WhatsApp Alışveriş Butonu Resmi Olarak Geliyor! İşte Tüm Detaylar | Sonsuz Teknoloji

WhatsApp Alışveriş Butonu Resmi Olarak Geliyor! İşte Tüm Detaylar

whatsapp alışveriş butonu

Dünyanın en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp ‘a yepyeni bir güncelleme geliyor. Söz konusu platforma gelecek olan güncelleme ile birlikte kullanıcılar, artık son derece kolay ve pratik bir şekilde uygulama üzerinden alışveriş yapabilecek. Oldukça önemli olan bu güncelleme ilerleyen günler içerisinde eş zamanlı olarak tüm kullanıcılara sunulacak. Peki, WhatsApp alışveriş butonu güncellemesi ile neler yapılabilecek? İşte, yeni gelecek güncelleme ile ilgili tüm detaylar;

WhatsApp Alışveriş Butonu İle Neler Yapılabilecek?

whatsapp otomatik silme

WhatsApp alışveriş butonu güncellemesi, ilerleyen günler içerisinde tüm kullanıcılara sunulacak. Ücretsiz bir şekilde kullanıcılara sunulacak olan güncelleme ile birlikte uygulama üzerinden de alışveriş yapılabilecek.

Güncelleme ile birlikte kullanıcılar, işletmelere ürün hakkında detaylı sorular sorabilecek, sepetlerine ürün ekleyebilecek ve hatta sepetlerine ekledikleri ürünleri son derece kolay ve pratik bir şekilde satın alabilecek.

Küçük işletmeler, söz konusu gelecek olan güncelleme ile birlikte artık uygulamayı kullanabilmek için ekstra ücret ödemek zorunda kalacak. Söz konusu ödenecek ücret ise ilerleyen günler içerisinde WhatsApp tarafından resmi olarak açıklanacak. WhatsApp alışveriş butonu güncellemesinin ne kadar başarılı olacağı ise son derece merak ediliyor.

WhatsApp Business Nedir?

whatsapp buisness nedir

WhatsApp Business nedir sorusu, son dönemlerde oldukça sık sorulmakta ve merak edilmektedir. Söz konusu uygulama, küçük işletme sahipleri için WhatsApp tarafından özel olarak geliştirilen uygulamadır.

Hem Android hem de İOS kullanıcılarına sunulan bu uygulama temel de ücretsizdir. Fakat ilerleyen günler içerisinde gelecek olan yeni güncelleme ile birlikte söz konusu Business uygulaması da ücretli hale getirilecektir.

İlgiliWhatsapp Business Nedir?

Kullanıcılar, tıpkı normal WhatsApp uygulamasında olduğu gibi anlık olarak mesajlaşabilmekte ve karşılıklı olarak dosya alıp gönderebilmektedir. Peki, ilerleyen günler içerisinde ücretli olması beklenen uygulama nasıl indirilir? İşte, bilinmesi gereken tüm detaylar;

WhatsApp Business Nasıl İndirilir?

WhatsApp Business uygulaması, ücretsiz bir şekilde hem Android cihazlarına hem de İOS cihazlarına indirilebilmektedir. Söz konusu uygulamayı indirmek ve hemen kullanmak için aşağıda bulunan bağlantı seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Yukarıda bulunan linklerden uygulamayı yükleyerek anında kullanmaya başlayabilir ve kişiler ile son derece kolay ve pratik bir şekilde mesajlaşabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*