Yeni Microsoft 365 Abonelik Sistemi Nedir? Ücreti Ne Kadar? | Sonsuz Teknoloji

Yeni Microsoft 365 Abonelik Sistemi Nedir? Ücreti Ne Kadar?

microsoft 365

Microsoft firması, uzun süredir çalıştığı yeni abonelik sistemini düzenlediği bir etkinlikte tanıttı. Temelde Office 365 uygulamasıyla aynı olan sistem, kullanıcılara birbirinden farklı ve oldukça gelişmiş özellikleri sunuyor. Microsoft 365 ismi verilen yeni abonelik sistemi sayesinde kullanıcılar birçok işlemi kolaylıkla bulut üzerinden yapabilecek. Peki geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve temelde Office 365 uygulamasına benzeyen yeni abonelik sistemi kullanıcılara ne vaat ediyor?

Kullanıcılar Farklı Microsoft Uygulamalarına Bulut Sistemi Üzerinden Erişebilecek

office programları

Microsoft firması tarafından geçtiğimiz günler içerisinde tanıtılan yeni abonelik sistemi temelde Office 365 uygulamasına benziyor. Yeni abonelik sistemi içerisinde Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook ve OneDrive gibi uygulamalar yer alıyor. Kullanıcılar bu uygulamaları, yeni abonelik sistemi sayesinde bilgisayardan, tabletten ve akıllı telefonlarından erişebilecek. Ayrıca kullanıcılar bu uygulamalar sayesinde daha detaylı çalışmalar yapabilecek.

Bulut Depolama Alanı Kullanıcılara Hediye Edilecek

microsoft office bulut depolama

Microsoft 365 abonelik sisteminde kullanıcılara bulut depolama alanı hediye edilecek. Kullanıcılar abonelik sistemi sayesinde OneDrive üzerinden 1 TB büyüklüğünde bir alanı herhangi bir ekstra ücret ödemeden kullanabilecek. Normal koşullarda Office 365 paketine ve 1 TB depolama alanına sahip olmak isteyen kullanıcılar aylık 41 TL, yıllık ise 410 TL ödeme yapması gerekiyordu. Sadece depolama alanı almak isteyen kullanıcılara ise aylık 14 TL karşılığında 100 GB büyüklüğünde bir depolama alanı sunuluyor.

Farklı Cihazlarla Erişim Mümkün Olabilecek

microsoft erişim

 Office 365 uygulamasında olduğu gibi yeni uygulamada da kullanıcılar farklı işletim sistemleri ile çalışmalarına devam edebilecek. Kullanıcılar dosyalarına Windows, Mac, Android ve İOS işletim sistemlerinden kolaylıkla ulaşabilecek.

Kullanıcılar Yeni Abonelik Sistemiyle Neler Yapabilecek?

microsoft team

Temelde Office 365 uygulamasıyla aynı olan yeni abonelik sistemi, kullanıcılara detaylı çalışma imkanı veriyor. Yeni abonelik sistemiyle birlikte Microsoft Teams uygulamasına erişim sağlanabilecek ve sağlanan bu erişim ile birlikte ofis toplantıları görüntülü bir şekilde bilgisayar üzerinden yapılabilecek.

Son güncel ofis sürümlerine erişim sağlayabilecek kullanıcılar aynı zamanda müşteri randevularını detaylı bir şekilde yönetebilecek, müşteriler için geri bildirim soruları ve anketleri düzenlenebilecek.

Microsoft 365 Çıkış Tarihi ve Fiyatı

microsoft team

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan Microsoft 365 aboneliği 21 Nisan tarihinde kullanıcılar sunulacak. Yeni abonelik sistemini kullanmak isteyen kullanıcılar bireysel pakete üye olmak için aylık 28 TL, İş paketine üye olmak isteyen kullanıcılar aylık 70 TL ve en üst pakete üye olmak isteyen kullanıcılar ise aylık 112 TL ödeme yapması gerekecek.

Bir yorum bırakınız...

*