Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Huawei P40 Lite E Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çeken Huawei P40 Lite E Tanıtıldı. İşte Özellikleri ve Fiyatı

huawei P40 Lite E

2019 Yılında fırtınalar estiren Huawei firması, Google ile yaşadığı problemlerden sonra oldukça sarsılmıştı. Bir dönem sessizliğe gömülen firma, 2020 yılına gelmesi beklelenen Huawei P40 Lite E  oldukça hızlı giriş yaptı. Düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan Huawei P40 Lite E isimli akıllı telefon, uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Uygun fiyatının yanı sıra şık tasarımıyla da göz dolduran yeni akıllı telefonu gelin birlikte inceleyelim.

Huawei P40 Lite E Özellikleri

Düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan Huawei P40 Lite E özellikleri ile göz dolduruyor. Son dönemin en popüler telefon üreticilerinden biri olan Huawei firmasının yeni telefonu 6,39 inç büyüklüğünde ekrana sahip. Söz konusu ekranın çözünürlüğü ise 1560×720 olarak açıklandı. Gücünü kirin 810F isimli işlemciden alan cihaz, 4 GB RAM kapasitesiyle piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Uygun fiyat yapısıyla dikkatleri üzerine çeken firma, fotoğraf tutkunlarını da oldukça mutlu edecek. Uygun fiyat etiketine sahip olmasına rağmen cihazın ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde olacağı açıklandı. Cihaz üçlü kamera teknolojisi ile piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. 48 MP ana kamaranın yanı sıra cihazın arka kısmında 8 MP ultra geniş açılı sensör ve 2 MP derinlik sensörü de bulunuyor. Öz çekim kamerası olarak lanse edilen ön kameranın çözünürlüğü ise 8 MP olarak açıklandı.

64 GB Depolama alanı ile piyasaya çıkacak akıllı telefonda, aynı zamanda microSD kart desteği de bulunuyor. Kullanıcılar microSD kart desteği sayesinde akıllı telefonun hafızasını yükseltebilecek. 4000mAh Batarya kapasitesiyle dikkatleri üzerine çeken cihazda hızlı şarj özelliği de bulunuyor. Oldukça şık tasarıma sahip akıllı telefon, kullanıcıların karşısına siyah ve Aurora mavisi olmak üzere iki farklı renk seçeneği ile çıkmaya hazırlanıyor.

Huawei P40 Lite E Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan akıllı telefon şık tasarımının yanı sıra üstün performansıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Üstün performansı ile göz dolduran Huawei P40 Lite E fiyatı ise 180 dolar olarak açıklandı. Uygun fiyat etiketine sahip akıllı telefon, 12 Mart tarihinde çıkış yapacak. Özellikleri ve şık tasarımı baz alındığında cihazın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*