Fotor Photo Editor Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji

Fotor Photo Editor Nedir? Özellikleri Nelerdir?

fotor

Günümüzde birçok kişi akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanarak fotoğraflarını son derece kolay bir şekilde düzenleyebilmektedir. Özellikle son dönemlerde geliştirilen mobil uygulamalar sayesinde düzenleme işlemleri oldukça profesyonel bir şekilde yapılabilmektedir. Hal böyle olunca birçok kullanıcı fotoğraflarını düzenleyebilmek ve kolaj çalışmaları oluşturabilmek için mobil uygulama arayışına girmiştir.

Mobil uygulama arayan kullanıcıların karşısına ise Fotor Photo Editor uygulaması çıkmaktadır. Peki, Everimaging şirketi tarafından geliştirilen Fotor Photo Editor nedir, özellikleri nelerdir? Mobil cihaz kullanıcıları tarafından oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını sizler için inceliyoruz.

Fotor Photo Editor Nedir?

Fotor Photo Editor, Everimaging şirketi tarafında geliştirilen mobil fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma uygulamasıdır. Android ve İOS işletim sistemlerinde sorun bir şekilde çalışabilen bu uygulamayı 10 milyondan fazla kişi indirmiştir.

Fotor Photo Editor Özellikleri

Everimaging şirketi tarafından geliştirilen mobil fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma uygulaması Fotor Photo Editor özellikleri ile dikkat çekiyor. Söz konusu uygulama sayesinde kullanıcılar, son derece kolay bir şekilde ve profesyonel olarak fotoğraflarına efektler verebiliyor.

Mobil uygulama içerisinde yer alan özellikler sayesinde fotoğraflarınıza rütuş yapabilir, çerçeve ekleyebilir, filtreler uygulayabilir veya fontlar ekleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra mobil uygulama sayesinde fotoğraflarınızın renk değerlerini son derece kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Yukarıda yer alan özelliklere ek olarak mobil uygulama sayesinde klasik veya magazinsel şekilde kolajlar oluşturabilir, oluşturduğunuz kolajları yine son derece kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz.

Fotor Photo Editor Uygulamasının Fiyatı

Everimaging şirketi tarafından geçtiğimiz yıllar içerisinde geliştirilen mobil fotoğraf düzenleme ve kolaj oluşturma uygulaması Fotor Photo Editor fiyatı ile dikkat çekiyor. Temel de ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulan mobil uygulama, istenilmesi durumunda Premium pakete yükseltilebiliyor. Söz konusu Premium paketi sayesinde kullanıcılar, mobil uygulamayı reklamsız ve sınırsız bir şekilde kullanabiliyor.

Premium paketini satın almak isteyen kullanıcılar aylık 39,99 TL öderken, yıllık olarak paketi satın almak isteyen kullanıcılar ise 239,99 TL ödeme yapması gerekiyor. Mobil uygulamayı ücretsiz bir şekilde yüklemek ve denemek isteyen kullanıcılar aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerine tıklayabilir.

  • Fotor Photo Editor uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde yüklemek için tıklayınız.
  • Fotor Photo Editor uygulamasını İOS cihazlarınıza ücretsiz bir şekilde yüklemek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*