Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanded Edition Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition Özellikleri ve Fiyatı

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanded Edition

Xiaomi, her geçen gün yeni modeller eklediği bilgisayar ürünlerine yeni Mi Notebook Pro 15.6 Enhanded Edition dizüstü bilgisayarını da ekledi. Bumakalede Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition dizüstü bilgisayarın özelliklerinden ve fiyatından bahsedeceğiz.

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition, metal görünümlü bir kasaya sahip. Cihazın kalınlığı 16.9 mm. Dizüstü bilgisayarın yeni özelliklerinden biri de sıcaklığı kontrol etmek için iki fanlı ısı soğutma sistemine sahiptir.

Mi Notebook Pro,  görüntü kalitesi olarak Full HD çözünürlükte bir IPS ekran, ekran çevresinde ince çerçeve, aydınlatmalı bir klavye ve 60 Wh pil kapasitesi ile donatılmıştır. İşlemci 4,9 GHz’e frekansa sahip Intel Core i7-10510U’dur.

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition, iki bellek seçme seçeneği ile satışa sunulmuştur. Arttırılabilir SSD ile 256 GB ve 512 GB depolama alanı. Bilindiği üzere SSD depolama aygıtları bilgisayara ekstra bir performans sağlar.  RAM ise 2400 MHz’den 2666 MHz’e yükselmiştir.

Mi Notebook Pro Windows 10 işletim sistemi ile birlikte geliyor. Bağlantı noktası olarak bir adet USB 2.0 ve Gigabit Ethernet, bir adet HDMI arayüzü olan iki adet USB 3.0 portu mevcuttur.

Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Enhanced Edition, fiyatları 990 dolardan başlıyor. Satışlar 1 Kasım’da başlayacak.

Bir yorum bırakınız...

*