YouTube Arka Planda Nasıl Çalıştırılır? | Sonsuz Teknoloji

YouTube, Arka Planda Nasıl Çalıştırılır?

firetube

YouTube, dünyanın en popüler video izleme uygulamasıdır. En popüler olmasına rağmen halen arka plan müzik çalma özelliği yoktur.

Buna çözüm olarak üçüncü parti uygulamalar kullanmak gerekiyor. Sadece Android‘te kullanılan FireTube, arka planda YouTube videoları yürütmenizi sağlayan bir uygulamadır. Bu özellik sayesinde, uygulamayı bir müzik çalar olarak kullanabilir ve cihaz ekranınız kapalı olsa bile YouTube’da bulabileceğiniz milyonlarca şarkıdan yararlanabilirsiniz.

FireTube’u kullanmak basittir. Müzik modunda otomatik olarak oynamaya başlamak için bir videonun üzerine dokunun. Videoyu izlemek yerine, diğer uygulamaları olduğu gibi, sesi dinlerken bir hareketsiz görüntü göreceksiniz. Bu şekilde, uygulama planınızdan çok daha az veri tüketiyor.

Ses çalmaya başladıktan sonra, uygulamayı veya ekranı kapatabilirsiniz. Endişelenmeyin, ses sorunsuz çalacaktır. Müziği duraklatabilir ve şarkıları başka herhangi bir müzik çalarda yaptığınız gibi değiştirebilirsiniz.

FireTube, temel olarak YouTube’un tüm içeriğini yeni müzik kitaplığınıza dönüştüren mükemmel bir uygulamadır. Bununla ilgili en iyi şey, YouTube hesabınızla giriş yapabilir ve kendi özel oynatma listelerinizi dinleyebilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*