Tinder Face to Face Özelliği Eklendi | Sonsuz Teknoloji

Tinder Face to Face Özelliği Eklendi

tinder

Son dönemin en popüler platformlarından biri olan Tinder, bu kez kullanıcılarına sunduğu güncelleme ile gündemde. Uzun zamandır beklenen ve Face to Face ismi verilen güncelleme sayesinde kullanıcılar, artık birbiri ile görüntülü görüşmeler yapabilecek. Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Tinder’a gelen bu güncellemeyle birlikte artık sürpriz karşılaşmalarda tarihe karışacak. Dilerseniz, Tinder Face to Face özelliği neymiş gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Tinder Uygulamasına Görüntülü Görüşme Özelliği Eklendi

tinder özellikleri

Tinder Face to Face özelliği an itibariyle tüm kullanıcılara sunuldu. Dünyanın en popüler uygulamalarından biri olan Tinder’a gelen bu güncelleme ile birlikte kullanıcılar artık birbiri ile görüntülü olarak görüşebilecek. Son derece önemli olan bu güncelleme sayesinde artık yüz yüze görüşmede meydana gelebilecek sürpriz karşılaşmalarda tarihe karışacak.

Oldukça olumlu olan bu güncelleme ile birlikte ayrıca sosyal mesafenin de korunması amaçlanıyor. Uzun zamandır beta sürecinde olan ve geçtiğimiz dönemlerde sadece bazı kullanıcılar tarafından test edilen uygulamanın son derece önemli bir özelliği daha bulunuyor.

Yapılan resmi açıklamaya göre söz konusu uygulamanın görüntülü görüşme özelliğini kullanabilmek için her iki tarafında onay vermesi gerekiyor. Son derece iyi düşünülmüş bu özellik sayesinde kişilerin güvenliği de ciddi anlamda sağlanmış oluyor. Tüm bu detayların yanı sıra kullanıcılar istemeleri durumunda söz konusu özelliği oldukça kolay ve pratik bir şekilde kapatabiliyor.

Tinder Uygulaması Nedir?

tinder nedir

Tinder, 12 Eylül 2012 tarihinde kullanıma sunulan arkadaşlık uygulamasıdır. Sosyal medya platformu Facebook’un alt yapısını kullanarak üye olabileceğiniz sistem an itibariyle hem Android cihazlarda hem de İOS cihazlarında sorunsuz ve akıcı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Türkçe dil desteğine de sahip olan bu uygulama sayesinde iki farklı kullanıcı birbiri ile tanışabilmekte ve kolaylıkla hem yüz yüze hem de yazılı olarak sohbet edebilmektedir. 196 Farklı ülke de resmi olarak kullanılan ve son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Tinder da aktif olarak 1 milyondan fazla kullanıcı bulunmaktadır.

Tinder Nasıl İndirilir?

tinder nasıl indirilir

Son dönemin en popüler uygulamalarından biri olan Tinder, tamamen ücretsiz bir şekilde hem Android cihazlara hem de İOS cihazlara sorunsuz ve pratik bir şekilde indirilebilmektedir. Kaydırma sistemi ile çalışan ve Türkçe dil desteğine de sahip olan uygulamayı indirmek için aşağıda bulunana bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

  • Tinder uygulamasını Android cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.
  • Tinder uygulamasını İOS cihazlarınıza indirmek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*