100 TL Altına Alınabilecek 5 Muhteşem Klavye | Sonsuz Teknoloji

100 TL Altına Alınabilecek 5 Muhteşem Klavye

100 tl klavye

Klavye, günümüzün en önemli bilgisayar bileşenlerinden biri olarak bilinmektedir. İnsanların bir kısmı iş için klavye alırken, bir kısmı’ da eğlence amaçlı klavyeler almaktadır. Her ne kadar farklı nedenlerden klavye alınsa da kullanıcıların beklentileri birbirine yakındır.

Kullanıcılar klavye alırken, dayanıklı olmasına dikkat ederler. Bunun nedeni klavyelerin tehlikeye açık bilgisayar bileşenlerinden biri olmasıdır. Zaman zaman yaşadığımız sıvı dökülmeleri veya fiziksel darbeler kullanıcılara ekstra masraf getirebilmektedir. Bizler de sizler için hem ekonomik hem dayanıklı hem de performansı yüksek klavyeleri derledik. 100 TL altına alınabilecek 5 muhteşem klavye listemizi gelin birlikte inceleyelim.

Frisby FK-G450QU

Frisby FK-G450QU

Hem ekonomik hem de ergonomik yapısıyla dikkat çeken Frisby marka bu klavye birçok kişi tarafından beğenilmektedir. Ergonomik tasarımın yanı sıra fiziksel temasa dayanıklı bu klavye, oyuncuların da oldukça tercih ettiği klavyelerin başında gelmektedir. Oyun severlerin sık sık kullandığı tuşlar olan başta W, A, S, D ve diğer tuşlar renkli olarak klavyede yer almaktadır. Hem ekonomik hem performanslı bir klavye istiyor iseniz bu cihaz tam size göre. Ortalama 60 TL ile 99 TL arasında bu klavyeyi piyasada bulabilirsiniz.

Trust 22176 Ziva

Trust 22176 Ziva

Oldukça ekonomik olmasının yanı sıra kullanıcı dostu olan bu klavye tam size göre olabilir. Özellikle sık sık yazı yazmak için klavyeyi kullanıyor iseniz bu klavye tam size göre. Oldukça rahat olan Trust marka bu cihaz, sıvı dökülmelerine karşı’ da oldukça dayanıklı. Rahat ve sessiz çalışmayı isteyen kişilerin tercih edeceği bu klavye, kablolu olmasıyla dikkat çekiyor. Gönül rahatlığı ile tercih edilmesi gereken klavyelerin başında gelen Trust 22176 Ziva isimli klavyeyi 50 TL altına bulabilirsiniz.

Inca IK-282QInca IK-282Q

Uygun fiyatlı oyuncu klavyesi arayan kişilerin tercih edebileceği Inca IK-282Q isimli klavye renkleriyle dikkat çekiyor. Oyuncuların sıklıkla kullandığı tuşların kırmızı olması klavyeye görsellik katıyor. Fiziksel temasa dayanıklı olan bu cihaz kablolu olmasıyla dikkat çekiyor. Oyun severlerin hoşuna gidebilecek olan bu klavyeyi 60 TL altına bulabilmek mümkün.

Rampage KB-R01

Rampage KB-R01

Everest firmasının çıkardığı oyuncu klavyelerinden biri olan Rampage KB-R01 isimli bu cihaz ekonomik olmasıyla dikkat çekiyor. Oldukça şık tasarıma sahip olan KB-R01 isimi bu cihaz aynı zamanda ergonomik yapıdadır. Klavye üzerinde özel olarak atama yapabileceğiniz 4 farklı kısayol tuşu da bulunmaktadır. Hem ekonomik hem de şık tasarıma sahip olan bu klavyeyi 80 TL altına bulabilirsiniz.

Inca IMK-374U

Inca IMK-374U

Özellikle sık sık yazı yazan kişilerin tercih etmesi gereken klavyelerin başında gelen Inca IMK-374U isimli cihaz ergonomik yapıda olmasıyla dikkat çekiyor. Özel olarak ayarlanabilen tuşları ile gündeme gelen cihaz, uzum ömürlü olmasıyla’ da dikkat çekiyor. Cihazda kullanılan özel teknolojisi sayesinde klavye üzerindeki simgeler kolay kolay silinmiyor. Oldukça dayanıklı olan bu klavyeyi 70 TL altına bulabilmek mümkün.

Bir yorum bırakınız...

*