Babalar İçin Babalar Gününe Teknolojik Hediyeler | Sonsuz Teknoloji Babalar İçin Babalar Gününe Teknolojik Hediyeler | Sonsuz Teknoloji

Babalar İçin Babalar Gününe Teknolojik Hediyeler

babalar günü

Haziran ayı babalar için özel bir aydır. Bu aya girmemiz ile babalarımız için hediye arayışlarımız oldukça arttı. Hepinizin bildiği gibi her yıl Haziran ayının 3. haftası yani yirmi biri babalar günü olarak tüm dünyada coşku ile kutlanmakta. Bu günü babasına hediye alarak kutlamak isteyen herkes farklı ve güzel bir hediye için uzun süredir kafa yoruyor.Sizler için babalarınıza alabileceğiniz her bütçeye uygun teknolojik hediyelerden bir liste hazırladık. Hala babanıza hediye almadıysanız bu liste sizlere birbirinden farklı ve güzel teknolojik hediyeler konusunda fikir verebilir. Listemize bir göz gezdirmenizde fayda var.

Babalar İçin Akıllı Saat

akıllı saat

Babalar günün olmazsa olmazı olan saat hediyesini bu sene de alabilirsiniz. Fakat bu sene babanıza alacağınız akıllı saat ile onu şaşırtabilirsiniz. Her bütçeye uygun bir saat bulabilirsiniz. Sportif olan ve her kıyafete gidebilecek ya da klasik modelde saat bulmanız mümkün. İyi ve kullanışlı bir akıllı saat fiyatları 250 TL’den başlayarak 6 bin TL’ye kadar çıkabilmekte. Seçim tamamen size kalmış.

E – Kitap Okuyucu

ekitap

Kitap okumayı seven babalar için kesinlikle alınması gereken bir hediye. Tabi maddi durumunuz iyi ise. Çünkü e – kitap okuyucuların fiyatları oldukça fazla. 900 TL den başlayan e – kitap okuyucular 10 bin TL’ye kadar çıkabilmekte. Oldukça kullanışlı ve farklı bir hediye olan bu okuyucuların maalesef her bütçeye uygun seçenekler yok.

Elektrikli Izgara

elektrikli ızgara

Mangal babanız için olmazsa olmaz bir hobi ise elektrikli ızgaralar tam babanıza göre. Oldukça kullanışlı olan bu ızgaralar mangal yaparken babanızı kömür ve is kokusu derdinden tamamen kurtaracak. Fiyatları ise her bütçeye uygun olarak bulunmakta. İndirimler ile 100 TL ile 1250 TL arasında fiyatlarda bulabilirsiniz.

Cep Telefonu

cep telefonu

Babanızın telefonunu eskidiğini düşünüyorsanız babanıza bütçenize uygun bir cep telefonu alarak onu eski takoz telefonundan kurtarabilirsiniz. Cep telefonu fiyatları bildiğiniz gibi çok farklılık göstermekte. Çok iyi bütçeniz varsa babanızı iPhone 11 ile daha orta bütçeniz var ise Huawei P30 gibi bir telefonla babanızı mutlu edebilirsiniz.

Tıraş Makinesi

traş makinesi

Babalar günü için bir klasik haline gelen tıraş makinesi hediyesini bu sefer daha gelişmiş teknolojik bir tıraş makinesi alarak yapabilirsiniz. Her bütçeye uygun seçeneği olan bu hediye özellikle babalar günü yaklaşırken çoğu alışveriş merkezinde indirime girmiş bulunmakta.

Oyuncu Babalara VR

vr gözlük

Oyun oynamayı seven babalar için alınabilecek son derece hoş bir hediyedir. Sadece sanal gözlük almak isterseniz fiyatlar indirimler ile birlikte 800 TL ve 1,500 TL arasında değişmekte. Fakat tüm set olarak almak isterseniz fiyatlar 10 bin TL’ye kadar çıkmakta. Her bütçeye uygun olmasa da alabilecek kişiler babalarını oldukça şaşırtabilir.

  1. Avatar
    Malik zağlı
    20:49 2 Ocak 2021 20:49

    babalar günü için hediye bakıyordum ne alacağım hakkında hiçbir fikrim yoktu bu siteyi gördüm.çok iyi fikirleri var elektrikli ızgara almaya karar verdim.Bu siteye bakmanızı tavsiye ederim

Bir yorum bırakınız...

*

wayfair olayı nedir

Wayfair Olayı Nedir?

Gün geçmiyor ki, internetin hızı kesilmesin. Her geçen gün dünyada internet kullanımı ...
Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu

Kablosuz Mouse Çalışmıyor mu? İşte Çözüm Yolları

Windows 10 bilgisayarlar artık bir çok kişi tarafından kablosuz mouse ile kullanılıyor ...
ses gürültü engelleyici

Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı

Son bir yıldır evden çalışmak artık yeni normalimiz olmuş durumdadır. Durum böyle ...
İnstagram’da Profilime Kim Baktı

İnstagram’da Profilime Kim Baktı Uygulamaları

İnstagram, platforma üye olan kullanıcıların ücretsiz fotoğraf ve video yüklemesini sağlayan sosyal ...
google takvim

Google Takvim Masaüstü Bilgisayarda Çevrimdışı Kullanılabiliyor mu?

Google Takvim, masaüstü kullanıcıları için bir dönem çevrimdışı olarak kullanılabiliyordu. Ancak 2018 ...
Apple TV

Apple TV Nedir? Ne İşe Yarar?

Yazımızda detaylı şekilde Apple TV nedir? ne işe yarar? Açıklamaya çalışacağız. Bildiğiniz ...
lol hata

League Of Legends (LOL) Client Açılmıyor Sorunu Çözme Yöntemleri

League Of Legends (LOL), Riot Games tarafından geliştirilmiş çok oyunculu strateji türü ...
windows 10 ses sorunu

Windows 10 Hoparlör Cızırtı Sorunu Ve Çözüm Yöntemleri

Windows 10, Microsoft tarafından geliştirilmiş işletim sistemidir. Hoparlör, elektrik akımı değişikliklerini ses ...