Xiaomi, Yeni Kablosuz Kulaklığını Duyurdu! Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic | Sonsuz Teknoloji

Xiaomi, Yeni Kablosuz Kulaklığını Duyurdu! Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic

Çin merkezli teknoloji şirketlerinden biri olan Xiaomi, düzenlediği özel bir lansman kapsamında uygun fiyatlı yeni kablosuz kulaklığını tanıttı. Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic ismi verilen cihaz, kullanıcıların karşısına dokunmatik kontrol sistemi ile birlikte geliyor. Son derece kusursuz bir tasarıma sahip olan yeni kablosuz kulaklığın ağırlığı ise sadece 4,7 gram. Dilerseniz, Xiaomi şirketi tarafından tanıtımı yapılan ve uygun fiyatlı yapısıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklığı gelin yakından inceleyelim.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Özellikleri

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Özellikleri

Xiaomi şirketi tarafından geliştirilen yeni kablosuz kulaklık Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic özellikleri ile dikkat çekiyor. Son derece hafif bir tasarıma sahip olan yeni cihaz da ayrıca Bluetooth 5.0 teknolojisi de bulunuyor. Peki, uygun fiyatıyla dikkat çeken yeni kablosuz kulaklığın diğer özellikleri neler?

1.    Tasarımsal Yapısı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic tasarım

Xiaomi şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık, tasarımsal olarak oldukça sade bir görünümde. Sade ve kusursuz bir tasarıma sahip olan cihazın ağırlığı ise sadece 4,7 gram.

2.    Teknik Donanımı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic teknik donanım

Son derece kusursuz bir tasarıma sahip olan yeni kablosuz kulaklık, kullanıcıların karşısına gürültü engelleme teknolojisi ile birlikte çıkıyor. Cihaz içerisinde kullanılan çift mikrofon sayesinde kullanıcılar, görüşmelerini oldukça sorunsuz bir şekilde yapabiliyor. Dokunmatik kontrol özelliğine sahip olan yeni kablosuz kulaklık ta ayrıca otomatik oynatma özelliği de bulunuyor.

3.    Bağlantı Desteği

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic bağlantı

Oldukça standart özelliklere sahip olan yeni kablosuz kulaklık, kullanıcıların karşısına Bluetooth 5.0 bağlantı desteği ile birlikte çıkmaya hazırlanıyor. Çoklu cihaz desteğine sahip olan bu ürün hem Android hem de İOS işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

4.    Batarya Yapısı

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic batarya

Teknik donanımıyla giriş seviyesine hitap eden yeni kablosuz kulaklığı kullanıcılar, kesintisiz bir şekilde 5 saat’ e kadar kullanabiliyor. Oldukça standart bir batarya performansına sahip olan cihazın ortalama kullanım süresi ise 20 saat olarak duyuruldu.

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic fiyatı ve çıkış tarihi

Xiaomi şirketi tarafından geçtiğimiz günler içerisinde tanıtımı yapılan yeni kablosuz kulaklık Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Basic fiyatı ile dikkat çekiyor. 30 Euro fiyat etiketine sahip olan yeni cihazın resmi çıkış tarihi ise henüz açıklanmadı.

Bir yorum bırakınız...

*