OppoReno 3 Vitaly Geliyor | Sonsuz Teknoloji

Oppo Reno 3 Vitaly Geliyor

OppoReno 3

Son dönemin en popüler teknoloji firmalarından biri olan Oppo, yeni akıllı telefonunu duyurdu. Oppo Reno 3 Vitaly ismi verilen cihaz, geçtiğimiz günlerde sessiz sedasız ön siparişe açıldı. Özelliklerinin yanı sıra tasarımıyla dikkat çeken cihaz orta seviyeye hitap ediyor. 8 GB RAM kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan yeni akıllı telefonun özelliklerini gelin yakından inceleyelim.

Oppo Reno 3 Vitaly Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan ve ön siparişe açılan Oppo Reno 3 Vitaly özellikleriyle dikkat çekiyor. Orta seviyeye hitap eden akıllı cihaz gücünü Snapdragon 765 işlemcisinden alıyor. 6,4 İnç ekrana sahip akıllı telefon, 8 GB RAM kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor.

Orta seviyeye hitap eden akıllı telefonun ana kamerası 48 MP çözünürlüğe sahip iken, öz çekim kamerası olarak adlandırılan ön kamerası ise 32 MP çözünürlüğünde olduğu açıklandı. Fotoğraf tutkunlarını oldukça heyecanlandıran akıllı telefon Color OS7 adlı işlemci ile piyasaya çıkacak.

Son dönemin en popüler markalarından biri olan Oppo firmasının tanıttığı akıllı telefonun depolama alanı ise 128 GB olarak açıklandı. 128 GB depolama alanıyla kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan akıllı telefonda microSD kart desteği olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor. Her ne kadar yüksek bir depolama alanıyla piyasaya çıkacak olsa da microSD desteğinin olması birçok kullanıcı tarafından bekleniyor.

Özellikleri ve tasarımı baz alındığında oldukça kaliteli görünen akıllı telefon 4000mAh batarya kapasitesine sahip. Standart bir batarya kapasitesine sahip olan akıllı telefon ayrıca hızlı şarj özelliğini de destekliyor.

Oppo Reno 3 Vitaly Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Özellikleri ve tasarımıyla oldukça dikkat çeken Oppo Reno 3 Vitaly geçtiğimiz günler içerisinde ön satışa çıktı. 3 Farklı renk seçeneği ile Çin de satışa çıkan akıllı telefonun fiyatı ise 430 dolar olarak açıklandı. Orta seviyeye hitap eden fakat gelişmiş kamera özellikleriyle dikkat çeken akıllı cihazın, çıkış tarihi ise henüz bilinmiyor. Çin de ön siparişe açılan akıllı telefonun Avrupa pazarına ve ülkemize ne zaman geleceği ise henüz açıklanmadı. Orta seviyeye hitap akıllı telefonun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu.

Bir yorum bırakınız...

*

ssd ve hdd

İkinci El SSD veya HDD Alınır Mı?

Bilgisayar toplamak isteyen veya bilgisayar donanımlarını yükseltmek isteyen kullanıcılar bütçelerinin kısıtlı olması ...
gmail

Gmail E-posta Gelmiyor Gmail Neden Çalışmıyor? 

Gmail, her android kullanıcısının kullanmak zorunda olduğu ve güvenilir bir e-posta hizmetidir ...
vram

Bilgisayarda VRAM Nasıl Artırılır?

Bilgisayarların iyi bir performans için işlemci (CPU) gibi, ekran kartının (GPU) da ...
youtube yorum gözükmüyor

YouTube’da Yorumlar Gözükmüyor Sorunu

YouTube’da videolar için yorum yapmak, videoyu ve Youtube kanalını popüler hale getiren ...
kopyala yapıştır sorunu windows 10

Windows 10’da Kopyala ve Yapıştır Çalışmıyor

Windows 10 bilgisayarda çalışan bir işlemin aniden çalışmaması can sıkıcı olmaktadır. Windows  ...
android ram

Android Telefonda RAM Nasıl Arttırılır?

Android telefonun 64 GB veya daha fazla depolama alanı olsa bilse telefonun ...
internet veri kullanımı

İPhone ve Android’te Twitter İnternet Veri Kullanımı Azaltma

Twitter başta olmak üzere sosyal medya platformları Android ve İphone telefonlarımızda önemli ...
Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı Telefonda Hafıza Kartı Okunmuyor Sorunu ve Çözüm Yöntemleri

Akıllı telefon, cep telefonlarının sunduğu klasik özelliklere, bilgisayar özellikleri de eklenerek tasarlanmış ...