FIFA 20 Kariyer Güncellemesi | Sonsuz Teknoloji

FIFA 20 Kariyer Güncellemesi

fifa 20

Futbol oyunlarının zirvesin de yer alan FIFA 20 çıkışı ile büyük ses getirmişti. Birçok oyun severin merakla beklediği oyun geçtiğimiz ayın son günlerin de piyasaya çıkmıştı. Fakat birçok oyuncu için büyük hayal kırıklığı ve kızgınlık yaratmıştı. Oyun yapımcıların uzun süredir sessiz kaldığı hatalar sonunda güncelleme ile ortadan kalkmışa benziyor.

Artık Büyük Takımlar Küme Düşmeyecek

FIFA 20 çıkışı ile ses getirmişti. Fakat zamanla ortaya çıkan hatalar sebebi ile oldukça hüsrana dönen oyunda en büyük sorun kariyer de meydana geliyordu. Oyuncuların büyük kısmı ultimate team için oyunu satın alırken kariyer için satın alanların sayısı da az değildi.

Kullanıcılar oyunu aldıktan sonra kariyer yapmaya çalıştıkların da ortaya inanması güç durumlar çıkıyordu. Zira kariyer de M.City, Chelsea, Arsenal, Liverpool, M.Uneted gibi takımlar küme düşerken sıradan takımlar şampiyon oluyordu. Bu durum yaşanan bir hata sebebi ile olduğu açıklandı.

Büyük takımlar maçlara as oyuncularından ziyade yedek oyuncular ile çıkıyordu. Bu sebep den ötürü küme düşüyorlardı. Yaşanan bu hataya firma oldukça sessiz kaldı. Hatta öyle bir durum oldu ki oyuncular sıkıntılarını sosyal medya üzerinde paylaşmaya eyleme dökmeye çalıştılar.

Aslına bakılır ise oyuncuların bu şekilde davranmaları fayda gösterdi ve sonunda FIFA 20 için şirket güncelleme yayınladı. Yayınlanan bu içerikle kariyer sorunu ortadan kalkmış oldu.

Bir yorum bırakınız...

*