşlarımla paylaşacağım!

Bir yorum bırakınız...

*