Google ReCAPTCHA Resimleri Nasıl Atlanır? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Google ReCAPTCHA Resimleri Nasıl Atlanır?

ReCAPTCHA logo

Ben robot değilim”, özellikle şifreli giriş yapılan platformlarda karşımıza çıkan, işlem yapanın insan olup olmadığını onaylamak için Google tarafından sunulan Web sitesi geliştiricileri tarafından boot saldırılara karşı kullanılan ücretsiz bir hizmettir.

Bu hizmet ReCAPTCHA ifadesi ile karşımıza çıkar. Bu kullanıcılar içim çok sıkıcıdır, bazen gerektiğinden fazla uzun sürer.  Bu makalede, ReCAPTCHA resimlerini atlamanın birkaç yolunu anlatmaya çalışacağız.

1. Ses Versiyonu

ReCAPTCHA

ReCAPTCHA’nın ses versiyonları çok daha hızlıdır. Görsel bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, daima görmezden gelin ve derhal yukarıda resimde gösterilen kulaklık simgesi ses düğmesine basın. “ÇAL” a tıkladığınızda İngilizce bir ses duyacaksınız. Duyduğunuz kelimeyi yazın ve “DOĞRULA“ya tıklayın.

ReCAPTCHA çal

İlk denemede tam duymadıysanız, tekrar ve daha sık dinlemek için İndir simgesini tıklayarak ses dosyasını indirebilirsiniz. Chrome / Firefox kullanıcıları için yeni bir sekmede açılacaktır. Bu dosyalar yalnızca üç ile dört saniye çalışır, böylece doğru şekilde duyduğunuzdan emin olmak için sesleri kolayca yeniden çalabilirsiniz.

2. VPN kullanın

VPN konumları, Google’ın ReCAPTCHA engelini atlamanıza izin verir. En iyi sonuçları elde etmek için, kendi sorunlarıyla karşılaşacak ücretsiz bir VPN yerine iyi bilinen bir VPN servisi seçin. İyi VPN’ler trafiğinizi gizler, cihaz ayrıntılarınızı korur ve günlükleri kaydetmez. VPN konumunu temizlemek için Ctrl + H kısa yolu ile tarayıcı ön belleğini temizleme sayfasını açın ve ön belleği temizleyin.

3. ReCAPTCHA Bypass Botlarını Kullanın

Ayrıca, bu tür zorlukları çözen tarayıcı uzantılarını da kullanabilirsiniz. Bunlardan biri, Chrome ve Firefox’ta mevcut olan ses zorluklarını aşmak için iyi bir iş yapan Buster eklentisidir. Görsel bir sorunla karşılaşır karşılaşmaz uzatma simgesi aktifleşir. Sonra, her zamanki gibi ses sorunuyla devam edin. İnsan kulağın yerine, bot senin için çözer. Bazen hatalar verebilmektedir.

BOOT

4. Captcha Çözme Hizmeti Kiralama

Captcha’ları insan veri giriş operatörlerini kullanarak çözmenize yardımcı olacak birçok CAPTCHA kod çözme servisi bulunuyor. Anti-Captcha görüntü bulmaca başına yedi ile on saniye en hızlı tepki süresi ile iyi bir örnektir.  2Captcha benzer bir şey yapan başka bir hizmettir. Elbette bunlar için ücretlendirme talep edilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*

google kitaplığım

Google Kitaplar Nedir ve Nasıl Kitap Bulunur?

Google’da sadece kitap bulmak istiyorsanız, kitap bulma işlemini Google kitaplar arama motorundan ...
Youtube e-posta bildirimler

Google, YouTube E-posta Bildirim Göndermeyi Sonlandırıyor

Google, YouTube e-posta bildirimlerini  gelecek haftadan sonra artık göndermeyeceğini duyurdu. Youtube kullanıcıları, ...
pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...
QuitNow-Stop Smoking

Sigara Bırakma Uygulaması QuitNow-Stop Smoking Özellikleri

Mükemmel bir uygulama olan quitNow-stop smoking sayesinde sigara bırakmak için önemli bir ...