Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar | Sonsuz Teknoloji Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar | Sonsuz Teknoloji

Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar

mobil tarayıcı 

Editör arkadaşlarımızın uzun araştırma sonucunda elde ettikleri verileri derleyip size sunduk. İnternette rahat gezinmek, hızlı işlem yapmak için internet tarayıcınızın ihtiyaçlarınıza cevap vermesi gerekir. Güvenilir bir tarayıcı kullanmalısınız. Tarayıcınızın güvenli olmaması internette paylaştığınız bilgiler sizin izniniz dışında kullanılabilir. Android telefonlar için çeşitli internet tarayıcı uygulaması mevcuttur. Bu yazı dizimizde sizler için en güvenilir ve hızlı 5 internet tarayıcısı uygulamasından bahsedeceğiz.Listemizde Android akıllı telefonunuz için kullanabileceğiniz en iyi 5 internet tarayıcısına yer verdik.  Verdiğimiz bağlantılar ile tarayıcıları telefonunuza indirebilirsiniz. Ekibimizin önerdiği internet tarayıcıları şunlardır:

Google Chrome

chrome hata

Elbette liste başını Chrome çekmektedir. Hızlı ve güvenilir bir internet kullanımı için tarayıcı olarak mutlaka Google chrome kullanmalısınız. Google şirketine ait olan bu tarayıcı az yer kaplama, hızlı olma ve güvenilir olma bakımından üstündür. Birçok akıllı telefona bu tarayıcı kurulu gelir. Google hesaplarınızla senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliğiyle bilgisayarınızdaki şifrelerinize, geçmişinize rahat ulaşabilirsiniz.

Opera Mini Web Browser

Opera-Mini

Az yer kaplayan ve hızlı bir tarayıcı olan Opera mini ile eşsiz bir internet keyfi yaşarsınız. İnternet tarayıcısı olarak gizliliğe önem veren ve üst seviyede tutan bir tarayıcıdır. Verdiği bilgileri gizli tuttuğu için güvenilir hizmet sunar. Reklam engelleme ve VPN gibi özellikleri ile rakiplerinden bir adım öndedir. Dosya paylaşımı ve haber takibi özellikleri ekstra uygulama kullanmadan yapabilirsiniz.

Firefox

firefox koyu

Bir tarayıcıda hız ve gizlilik arıyorsanız bu tarayıcı tam size göredir. Kullanım sıralamasında her zaman ilk 3 te yer alan bu tarayıcı kullanıcılarına güvenli internet hizmeti sunar. Az yer kaplaması, hızlı olması, gizliliğe önem vermesi gibi özelliklerinden dolayı en fazla tercih edilen internet tarayıcılarından birisidir. Geniş eklenti seçeneği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunar.

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo

Açık kaynak koduna sahiptir. Oldukça güvenilir bir tarayıcıdır. Takip edilemeyen bu tarayıcı oldukça hızlı bir tarayıcıdır. Kişisel bilgilerinizin kontrolünü bu tarayıcıda tam anlamıyla sağlayabilirsiniz. Birisi web sitenizi ziyaret ettiğinde uygulama sistemi sizi bilgilendirir. 9,3 MB alan kaplayan bu tarayıcı rakiplerine göre oldukça küçük boyutu ile dikkat çekiyor.

Dolphin Tarayıcı

Dolphin

Fazla bilinmeyen bu tarayıcı oldukça işlevsel bir tarayıcıdır. Az yer kaplayan ve stabil arama hizmeti sunan bu tarayıcı yüksek hız ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir yorum bırakınız...

*

steam chat

Steam Kimliğini (Steam ID) Öğrenme ve Değiştirme

Steam Kimliği (Steam ID), steam hesabınızın kimlik bilgisi ve bir alana erişim ...
Google Web Light

Google Web Light Nedir? Nasıl Çalışıyor? Avantajları Nelerdir?

Google Web Light, son dönemin dikkat çeken projelerinden biri olarak kabul edilir ...
SSH Public Key

SSH Public Key Nedir? Nasıl Oluşturulur?

SSH Public Key sorusuna yanıt vermeden önce SSH nedir kısaca açıklamak istiyoruz ...
E-Spor nedir

E-Spor Nedir, Nasıl E-Spor Oyuncusu Olunur, Popüler E-Spor Oyunları Hangileridir?

E-Spor bilinen bir diğer adı ile elektronik spor, son dönemin en popüler ...
aimlamp

AimLab Aim Geliştirme Programı Nedir?

AimLab, aim yani nişan alma yeteneğinizi geliştirdiğiniz Steam platformu üzerinden kullanılabilen bir ...
IceWarp

IceWarp Nedir? Ne İşe Yarar?

E-Posta, günümüzün en önemli iletişim araçlarından biri olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar, dijitalleşen ...
Lidar

Lidar Nedir? Nasıl Çalışır?

Lidar, iPad Pro 2020’ den sonra iPhone 12 Pro ve iPhone 12 ...
Ambilight

Ambilight Nedir? Hangi Televizyonlarda Var?

Ambilight, televizyonun arka kenar kısımlarında bulunan ve renkli şekilde yanabilen floresan teknolojidir ...