Yerli Mail Servisimiz "YaaniMail" | Sonsuz Teknoloji

Yerli Mail Servisimiz “YaaniMail”

Yaani Mail

Ülkemiz yerli teknoloji gelişmelerine son dönemde oldukça fazla önem vermektedir. Ülkemiz yerli projelerde yaptığı ataklarla gündeme gelmeye devam ediyor. Son dönem ülkemiz yerli askeri teknolojilerinden tutunda yerli otomobillere kadar birçok alan çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Tamamen yerli bir ağ kurulmak istenen ülkemizde tabi ki sadece fiziksel anlamda değil aynı zamanda dijital anlamda da yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz dönemlerde açıklanan yerli arama motoru Yaani büyük ilgi görmüştü. Turkcell öncülüğünde geliştirilen arama motoru kısa sürede birçok kişinin dikkatini çekmiş ve her geçen kullanımı yaygınlaşan yerli dijital bir yenilik olmuştur. Geçtiğimiz günlerde duyurusu yapılan yerli mail servisimiz ise yayın hayatına başladı. YaaniMail ismi verilen yerli mail servisimiz kısa sürede büyük ilgi görmüşe benziyor.

Yaani Mail Detayları

Turkcell uzun süredir üzerinde çalıştığı yerli mail servisini kullanıma açtı. YaaniMail ismi verilen bu servis ile artık maillerinizi yerli ürün ile okuyabilir, yazabilirsiniz. Kuşkusuz güvenlik düzeyi oldukça merak edilen bu servis tıpkı Hotmail ve Gmail ‘de olduğu gibi spam ve virüs korumasına sahip. Yerli teknolojinin devreye girmesiyle artık cihazlarınızda internet olmasa bile maillerinizi okuyabilecek veya yazabileceksiniz. Devrim niteliğinde olan bu özellik birçok kişinin dikkatini şimdiden çekmişe benziyor.

Tamamen yerli imkanlarla geliştirilen bu mail servisinde verdiğimiz temel bilgiler yine ülkemiz sınırları içerisinde yüksek güvenlik önlemleri altında saklanıyor. YaaniMail servisinde her kullanıcıya 2 GB depolama alanı hediye ediliyor. Kuşkusuz tüm bu özelliklerin yanı sıra bilinmesi gereken diğer bilgilerde ise kullanıcılar yollayacakları maillerde 10 tane ek dosya ekleyebiliyor. 10 Ek dosya ileride daha da artacağı gelen bilgiler arasında.

YaaniMail’le Nasıl Kayıt Olunur?

Yerlimail servisimize kayıt olmak ise son derece kolay. Bilgisayarınızdan veya mobil cihazlarınızdan YaaniMail servisinin sitesine giderek kayıt olabilirsiniz. Turkcell tarafından geliştirilen bu yerli mail servisini aynı zamanda diğer operatörlerle de kullanabileceğiniz yapılan açıklamalar arasında.

Bir yorum bırakınız...

*