Ocak Ayının Xbox Live Gold Oyunları | Sonsuz Teknoloji

Ocak Ayının Xbox Live Gold Oyunları

xbox

 

Microsoft, her ay abonelerine verdiği ücretsiz oyunları bu ay oldukça erken açıkladı. Geçtiğimiz aylardan gelen bir yükseliş bu ayda devam ettiği görülüyor. Oyuncular abonelikleri boyunca Styx Shards of Darkness, Batman The Telltale Series oyunlarını ücretsiz olarak oynayabilecek. Ayrıca yine abonelikleri boyunca Tekken 6, Lego Star Wars 2 The Original Triogy isimli Xbox 360 oyunlarını abonelikleri süresince ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Ocak ayı Xbox Live Gold oyunları kuşkusuz birçok oyuncuyu memnun etmişe benziyor. Özellikle Tekken hayranları oldukça heyecanlı. Xbox düzenlediği bir etkinlikte Tekken 7 isimli oyunun 2020 yılı içerisinde Game Pass kütüphanesine ekleneceğini açıklamıştı. Serinin bir önceki oyununun veriliyor olması Tekken 7 ‘in yakın zamanda geleceğinin bir işareti olabilir.

Xbox Live Gold Abonelik Ne İşe Yarar? Abonelik Ücreti Nedir?

Microsoft tarafından oyuncuların karşısına sunulan Xbox oyun konsoluna özel abonelik sistemidir. Xbox Live Gold

 online oyun oynamak için oyuncuların satın alması gereken bir hizmettir. Aynı zamanda bu abonelik sisteminde aylık ücretsiz oyunlar verilmektedir. 2 Tanesi Xbox one ve üzeri konsollara 2 tanesi ‘de Xbox 360 konsollarına olmak üzere toplam her ay 4 tane ücretsiz oyun verilmektedir. Ayrıca özel olarak birçok oyunda belli bir miktar indirimde sunulur.

Xbox Live Gold abonesi olmak isteyen oyuncular aylık bir miktar ücreti gözden çıkarmak zorundadır. 1 Aylık abonelik 29,99 TL, 3 aylık abonelik 74,99 TL, 1 yıllık abonelik ise 179,99 TL olarak satın alınabilmektedir.  Ayrıca sık sık yapılan kampanyalar da bu ücretler daha da aşağı çekilebilmektedir. En son yapılan kampanya da bu ücret aylık 5,90 TL olduğu görülmüştür.

 

Bir yorum bırakınız...

*