Google ReCAPTCHA Resimleri Nasıl Atlanır? | Sonsuz Teknoloji Google ReCAPTCHA Resimleri Nasıl Atlanır? | Sonsuz Teknoloji

Google ReCAPTCHA Resimleri Nasıl Atlanır?

ReCAPTCHA logo

Ben robot değilim”, özellikle şifreli giriş yapılan platformlarda karşımıza çıkan, işlem yapanın insan olup olmadığını onaylamak için Google tarafından sunulan Web sitesi geliştiricileri tarafından boot saldırılara karşı kullanılan ücretsiz bir hizmettir.

Bu hizmet ReCAPTCHA ifadesi ile karşımıza çıkar. Bu kullanıcılar içim çok sıkıcıdır, bazen gerektiğinden fazla uzun sürer.  Bu makalede, ReCAPTCHA resimlerini atlamanın birkaç yolunu anlatmaya çalışacağız.

1. Ses Versiyonu

ReCAPTCHA

ReCAPTCHA’nın ses versiyonları çok daha hızlıdır. Görsel bir sorunla karşı karşıya kalırsanız, daima görmezden gelin ve derhal yukarıda resimde gösterilen kulaklık simgesi ses düğmesine basın. “ÇAL” a tıkladığınızda İngilizce bir ses duyacaksınız. Duyduğunuz kelimeyi yazın ve “DOĞRULA“ya tıklayın.

ReCAPTCHA çal

İlk denemede tam duymadıysanız, tekrar ve daha sık dinlemek için İndir simgesini tıklayarak ses dosyasını indirebilirsiniz. Chrome / Firefox kullanıcıları için yeni bir sekmede açılacaktır. Bu dosyalar yalnızca üç ile dört saniye çalışır, böylece doğru şekilde duyduğunuzdan emin olmak için sesleri kolayca yeniden çalabilirsiniz.

2. VPN kullanın

VPN konumları, Google’ın ReCAPTCHA engelini atlamanıza izin verir. En iyi sonuçları elde etmek için, kendi sorunlarıyla karşılaşacak ücretsiz bir VPN yerine iyi bilinen bir VPN servisi seçin. İyi VPN’ler trafiğinizi gizler, cihaz ayrıntılarınızı korur ve günlükleri kaydetmez. VPN konumunu temizlemek için Ctrl + H kısa yolu ile tarayıcı ön belleğini temizleme sayfasını açın ve ön belleği temizleyin.

3. ReCAPTCHA Bypass Botlarını Kullanın

Ayrıca, bu tür zorlukları çözen tarayıcı uzantılarını da kullanabilirsiniz. Bunlardan biri, Chrome ve Firefox’ta mevcut olan ses zorluklarını aşmak için iyi bir iş yapan Buster eklentisidir. Görsel bir sorunla karşılaşır karşılaşmaz uzatma simgesi aktifleşir. Sonra, her zamanki gibi ses sorunuyla devam edin. İnsan kulağın yerine, bot senin için çözer. Bazen hatalar verebilmektedir.

BOOT

4. Captcha Çözme Hizmeti Kiralama

Captcha’ları insan veri giriş operatörlerini kullanarak çözmenize yardımcı olacak birçok CAPTCHA kod çözme servisi bulunuyor. Anti-Captcha görüntü bulmaca başına yedi ile on saniye en hızlı tepki süresi ile iyi bir örnektir.  2Captcha benzer bir şey yapan başka bir hizmettir. Elbette bunlar için ücretlendirme talep edilmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*

steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...