OppoReno 3 Vitaly Geliyor | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Oppo Reno 3 Vitaly Geliyor

OppoReno 3

Son dönemin en popüler teknoloji firmalarından biri olan Oppo, yeni akıllı telefonunu duyurdu. Oppo Reno 3 Vitaly ismi verilen cihaz, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız ön siparişe açıldı. Özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla dikkat çeken cihaz orta seviyeye hitap ediyor. 8 GB RAM kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan yeni akıllı telefonun özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

Oppo Reno 3 Vitaly Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ön siparişe açılan Oppo Reno 3 Vitaly özellikleriyle dikkat çekiyor. Orta seviyeye hitap eden akıllı cihaz gücünü Snapdragon 765 işlemcisinden alıyor. 6,4 İnç ekrana sahip akıllı telefon, 8 GB RAM kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor.

Orta seviyeye hitap eden akıllı telefonun ana kamerası 48 MP çözünürlüğe sahip iken, öz çekim kamerası olarak adlandırılan ön kamerası ise 32 MP çözünürlüğünde olduğu açıklandı. Fotoğraf tutkunlarını oldukça heyecanlandıran akıllı telefon Color OS7 adlı işlemci ile piyasaya çıkacak.

Son dönemin en popüler markalarından biri olan Oppo firmasının tanıttığı akıllı telefonun depolama alanı ise 128 GB olarak açıklandı. 128 GB depolama alanıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan akıllı telefonda microSD kart desteği olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Her ne kadar yüksek bir depolama alanıyla piyasaya çıkacak olsa da microSD desteğinin olması birçok kullanıcı tarafından bekleniyor.

Özellikleri ve tasarımı baz alındığında oldukça kaliteli görünen akıllı telefon 4000mAh batarya kapasitesine sahip. Standart bir batarya kapasitesine sahip olan akıllı telefon ayrıca hızlı şarj özelliğini de destekliyor.

Oppo Reno 3 Vitaly Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Özellikleri ve tasarımıyla oldukça dikkat çeken Oppo Reno 3 Vitaly geçtiğimiz günler içerisinde ön satışa çıktı. 3 Farklı renk seçeneği ile Çin de satışa çıkan akıllı telefonun fiyatı ise 430 dolar olarak açıklandı. Orta seviyeye hitap eden fakat gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çeken akıllı cihazın, çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor. Çin de ön siparişe açılan akıllı telefonun Avrupa pazarına ve ülkemize ne zaman geleceği ise henüz açıklanmadı. Orta seviyeye hitap akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

Akıllı telefon özellikleri

Telefon Karşılaştırma Siteleri

Telefon karşılaştırma yaparak sahip olmak istediğiniz akıllı telefonlar için kıyaslama yapmayı kolaylaştırabilirsiniz ...
diskpart liste

Diskpart Aracı İle USB Biçimlendirme Nasıl Yapılır?

USB bellek, günlük hayatta sık kullandığımız depolama birimlerinden biridir. Ebatları ve kolay ...
fornite

OnePlus 8, Fortnite’ı 90 FPS’de Çalıştıran İlk Akıllı Telefon

Akıllı telefon üreticileri her geçen gün oyuncular için yenileme hızı yüksek telefonlar ...
google stadia

Google Stadia Oyun Kolu Artık Android Telefonlarla Kablosuz Çalışıyor

Google Stadia, yavaş ama emin adımlarla ilerliyor.  Google Stadia ile android telefonda ...
oneplus nord

OnePlus Nord Özellikleri, Çıkış Tarihi ve Fiyatı

OnePlus Nord adı verilen uygun fiyatlı akıllı telefon, OnePlus 8’den daha düşük ...
realme c11

Kusursuz Tasarımıyla Dikkat Çeken Realme C11 Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefon pazarında adından söz ettiren teknoloji firması Realme, düzenlediği özel bir ...
microsoft yüzde hesaplama

Excel’de Yüzde Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Excel programı içerisinde yer alan formüller her ne kadar bazı kişilere karmaşık ...
Xbox series x

Xbox Series X Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Xbox Series X, yeni tasarımı ve geliştirilmiş donanımı ile Microsoft’un piyasaya sürdüğü ...