Yeni One Plus 7T Telefon İncelemesi (Özellikleri ve Fiyatı) | Sonsuz Teknoloji

Yeni One Plus 7T Telefon İncelemesi (Özellikleri ve Fiyatı)

One Plus 7T
Son yıllarda sağlam bataryası ve yüksek çözünürlüklü ekranları ile gündeme gelen One Plus markasını taşıyan telefonlara ilgi artıyor. Bu makalemizde yeni telefon modellerinden biri olan One Plus 7T modelini inceliyoruz. One Plus 7T modeli 600 dolarlık bir fiyatla satışa sunuluyor, son derece iyi bir şekilde optimize edilmiş 90 Hertz resim yenileme yeteneğine sahip amiral gemisi bir telefon modellerinden biridir.

Yeni One Plus 7T Telefon Teknik Özellikleri

Telefonun son derece iyi Optimize edilmiş bir ara yüzü vardır, oldukça sağlam üretilen bu cihaz full HD Amoled teknolojisi kullanan güzel bir ekranla geliyor. Yapılan ölçümlere göre Samsung Galaxy s10 modeli ile kıyaslandığında One Plus 7T modelinin daha yüksek bir parlaklık değeri olduğu görülüyor. 60hz değere kıyasla 90 Hertz resim yenileme hızı telefona inanılmaz bir çeviklik kazandırıyor. Cihazın maksimum parlaklık derecesi 692 olarak ölçüldü. Bu değer Samsung Galaxy Note 10 telefonda 674 olarak karşımıza çıkıyor.

Harika Ekran ve Diğer Donanımlar

One Plus 7T’de ekran altına yerleştirilmiş çok hızlı çalışan bir parmak izi tarayıcısı mevcut… Geleneksel parmak izi tarayıcı sensörlerinden daha güvenilir ve daha hızlı çalışıyor yüz tanıma sensörleri de en iyi şekilde seçilmiş.

Telefonu İstediğiniz zaman sessize alabilmeniz için başparmak tarafına konumlandırılmış bir sessize alma tuşu mevcut. Cihazda kullanılan işlemci Snap Dragon 855 Plus modeldir. Bu işlemcinin çok gelişmiş bir grafik performansı vardır. Bu Pahalı olan işlemciye rağmen 600 dolara satılabilmesi One Plus başarısı olarak görülmektedir.

Yine cihazda 8 GB RAM donanıma bulunmaktadır. Uygulamaların çok daha hızlı bir şekilde çalışması ve yüklenebilmesi için ufs 3.0 depolama teknolojisi bu telefonda kullanılmaktadır. Cihazda Android 10 işletim sistemi kullanıcıları oldukça sevindirecek. Çünkü Android 10’da yeni değişiklikler var bu sistemde jest-in navigasyon sistemi var.

Bütün modellerinde olduğu gibi bu modelde de en iyi kameralar kullanılıyor. Arka kısmına yerleştirilen 3 adet kamera bulunuyor, bunlardan ana kamera 48 mega piksel çözünürlükte, diğeri 2X Zoom yapabilen telephoto kamera ve üçüncüsü ise geniş açılı 16 MP çözünürlükte bir kameradır. Kamera özellikleri arasında Makro modu, 1 inç mesafedeki nesnelerin görüntülerini net olarak alabilmek için kullanılıyor.

Cihazla 4K video çekme şansınız var, One Plus 7T modeli süper hızlı şarj destekliyor. Sağlam bir pili, size 8 saat 45 dakika kesintisiz video oynatma şansı veriyor. Hızlı şarj ile 20 dakikada pilin yarısını doldurabilirsiniz. Warp 30 T hızlı şarj cihazı mevcut. 600 dolara bu kadar yüksek kalitede donanımı bir araya getiren One Plus bu yıl da büyük bir başarıya imza atmış görünüyor.

Süper hızlı bir performansa sahip olan One Plus 7T telefonda öne çıkan özelliklerin başında Android 10 işletim sistemi, 90 Hz resim yenileme yeteneği ve hızlı şarj özelliğinin yanı sıra 8 GB ram donanımı ve tabi ki Snap Dragon 855 Plus işlemcisidir. Tek kusuru ise kablosuz şarj desteğinin olmamasıdır.

Bir yorum bırakınız...

*