Deezer Nedir? Nasıl Üye Olunur? ∞ Sonsuz Teknoloji

Deezer Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Deezer Nedir

Birçok müzik platformu arasında bulunan Deezer, kullanıcılara çok fazla imkân sunabiliyor. Örnek olarak bu imkânlar arasında kullanıcıya özel önerilen birçok çalma listesi yer alıyor. Tahmin edebileceğiniz üzere son zamanlarda müzik dinleme platformları oldukça popüler hale gelmiş durumda.

Kullanıcılar müzik dinlemek için gerek telefonlarına gerekse bilgisayarlarına müzik dinleme uygulamalarından birisini yükleyebiliyorlar. Çünkü normalde ücretli olan bu uygulamalar aynı zamanda kısıtlamalı halde olsa bile ücretsiz olarak kullanılabiliyorlar. İşte size bahsedeceğimiz uygulamada bu uygulamaların arasında yer alıyor. Popülerliğini arttırmaya devam eden uygulama her ne kadar Spotify kadar çok tercih edilmese de kullanıcılara oldukça fazla imkânlar sunabiliyor. Şimdi gelin Deezer uygulamasının sunduğu bazı imkânlara ve uygulamaya nasıl üye olacağınıza birlikte yakından bakalım.

Deezer Nedir?

Son zamanlarda yükselen Deezer vs Spotify rekabeti kullanıcıların daha çok işine yarıyor. Ancak birçok kullanıcı Spotify’ın aksine Deezer’ı tanımayabiliyorlar. İşte bizde size kısaca bu uygulamadan bahsetmek istiyoruz. İçerisinde milyonlarca müzik barındıran uygulama gerek mobil gerekse PC platformlarında kullanıcılara müzik dinleme imkânı sunuyor. Uygulamayı reklamsız vs. kullanabilmek için üyeliğinizi Premium pakete yükseltmeniz gerekiyor. Ancak bunun haricinde uygulamada bazı kısıtlamalarla birlikte ücretsiz olarak müzik dinlemenizde mümkün.

Uygulama içerisinde kendi listenizi oluşturabilir ve beğendiğiniz şarkı, sanatçı vs. gibi şeyleri favorilerinize ekleyebilirsiniz. Ayrıca uygulama size dinlediğiniz şarkılara göre bazı listeler önerecektir. Ancak bu bölümde de istediğiniz şarkıları bulamazsanız platformun ‘Keşfet’ özelliğinden yararlanabilirsiniz. ‘Keşfet’ olarak adlandırılan özellik sayesinde aradıklarınızı özelleştirerek yeni podcast ve şarkılar bulabilirsiniz.

Deezer Özellikleri

Deezer Fiyat Ne Kadar? Nasıl Üye Olunur?

İlk olarak Deezer Premium paketinin normal şartlarda aylık 17.99 TL olduğunu belirtelim. Ancak bu platform kullanıcılara süreli bir indirim sunuyor. İndirim kapsamında kullanıcılar 108 TL ödeyerek 12 aylık Premium üyelik sahibi olabiliyorlar. Yani bir seferlik 108 TL ödeyen kullanıcılar 12 ay boyunca hiçbir ücret ödemeden Premium üyeliklerini kullanmaya devam edebiliyorlar. 12 ay sonunda ise Premium üyeliklerini iptal etmezlerse aylık 17.99 TL ücret ile faturalandırılmaya devam ediyorlar.

Platformun üyelik ücretleri şimdilik bu şekilde oluşuyor. Ancak bu fiyatların her an değişebileceğini belirtmemizde fayda var. Bunun yanı sıra platforma nasıl üye olacağını bilmeyenler için kısa bir anlatım yapmak istiyoruz. İlk olarak tarayıcının arama satırına Deezer giriş yazarak platformun ana sayfasına girebilir ya da buraya tıklayarak direk sayfaya gidebilirsiniz.

Daha sonra sağ üst kısımda bulunan ‘Kaydol’ a tıklamalısınız.  Bu kısımda formu doldurarak üye olabilir veya formu doldurmadan Google ya da Facebook hesabınızla daha hızlı şekilde üyeliğini tamamlayabilirsiniz. Eğer Facebook veya Google hesabınızı seçerseniz uygulama sizi sisteme direk üye yapacaktır. Böylece platforma giriş yaparken üye olduğunuz Facebook veya Google hesabınızı kullanarak çok daha hızlı giriş yapabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*