Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar

mobil tarayıcı

 

Editör arkadaşlarımızın uzun araştırma sonucunda elde ettikleri verileri derleyip size sunduk. İnternette rahat gezinmek, hızlı işlem yapmak için internet tarayıcınızın ihtiyaçlarınıza cevap vermesi gerekir. Güvenilir bir tarayıcı kullanmalısınız. Tarayıcınızın güvenli olmaması internette paylaştığınız bilgiler sizin izniniz dışında kullanılabilir. Android telefonlar için çeşitli internet tarayıcı uygulaması mevcuttur. Bu yazı dizimizde sizler için en güvenilir ve hızlı 5 internet tarayıcısı uygulamasından bahsedeceğiz.Listemizde Android akıllı telefonunuz için kullanabileceğiniz en iyi 5 internet tarayıcısına yer verdik.  Verdiğimiz bağlantılar ile tarayıcıları telefonunuza indirebilirsiniz. Ekibimizin önerdiği internet tarayıcıları şunlardır:

Google Chrome

chrome hata

Elbette liste başını Chrome çekmektedir. Hızlı ve güvenilir bir internet kullanımı için tarayıcı olarak mutlaka Google chrome kullanmalısınız. Google şirketine ait olan bu tarayıcı az yer kaplama, hızlı olma ve güvenilir olma bakımından üstündür. Birçok akıllı telefona bu tarayıcı kurulu gelir. Google hesaplarınızla senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliğiyle bilgisayarınızdaki şifrelerinize, geçmişinize rahat ulaşabilirsiniz.

Opera Mini Web Browser

Opera-Mini

Az yer kaplayan ve hızlı bir tarayıcı olan Opera mini ile eşsiz bir internet keyfi yaşarsınız. İnternet tarayıcısı olarak gizliliğe önem veren ve üst seviyede tutan bir tarayıcıdır. Verdiği bilgileri gizli tuttuğu için güvenilir hizmet sunar. Reklam engelleme ve VPN gibi özellikleri ile rakiplerinden bir adım öndedir. Dosya paylaşımı ve haber takibi özellikleri ekstra uygulama kullanmadan yapabilirsiniz.

Firefox

firefox koyu

Bir tarayıcıda hız ve gizlilik arıyorsanız bu tarayıcı tam size göredir. Kullanım sıralamasında her zaman ilk 3 te yer alan bu tarayıcı kullanıcılarına güvenli internet hizmeti sunar. Az yer kaplaması, hızlı olması, gizliliğe önem vermesi gibi özelliklerinden dolayı en fazla tercih edilen internet tarayıcılarından birisidir. Geniş eklenti seçeneği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunar.

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo

Açık kaynak koduna sahiptir. Oldukça güvenilir bir tarayıcıdır. Takip edilemeyen bu tarayıcı oldukça hızlı bir tarayıcıdır. Kişisel bilgilerinizin kontrolünü bu tarayıcıda tam anlamıyla sağlayabilirsiniz. Birisi web sitenizi ziyaret ettiğinde uygulama sistemi sizi bilgilendirir. 9,3 MB alan kaplayan bu tarayıcı rakiplerine göre oldukça küçük boyutu ile dikkat çekiyor.

Dolphin Tarayıcı

Dolphin

Fazla bilinmeyen bu tarayıcı oldukça işlevsel bir tarayıcıdır. Az yer kaplayan ve stabil arama hizmeti sunan bu tarayıcı yüksek hız ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir yorum bırakınız...

*

Axon 11 SE 5G

ZTE Axon 11 SE 5G Özellikleri ve Fiyatı

ZTE, düzenlediği etkinlik kapsamında 5G bağlantı teknolojisine sahip yeni akıllı telefonunu duyurdu ...
ram nedir

RAM (Random Access Memory) Nedir? RAM Ne İşe Yarar?

RAM, her ne kadar bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza girmiş olsa da ...
oyun hataları

Bilgisayarda Oyun Neden Hata Veriyor?

Bilgisayara yeni oyun yüklediğinizde sorunsuz bir şekilde çalışmasını beklersiniz. Bigisayarda oyun, açılmıyor, ...
rar nedir ne işe yarar

RAR Nedir? Ne İşe Yarar?

Günümüzde bilgisayar kullanıcılarının büyük bir kısmı, yüksek boyutlu dosyalar ile çalışmaktadır. Kimi ...
projektör

Projektör Nedir? Nasıl Çalışır?

Projektör, basitçe düşünecek olursak görüntüyü yansıtan bir cihazdır. Bu cihaz genellikle toplantı, ...
vram

VRAM (Video RAM) Nedir? Ne İşe Yarar?

VRAM tüm harici ekran kartlarında bulunan bir RAM türüdür. Bu bellek grafik ...
play station haziran oyunları

PlayStation Plus Haziran 2020 Ücretsiz Oyunları

PlayStation Plus abonelerine Haziran ayı içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar belli oldu. Sosyal ...
imap nedir

IMAP Nedir? Ne İşe Yarar?

IMAP kelimesi, günümüzde birçok internet kullanıcısının karşısına sıklıkla çıkmaktadır. Asıl adı Internet ...