Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri | Sonsuz Teknoloji

Xiaomi Mi Band 5 Özellikleri

xiaomi mi band 5Xiaomi Mi Band serisine bir yenisi daha ekleniyor. Akıllı bileklik tasarımları ile de ön plana çıkan bu teknoloji firması yeni tasarımı ve modeliyle de şimdiden konuşulmaya başlandı. Xiaomi Mi Band 5, diğer modellere oranla daha farklı değişiklikleri kullanıcılarına sunmaya hazırlanıyor. İşte yeni tasarım ve model hakkında bilinen her şey.

XIAOMI MI BAND 5 VE BİLİNEN ÖZELLİKLERİ

Teknoloji devinin bu yeni tasarımında diğer akıllı bilekliklere oranla daha çarpıcı özellikler yer alacak. Mi Band 5, AMOLED özelliğe sahip ekran ile piyasaya sürülecek. Ekran büyüklüğünün ise ortalama 0.95 inç olması bekleniyor.

Piyasaya ilk olarak akıllı bileklik kavramı ile çıkan Xiaomi Mi Band serisi artık hedeflerini daha büyütmüşe benziyor. Tıpkı bir akıllı saat işlevi de gören yeni modellerde NFC özelliğine de yer verilecek.

2020 yılında piyasaya sürülmesi planlanan Mi Band 5, diğer modellere oranla daha dayanıklı bir gövde yapısına da sahip olacak. Firmanın belirttiği yeni bilgiler doğrultusunda ürünün Çin dışında da piyasaya sürülmesi bekleniyor. Buna göre yeni akıllı bileklikle mobil ödemeler yapılabilecek ve toplu taşıtlar için elektronik bir ödeme sistemi de oluşturulacak.

Heyecanla beklenen bu yeni modelin ülkemizde de satışa sunulup sunulmayacağı ise şu an için gizemini koruyor. Fakat firmanın diğer ürünlerine ülkemizde ulaşabilmek mümkün iken yeni nesil akıllı bileklik de 2020 yılından sonra ülkemizdeki raflarda yerine alabilir.

Bir yorum bırakınız...

*