Overwatch Oyununa Yeni Karakter Echo Eklendi | Sonsuz Teknoloji

Overwatch Oyununa Yeni Karakter Echo Eklendi

overwatch

2016 Mayıs ayı içerisinde piyasaya çıkan ve çok kısa bir süre içerisinde popülerliğini arttıran Overwatch, oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile birlikte oyuna yeni bir karakter daha eklendi. Echo ismi verilen karakter farklı çatışma alanlarında kullanılabiliyor. Peki Overwatch Echo karakteri, oyun severlere ne vaat ediyor? Birçok oyuncunun merak ettiği bu soruyu gelin birlikte inceleyelim.

Overwatch Echo Karakterinin Özellikleri

Overwatch Echo Karakterinin Özellikleri

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan güncellemeyle birlikte oyuna yeni eklenen Echo karakteri özellikleri ile göz dolduruyor. Aynı anda tüm platformlara gelen karakter farklı rollerde kullanılabiliyor. Belirli bir alana üç farklı atış yapabilen karakter, yapışkan bombaları ile dikkat çekiyor. Belli bölgelere atılan yapışkan bombalar bir süre sonra kendiliğinden infilak ediyor.

Karakterin en büyük özelliği ise uçabiliyor olması. Echo, ayrıca canı az olan düşmanlara standarttın epey üzerinde hasar verebiliyor. Aynı zamanda yeteneği sayesinde, düşmanların özel yeteneklerini kopyalayabiliyor. Oyun severler yeni karakteri hem saldırı da hem de savunmada kullanabiliyor.

Overwatch Fiyatı

Overwatch Fiyatı

2016 Yılında piyasaya çıkan ve kısa bir süre içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Overwatch fiyatı

ile dikkat çekiyor. Günümüzün en popüler rekabetçi oyununu bilgisayar üzerinde oynamak isteyen kullanıcılar ortalama 150 TL, PlayStation 4 konsolunda oyunu oynamak isteyen kullanıcılar 300 TL, Xbox platformunda oyunu oynamak isteyen kullanıcılar ise 222 TL ödeme yapması gerekiyor.

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Overwatch Sistem Gereksinimleri

Overwatch sistem gereksinimleri ile dikkat çekiyor. Peki dünyanın en popüler rekabetçi oyunu olan bu oyunu oynayabilmek için hangi donanımlara sahip olmak gerekiyor? Birçok oyuncunun merak ettiği bu sorunun yanıtını gelin birlikte inceleyelim.

Dünyanın en popüler rekabetçi oyunlarından biri olan Overwatch isimli oyunu oynayabilmek için minimum 4 GB Ram miktarına, GeForce GTX 460 ve üzeri ekran kartına, ayrıca Intel Core İ3 ve üzeri bir işlemciye sahip olunması gerekiyor.

Overwatch isimli oyunu en yüksek ayarlarda oynayabilmek için, 6 GB Ram miktarına, Intel Core i5 ve üzeri işlemciye, ayrıca GeForce 660 ve üzeri bir ekran kartına sahip olunması gerekiyor. Söz konusu oyun Windows 7,8 ve 10 işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor.

Bir yorum bırakınız...

*