ZTE, Bütçe Dostu Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! ZTE Blade A3 Prime | Sonsuz Teknoloji ZTE, Bütçe Dostu Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! ZTE Blade A3 Prime | Sonsuz Teknoloji

ZTE, Bütçe Dostu Yeni Akıllı Telefonunu Duyurdu! ZTE Blade A3 Prime

ZTE

Asya bölgesinin en önemli teknoloji firmalarından biri olan ZTE, geçtiğimiz günlerde düzenlediği özel etkinlik kapsamında bütçe dostu yeni cihazını tanıttı. ZTE Blade A3 Prime ismi verilen cihaz, kusursuz tasarımı ile birçok kişinin dikkatini çekti. Android 10 işletim sistemine sahip olacağı açıklanan cihaz, 8 MP çözünürlüğünde ana kamera ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Fiyat, performans ilişkisi bakımından kullanıcıları epey mutlu eden yeni akıllı telefonu dilerseniz gelin birlikte yakından inceleyelim.

ZTE Blade A3 Prime Özellikleri

Geçtiğimiz günler içerisinde Çin de düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında tanıtımı yapılan yeni akıllı telefon ZTE Blade A3 Prime özellikleri ile dikkat çekiyor. Teknik donanımı ile giriş seviyesine hitap edeceği açıklanan cihaz, 5 MP çözünürlüğüne sahip ön kamera ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki, fiyat, performans ilişkisi bakımından kullanıcıları epey mutlu eden yeni akıllı telefonun diğer özellikleri neler?

Ekran Özellikleri

5,45 İnç büyüklüğüne sahip son derece küçük bir ekrana sahip olan yeni akıllı telefon, kullanıcıların karşısına IPS panel ile gelmeye hazırlanıyor. Cihaz içerisinde kullanılan IPS panel sayesinde kullanıcılar, ters ışıktan etkilenmeden cihazlarını son derece rahat bir şekilde kullanabiliyor.

Kamera Özellikleri

Tanıtım etkinliği geçtiğimiz günler içerisinde yapılan yeni akıllı telefon Blade A3 Prime, kamera özellikleri ile kullanıcıları biraz üzüyor. Tekli bir kamera kurulumuna sahip olan cihaz, kullanıcıların karşısına 8 MP çözünürlüğünde ana kamera ile gelmeye hazırlanıyor. Herhangi bir ek özelliğe sahip olmayan yeni akıllı telefonun ön kamerası ise sadece 5 MP çözünürlüğünde.

Diğer Özellikler

Gücünü MediaTek Helio A22 isimli işlemciden alan cihaz, kullanıcıların karşısına 2 GB Ram miktarı ile gelmeye hazırlanıyor. Android 10 işletim sistemine sahip olan yeni akıllı telefonun dahili depolama alanı ise sadece 32 GB olarak açıklandı. 2.6660mAh Batarya kapasitesi ile piyasaya çıkacak olan cihaz da herhangi bir hızlı şarj teknolojisi de bulunmuyor.

ZTE Blade A3 Prime Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Teknik donanımı ile giriş seviyesine hitap eden yeni akıllı telefon ZTE Blade A3 Prime fiyatı ile dikkat çekiyor. 99 Dolar fiyat etiketine sahip olan yeni cihaz, 11 Haziran tarihi itibariyle Çin de satışa sunuldu. Fiyat performans ilişkisi bakımından kullanıcıları epey mutlu eden akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak ediliyor.

Bir yorum bırakınız...

*

Windows-10 dep

Windows 10 Veri Yürütme Engellemesi (DEP) Nedir?

Veri Yürütme Engellemesi (DEP), Windows bilgisayarlarda yer alan bir güvenlik özelliğidir. DEP ...
toplama bilgisayar mı hazır bilgisayar mı

Hazır Kurulu Bilgisayar mı? Toplama Bilgisayar mı?

Bir bilgisayar satın almak istediğimizde ne tür bilgisayar alacağımız konusunda tereddüt yaşarız ...
wayfair olayı nedir

Wayfair Olayı Nedir?

Gün geçmiyor ki, internetin hızı kesilmesin. Her geçen gün dünyada internet kullanımı ...
Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu

Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu? İşte Çözüm Yolları

Windows 10 bilgisayarlar artık bir çok kişi tarafından kablosuz mouse ile kullanılıyor ...
ses gürültü engelleyici

Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı

Son bir yıldır evden çalışmak artık yeni normalimiz olmuş durumdadır. Durum böyle ...
İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...
Apple TV

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımızda detaylı şekilde Apple TV nedir? ne işe yarar? Açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz ...