Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Android İçin En Çok Tercih Edilen Mobil Tarayıcılar

mobil tarayıcı 

Editör arkadaşlarımızın uzun araştırma sonucunda elde ettikleri verileri derleyip size sunduk. İnternette rahat gezinmek, hızlı işlem yapmak için internet tarayıcınızın ihtiyaçlarınıza cevap vermesi gerekir. Güvenilir bir tarayıcı kullanmalısınız. Tarayıcınızın güvenli olmaması internette paylaştığınız bilgiler sizin izniniz dışında kullanılabilir. Android telefonlar için çeşitli internet tarayıcı uygulaması mevcuttur. Bu yazı dizimizde sizler için en güvenilir ve hızlı 5 internet tarayıcısı uygulamasından bahsedeceğiz.Listemizde Android akıllı telefonunuz için kullanabileceğiniz en iyi 5 internet tarayıcısına yer verdik.  Verdiğimiz bağlantılar ile tarayıcıları telefonunuza indirebilirsiniz. Ekibimizin önerdiği internet tarayıcıları şunlardır:

Google Chrome

chrome hata

Elbette liste başını Chrome çekmektedir. Hızlı ve güvenilir bir internet kullanımı için tarayıcı olarak mutlaka Google chrome kullanmalısınız. Google şirketine ait olan bu tarayıcı az yer kaplama, hızlı olma ve güvenilir olma bakımından üstündür. Birçok akıllı telefona bu tarayıcı kurulu gelir. Google hesaplarınızla senkronize bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu özelliğiyle bilgisayarınızdaki şifrelerinize, geçmişinize rahat ulaşabilirsiniz.

Opera Mini Web Browser

Opera-Mini

Az yer kaplayan ve hızlı bir tarayıcı olan Opera mini ile eşsiz bir internet keyfi yaşarsınız. İnternet tarayıcısı olarak gizliliğe önem veren ve üst seviyede tutan bir tarayıcıdır. Verdiği bilgileri gizli tuttuğu için güvenilir hizmet sunar. Reklam engelleme ve VPN gibi özellikleri ile rakiplerinden bir adım öndedir. Dosya paylaşımı ve haber takibi özellikleri ekstra uygulama kullanmadan yapabilirsiniz.

Firefox

firefox koyu

Bir tarayıcıda hız ve gizlilik arıyorsanız bu tarayıcı tam size göredir. Kullanım sıralamasında her zaman ilk 3 te yer alan bu tarayıcı kullanıcılarına güvenli internet hizmeti sunar. Az yer kaplaması, hızlı olması, gizliliğe önem vermesi gibi özelliklerinden dolayı en fazla tercih edilen internet tarayıcılarından birisidir. Geniş eklenti seçeneği ile kullanıcılara kullanım kolaylığı sunar.

DuckDuckGo Privacy Browser

DuckDuckGo

Açık kaynak koduna sahiptir. Oldukça güvenilir bir tarayıcıdır. Takip edilemeyen bu tarayıcı oldukça hızlı bir tarayıcıdır. Kişisel bilgilerinizin kontrolünü bu tarayıcıda tam anlamıyla sağlayabilirsiniz. Birisi web sitenizi ziyaret ettiğinde uygulama sistemi sizi bilgilendirir. 9,3 MB alan kaplayan bu tarayıcı rakiplerine göre oldukça küçük boyutu ile dikkat çekiyor.

Dolphin Tarayıcı

Dolphin

Fazla bilinmeyen bu tarayıcı oldukça işlevsel bir tarayıcıdır. Az yer kaplayan ve stabil arama hizmeti sunan bu tarayıcı yüksek hız ile de dikkatleri üstüne çekmeyi başardı.

Bir yorum bırakınız...

*

google kitaplığım

Google Kitaplar Nedir ve Nasıl Kitap Bulunur?

Google’da sadece kitap bulmak istiyorsanız, kitap bulma işlemini Google kitaplar arama motorundan ...
Youtube e-posta bildirimler

Google, YouTube E-posta Bildirim Göndermeyi Sonlandırıyor

Google, YouTube e-posta bildirimlerini  gelecek haftadan sonra artık göndermeyeceğini duyurdu. Youtube kullanıcıları, ...
pc monitör sinyal yok

Bilgisayar Monitöründe “Sinyal Yok” Hatası

Bilgisayar çalışıor ancak bilgisayar monitörü “Sinyal yok” hatası yazıyorsa kontrol etmeniz gereken ...
twitter güvenlik sorunu

Twitter, Android Kullanıcıları için Güvenlik Sorunu Hakkında Uyardı

Twitter, Android kullanıcılarını, bilgisayar korsanlarının direk özel mesajlara erişmesine olanak verebilecek kritik ...
konsol tv

PlayStation 5 veya Xbox Series X için Hangi Özelliklerde TV Gereklidir?

PlayStation 5 ve Xbox Serisi X konsolları 2020 yılına damgasını vuracak. Bu ...
ekran kartı öğrenme

Windows 10’da Ekran Kartı Özelliklerini Öğrenme

Çoğu Windows kullanıcısı sahip olduğu ekran kartının özelliklerini bilmiyor. Fakat Windows için ...
samsung note 20 ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra Tanıtıldı! İşte Özellikleri ve Fiyatı

Samsung, Samsung Galaxy Note20 ve Samsung Galaxy Note20 Ultra telefonalarını resmen duyurdu ...
QuitNow-Stop Smoking

Sigara Bırakma Uygulaması QuitNow-Stop Smoking Özellikleri

Mükemmel bir uygulama olan quitNow-stop smoking sayesinde sigara bırakmak için önemli bir ...