OPPO A15’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı | Sonsuz Teknoloji

OPPO A15’in Bazı Özellikleri Ortaya Çıktı

oppo a15

A serisinin yeni ürünü OPPO A15, yakın zamanda satışa sunulacak. Satışa sunulmasına kısa bir süre kala cihaz hakkında bazı bilgiler ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgiler arasında cihazın kamera özellikleri gibi önemli detaylar bulunuyor. Sızdırılan özelliklere kısa bir göz attığımızda cihazın giriş-orta seviyelerine yakın olduğunu söylememiz yanlış olmaz gibi gözüküyor. Örneğin, yakın zamanda piyasaya sürülecek olan A15’in 13 megapiksel ana kamera ile gelmesi bekleniyor. Ayrıca görünüşe göre bu kameraya 2 megapiksel çözünürlük sunan 2 sensör daha eşlik ediyor.Yazımıza geçmeden önce ortaya çıkan bilgilerin resmi olmadığını bu yüzden cihazın özelliklerinde farklılıklar olabileceğini hatırlatalım. Şimdi lafı daha fazla uzatmayalımve A15’in ortaya çıkan özelliklerine hep birlikte göz atalım.

OPPO A15 Özellikleri Kullanıcılara Neler Sunuyor?

oppo a15 özellikleri

Ortaya çıkan OPPO A15 özelliklerini liste halinde sunmadan önce bazı önemli özelliklere değinmek istiyoruz. Daha önce de bahsettiğimiz gibi giriş seviyene yakın olacak cihazın göze çarpan bazı özellikleri şu şekilde;

MediaTekHelio P35 Yonga Seti

Birçok cihazda görmeye alışkın olduğumuz MediaTekHelio P35, A15 içerisinde de kendine yer buluyor. Özellikle uygun fiyatlı cihazların gözdesi olan bu işlemci kullanıcılara 2.3 GHz hız sunabiliyor.

3 GB RAM ve 32 GB Depolama Kapasitesi

Bildiğiniz gibi son zamanlarda Android cihazlarda oldukça yüksek miktarlarda RAM bellek bulunabiliyor. Ancak Çinli şirket yeni telefonunda ki RAM miktarını fazla abartmamış gibi gözüküyor. 3 GB RAM miktarı bulunan cihazda 32 GB hafıza kartı ile arttırılabilir depolama kapasitesi yer alıyor. Bu miktarların genellikle giriş seviye cihazlarda bulunduğunu hatırlatmakta fayda var.Ayrıca cihazın 4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi sunan farklı bir seçeneğinin de olabileceğini belirtmekte fayda var.

3 Adet Arka Kamera ve 1 Ön Kamera

OPPO A15 kamera özellikleri kısmına baktığımızda bizleri 3 adet kare şeklinde dizilmiş arka kamera karşılıyor. Bu 3 adet arka kameranın birincil olanı 13 megapiksel çözünürlüğünde gözüküyor. 13 megapiksel çözünürlük sunan birincil kameraya 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapikselmakro kamera eşlik ediyor. Ön tarafta bulunan kameranın ise 5 Megapiksel veya 8 Megapiksel çözünürlük sunacağı iddia ediliyor.

OPPO A15 Özellikleri

  • RAM ve Depolama: 3 GB RAM ve 32 GB arttırılabilir depolama kapasitesi (4 GB RAM ve 64 GB depolama kapasitesi seçeneği de eklenebilir)
  • Batarya: 4230 mAh kapasite
  • Ekran: 6.52 inç boyut, 720 x 1520p çözünürlük (IPS LCD panel)
  • Ön Kamera: 5 veya 8 megapiksel
  • İşletim Sistemi: ColorOS 7.2 (Android 10 tabanlı)
  • Arka Kamera: 13 megapiksel birincil kamera, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapikselmakro kamera

OPPO A15 Fiyatı Belli mi?

OPPO A15 fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak ideal özellikler sunan cihazın özelliklerine göre uygun fiyatlı bir şekilde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son olarak yazımızı bitirmeden önce cihaz hakkında ki bilgilerin henüz resmi olmadıklarını tekrarhatırlatmakta fayda var. Henüz resmi olarak tanıtılmayan cihazın yakın bir zaman içerisinde tanıtılması bekleniyor.

Bir yorum bırakınız...

*