En İyi Ücretsiz Steam Oyunlar | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

En İyi Ücretsiz Steam Oyunlar

steam ÜCRETSİZ
Steam, birçok PC oyuncusu için go-to platformudur. Ansiklopedik kütüphanesi ve yeni oyun başlıklarının sürekli akını, Steam’i video oyunu eğlence amaçlı insanlar için harika bir mağaza haline getiriyor. Steam ayrıca, tek bir kuruş ödemeden keyfini çıkarabileceğiniz pek çok mükemmel ücretsiz oyuna da sahiptir.

Brawlhalla

Brawlhalla

Brawlhalla, Platform tabanlı dövüş oyunu görevleri, yüzen sahneler üzerinde üç rakiple mücadele etmek ve puan kazanmak için onları platformdan çıkarmaya çalışmaktır. Yönlü girişler savaşçıların saldırılarını değiştirir. Karakter hareket kümelerinin öğrenmesi kolaydır. Oyunun silah tabanlı saldırılara güçlü bir şekilde odaklanması, dolayısıyla silahların yukarıdan aşağıya yağmur yağması. Brawlhalla her hafta altı oynanabilir karakteri döndürür, oyun içi para birimini kullanarak favori karakterlerinizi satın alabilirsiniz.

Dota 2

Dota 2

Dota 2, mükemmel bir MOBA ve Steam platformuna özel olan bir oyundur. Oyun, rakip takımın üssünün yok edilmesi hedefi ile birbirine karşı beş oyuncunun iki takımını ele geçiriyor. Dota 2’nin oyun sistemleri dik bir öğrenme eğrisine sahip, bu yüzden keşfedilecek çok sayıda içeriğe sahip olacaksınız. Tüm Kahramanlar elde edilebilir, bu yüzden karakterlerinizi yeni derilerle donatmak istemediğiniz sürece para ödemek zorunda değilsiniz.

Paladins

Paladins

Paladins, Team Fortress 2’ye benzer karakter tabanlı bir oyundur. Her bir oynanabilir Şampiyon, cephe savaşçısı, hasar satıcısı, destek kahramanı veya yan karakter olarak dört kategoriden birine girer. Paladins, üç düzineden fazla oynanabilir karakter ve bir maçın başlangıcında Şampiyonların yük atmalarını değiştirmenizi sağlayan benzersiz bir kart sistemine sahiptir. Karakterinizin sağlığını değiştirmenize, serinletme olanaklarına ya da hareket hızlarına göre değişiklik yapmanızı sağlar ve ilgi çekici ve stratejik bir oyun eklemenizi sağlar.

Path of Exile

Path of Exile

Diablo’yu, özellikle de Diablo II’yi seviyorsanız,  Path of Exile seveceksiniz. Görevinizi engelleyen canavar ordularının etrafında dolanırken yukarıdan aşağıya doğru bir perspektiften tek bir karakteri kontrol edip zindanları  ve mağaraları keşfedersiniz. Encampments, diğer oyuncularla etkileşime geçmenize izin verir. Arkadaşlarınızla birlikte, toplanıp canavarlarla dolu rastgele oluşturulmuş haritalara vahşi tomurcuklar atmanızı sağlar.

Shadowverse CCG

Shadowverse CCG

Göz alıcı bir anime tarzı sanat eserine sahip bir dijital, tahsil edilebilir kart oyunu olan Shadowverse CCG, şans oyunu kaşığınızı çizebilir. Yeni kartlar ekleyen ve oyun dengesini geliştiren yeni güncellemeleri her birkaç ayda bir yapıyor. Çekirdek oyun, stratejik bir düşman savunmasını sıfıra indirmeyi veya düşmanı boş bir güverteden çekmeye zorlamayı deniyor. Kart oyunlarına katılıyorsanız veya bir elinizi asla denemediyseniz, Shadowverse CCG sadece sizin için bir oyun olabilir.

Smite

Smite

Smite, sıkı 5’e 5, takım tabanlı dövüşte bir düzine panteondan tanrılara sığınan üçüncü bir kişi MOBA’dır. Her oynanabilir karakterin temel bir saldırısı, pasif bir özelliği ve dövüş sırasında stratejik olarak kullanılabilecek dört özel yeteneği vardır. Diğer MOBA’larda olduğu gibi, bir maçın amacı rakibinizin üssünü ve kulelerini yok etmektir. Benzersiz üçüncü şahıs bakış açısı şaşırtıcı ve dinamik bir şekilde mücadele etmeyi sağlar.

Team Fortress 2

Team Fortress 2

Team Fortress 2 Steam’deki en popüler oyunlardan biridir. Formülü, yıllar boyunca oyunlarla benimsenmiş ve genişlemiş olsa da, klasik oyun hala çok eğlencelidir ve topluluğunun sayesinde çok fazla destek alır. Dokuz benzersiz sınıf, çok çeşitli oyun modları ve sürekli aktif bir toplulukla, Team Fortress 2’yi oynamak için asla yanlış bir zaman yoktur.

Unturned

Unturned

Bloklu, Roblox-esque grafik stili olan Unturned, DayZ ve onun ilkesine benzer bir hayatta kalma oyunudur. Bununla birlikte, eğer başlığın tıknaz görsellerini geçebilirseniz, sizi çorak araziye çarpan ölümsüzleri savunduğunuzda materyalleri süpüren şaşırtıcı derecede sağlam bir hayatta kalma oyununa maruz kalacaksınız. Çok oyunculu modlar, bir arkadaşınızla birlikte yaşamaya ya da son kişi tarafından ayakta durma modunda yardıma koşmaya çalışmanıza izin verir.

War Thunder

War Thunder

War Thunder, Wargaming’in World of Tanks serilerine benzer bazı araçlarla savaş aksiyon oyunu. War Thunder, her biri 16 oyuncuya kadar olan iki takımın en sevdiği savaş aracını seçip diğerleriyle karıştırabilecekleri, arcade tarzı basitleştirilmiş eşleşmeler sunuyor. Aynı zamanda, savaş-oyun açlığınızı tatmin edecek gerçekçi fizik, cephane kullanımı ve tamir tekniklerini içeren son derece ayrıntılı simülasyon tarzı savaşlar sunuyor.

Warframe

Warframe

Warframe, stilize, hareket-ağır, üçüncü şahıslara ait bir oyundur. Bu, basit bir öncülüğe doğru kaybolabilir: robot ninjaları uzayda savaşır. Ana hat hikayesiyle oynayabilir veya yan görevlerle baş başa çıkabilir veya yalnız arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Çekim aksiyonu sağlam ve misyon tabanlı yapı yeni oyunculara çok kolay ulaşılırken, silahlar, ekipman ve benzerleri koleksiyonun çılgın bir oyuncusuysanız, önemli kazanımlar talep edeceklerdir. Yine de, Warframe şık görünümlü bir başlıktır, bu yüzden aksiyonu seviyorsanız denemenizde fayda vardır.

 

Bir yorum bırakınız...

*

netflix güncelleme

Netflix VPN Kullanımını Neden Engelliyor?

Netflix, dünya genelinde hizmet veren bir yayın film ve dizi platformudur. Netflix ...
windows-10üü

Windows 10 Oyun Çubuğu İle Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Windows 10’da ekran kaydı ve ekran görüntüsü almak, ek bir uygulamaya gerek ...
apple page

Apple Pages Uygulamasında Grafik Ekleme Nasıl Yapılır?

Pages, Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve kullanıma sunulan kelime işlemci ...
motorolla fusion

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni ...
sanallaştırma teknolojisi

Sanallaştırma Teknolojisi (VT) Nedir? Etkinlik Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

Sanallaştırma teknolojisi sahip olduğunuz cihazın işlemci, bellek, hafıza gibi birimlerini birden çok ...
excel alt

Excel’de Veri Alt Toplam Kullanımı Nasıl Yapılır?

Excel’de veri alt toplam kullanımı son derece basit bir yöntem ile kolaylıkla ...
görünmez adam

Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi!

Leigh Whannell ‘in Görünmez Adam filmi gerçek mi oluyor? Filmde geçen olaylar ...
xbox ücretsiz oyun

Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte ...