Apple iPhone SE 2 Yakında Piyasaya Çıkacak - Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Apple iPhone SE 2 Yakında Piyasaya Çıkacak – Özellikleri ve Fiyatı

iPhone SE 2

Dünya genelinde en büyük teknoloji şirketlerinden biri olan Apple bütçe dostu yeni iPhone modellerini tanıttı. Apple bütçe dostu olan yeni telefonunu 2020 yılında piyasaya süreceği gelen bilgiler arasında ki yerini aldı. iPhone SE 2 model ve tasarım olarak yine bir Apple telefonu olan iPhone 8 benzeyeceği gelen bilgiler arasında.

Apple iPhone SE 2 Özellikleri

Apple yeni tanıtacağı telefon için artık gün sayıyor. Yeni telefon bütçe dostu olması sebebi ile birçok Apple fanı tarafından merakla beklendiği bilinmektedir. Yeni telefon iPhone SE 2 özellikleri de yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı. Gelen bilgilere yeni telefon 64 ve 128 GB özelliklere sahip olacağı aynı zamanda 3 GB RAM kapasitesine sahip olacağı gelen bilgiler arasında. Apple yeni telefonu iPhone SE 2

geçmiş modellerine benzer şekilde farklı renk seçenekleri ile piyasaya çıkacağı bekleniyor.

Apple iPhone SE 2 Fiyatı

Teknoloji devi Apple bütçe dostu yeni telefonu olan iPhone SE 2 yakın gelecekte tanıtması bekleniyor. Yeni telefon fiyatı ise yine geçmiş modele göre yakın bir fiyat aralığında çıkacağı söyleniyor. Yeni telefonun ortalama fiyatı 375 dolar olacağı gelen bilgiler arasında. Fakat bu rakamın henüz kesinlik kazanmadığı artabileceği veya azabileceği konuşulan konular arasında. Ülkemizde henüz fiyatı bilinmiyor. Vergileri dikkate aldığımızda genel fiyatın biraz üzerinde ülkemizde satışa çıkacağı konuşulan konular arasında yer alıyor.

Bir yorum bırakınız...

*