Yeni Dijital Yayın Platformu HBO MAX Hakkında Tüm Bilinenler | Sonsuz Teknoloji

Yeni Dijital Yayın Platformu HBO MAX Hakkında Tüm Bilinenler

hbo

İnternet üzerinden yayın yapmaya başlayan platformların sayısı günden güne artış gösteriyor. Netflix’in başını çektiği bu sektöre günümüzün köklü TV kanalları ve yapımcıları da ilgi gösteriyor. İşte internet yayın platformlarından en yenisi olan HBO Max de bunlardan biri.

HBO, Game of Thrones gibi dünyaca ünlü dizilerin yayınlandığı uluslararası bir kanal olarak hizmet vermektedir. Bu yeni yayın platformunda da kanalın en sevilen yapımları ve bazı yeni orijinal içerikleri yer alacak. Gelin platform hakkında ortaya çıkan detaylara birlikte bakalım.

HBO MAX İÇERİKLERİ İLE İDDİALI GÖZÜKÜYOR

HBO Max, özellikle Game of Thrones gibi dev bir yapım ile popülerliğine popülerlik katmayı planlıyor. Platform üzerinde kült dizinin eski bölümleri ve dizinin spin offları yer alacağa benziyor. Yayınlanacağı ilk tarihte bile 10 bin saate ulaşan içerikleri ile hizmet verecek olan platformda şimdiye dek yayınlanan hemen hemen tüm HBO dizilerine ve programlarına ulaşabileceksiniz.

House of Dragon olarak duyurulan Game of Thrones’un yeni devam dizisi de yine bu platform üzerinden yayınlanacak. Bu da platforma duyulan ilginin bir hayli artacağını gösteriyor. Bunun yanı sıra South Park gibi kült yapımlar da yine bu platform üzerinden yayınlanmaya devam edecek ve eski bölümlerine sorunsuz bir şekilde ulaşılabilecek.

DC evreninin popüler karakterlerinden biri olan Green Lantern ve Strange Adventures gibi merak edilen yapımlar da yeni versiyonları ile yine bu platform üzerinden izleyici ile buluşacak. Tüm bunların yanında klasikleşmiş yapımlara da yer verecek olan platformda Friends dizisinin her bir bölümüne ulaşabilmek mümkün olacak. The Conjuring, Susam Sokağı, The Lord of the Rings, Hobbit, Matrix, Batman ve Superman serileri de HBO Max üzerinden izlenebilecek.

HBO MAX FİYATLANDIRMASI VE ÇIKIŞ TARİHİ

HBO Max, diğer platformlar ile karşılaştırıldığından biraz daha yüksek bir fiyat ile hizmet verecek. Aylık abonelik ücreti ile hizmet verecek olan platformun her bir ay için talep edeceği meblağ ise 14.99 dolar olacak. Apple TV Plus aylık 4.99 dolar gibi bir abonelik ücretine sahipken Netflix için bu ücret 12.99 dolar.

Platformun çıkış tarihi de 2020 yılının Mayıs ayı olarak duyuruldu. Platform öncelikle ABD’de hizmet vermeye başlayacak ve bir müddet sonra tüm dünyada yayınlaşacak.

Bir yorum bırakınız...

*