Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı ∞

Bilgisayarda Ses Gürültü Engelleme Programı

ses gürültü engelleyici

Son bir yıldır evden çalışmak artık yeni normalimiz olmuş durumdadır. Durum böyle olunca video konferans uygulamaları ciddi anlamda trend kazandı. Video konferans sistemleri de kendini son bir yıl içinde daha fazla geliştirdi. Video konferans sistemlerinin sağlayamadığı çözümler farklı program ve uygulamalarla desteklenmektedir. Bunlrdan biri de bilgisayardaki ses gürültü azaltmak için geliştirilmiş Krisp gürültü ses engelleme programıdır.

Dünya genelinde birçok evde çalışan kişi evde gürültüsüz bir ortamda online toplantı ortamı sağlamak için Krisp uygulaması kullanıyor. Krisp uygulaması, Microsoft Teams, Zoom, Skype ve Meet gibi 800’den fazla online video konferans uygulamasında istenmeyen tüm gürültülü sesleri filtreleyerek çalışır.

Krispo Nasıl Çalışır?

krisp

Gürültülü sesin engellenmesi nasıl mümkün olur? Yapay zeka ve makine öğrenmeler sayesinde artık herşey mümkün.  Krisp, sinyali gürültüden titizlikle ayırt etmeyi derin öğrenme yoluyla AI kullanarak yapıyor. Bu sesleri birbirinden ayırmak için 20.000 sesi ve 50.000 hoparlörü analiz etti. Krisp  bu sayede istediğiniz sesleri istemediğiniz seslerden akıllıca filtreleyebilir bir bir teknolojiye dönüştü.

Krisp, gelişmiş ve karmaşık bir teknolojiyle güçlendirilmiştir. Temel olarak, mikrofonu ve hoparlörü tercih ettiğiniz video konferans uygulamalarından ayıran bir sessiz katman oluşturur. Krisp uygulamasının bilgisayardaki ses gürültüsünü engelleyip engellemediğini  test etmek istiyorsanız satın alma işleminden önce  ücretsiz  sürümü kullanabilirsiniz.

Ses Gürültü Engelleyici Krispo Uygulaması Fiyatı Ne Kadar?

Krisp uygulamasını ücretsiz olarak haftada 120 dakikaya kadar kullanabilirsiniz. Deneyimli kullanıcılar için, çok uygun fiyatlı ayda 3,33 ABD doları olan ve yıllık olarak faturalandırılan Krisp premium paketi vardır . Ücretsiz sürümü deneyin ve beğenirseniz, sınırsız kullanım için Krisp premium satın alabilirsiniz. Tüm bir ofis alanından veya çağrı merkezinden sorumluysanız, Krisp’in Kurumsal planını alabilirsiniz, talep üzerine fiyatlandırma da mevcuttur.

Krisp’in hangi sürümünü kullanırsanız kullanın, aramalarınızın yüzde 100 özel kalacağından emin olabilirsiniz. Bunun nedeni, uygulamanın tüm işlemlerinin cihazınızda yerel olarak çalışmasıdır, Konuşmalarınız hiçbir şekilde bulut depolamada depolanmaz. Depolama ile çalışan bir sistem değildir. Bu nedenle, herhangi birinin uygulama aracılığıyla aramalarınızı izleme, ele geçirme veya casusluk yapma imkanı yoktur.

Konferans görüşmelerinizin, Zoom toplantılarınızın veya diğer video konferans uygulamalarınızın ses kalitesini iyileştirmek istiyorsanız, Krisp web sitesine gidin ve hemen kaydolun ve evinizdeki en gürültülü, en yoğun odayı özel, sessiz bir odaya dönüştürün.

Bir yorum bırakınız...

*