Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi Tanıtıldı! ∞ Sonsuz Teknoloji

Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi Tanıtıldı! 

Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi

Son dönemin en dikkat çeken oyunlarından biri olan Call Of Duty Black Ops Cold War, sonunda yeni DLC paketini resmi olarak tanıttı. Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons ismi verilen DLC paketi sayesinde oyun severler, artık daha heyecanlı çatışmalara girebilecek. Tamamen ücretsiz bir şekilde oyun severlere sunulacak olan yeni ücretsiz DLC paketi, 10 farklı öge ile birlikte ilerleyen günler içerisinde piyasaya çıkacak. İşte, yeni DLC paketinin tüm ayrıntıları;

Ücretsiz Nuketown Weapons DLC Paketi Geliyor!

Call Of Duty Black Ops Cold

Activision şirketi geçtiğimiz günlerde yaptığı resmi açıklamayla birlikte Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC paketini duyurdu. Oyun severlere tamamen ücretsiz bir şekilde sunulacak paket ile birlikte söz konusu oyuna silah takıları, silah planı, amblem ve arama kartı eklenecek.

Ayrıca yakın zaman içerisinde yayınlanacak yeni DLC paketi ile birlikte yeni haritanın da zemini atılmış olacak. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra av tüfeğine de güncelleştirmeler yapılacak. Oyun severler, söz konusu tüfeği kullanarak artık daha seri atışlar yapabilecek ve rakiplerine daha fazla hasar verebilecek.

Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi Nasıl Ücretsiz Bir Şekilde Alınır?

Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC Paketi nasıl yüklenir

Call Of Duty Black Ops Cold War Nuketown Weapons DLC paketi nasıl alınır sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. Oyun severler, söz konusu paketi satın alabilmek için 3 Aralık 2020 tarihine kadar oyuna girmek zorunda. Bu tarihe kadar oyuna bir kere giren kullanıcılar, söz konusu pakete herhangi bir ek ücret ödemesi yapmadan sahip olabilecek.

Call Of Duty Black Ops Cold War Fiyatı

Call Of Duty Black Ops Cold fiyatı

Activision şirketi tarafından geliştirilen ve son dönemin en önemli yapımlarından biri olan Call Of Duty Black Ops Cold War fiyatı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Eski nesil konsolların yanı sıra yeni nesil konsollara da çıkan yeni oyunun resmi satış fiyatlarını aşağıda görebilirsiniz.

  • PlayStation 4 + Standart Sürüm: 599 TL
  • PlayStation 4 + Cross-Gen Paketi: 699 TL
  • PlayStation 4 + Ultimate Edition: 798 TL
  • PlayStation 5: Yükseltme Özelliği
  • Xbox One + Standart Sürüm: 599 TL
  • Xbox One + Cross-Gen Paketi: 669 TL
  • Xbox One + Ultimate Edition: 799 TL
  • Xbox One Series X ve S: Yükseltme Özelliği

  1. Oyun çok pahalı ve çokta güzel değil dlc paketinin çıkması oyun açısından güzel mantıklı ve çok fazla depolama alanı istiyor

Bir yorum bırakınız...

*