AnyDesk Nedir? Özellikleri Nelerdir? | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

AnyDesk Nedir? Özellikleri Nelerdir?

anydesk

Günümüzde birçok çalışan işi gereği her an bilgisayarına bağlanmak ister. Fakat gündelik hayatta yaşanan bazı özel durumlardan dolayı bilgisayara uzak kalabiliriz. Uzak kaldığımız bu süre içerisinde de herhangi bir cihazdan bilgisayarımıza bağlanmak isteyebiliriz. İşte tam da bu anda uzak masaüstü yazılımları kullanıcıların imdatına yetişiyor. AnyDesk isimli yazılım sayesinde bilgisayarımıza uzaktan erişim sağlayabiliriz. Peki, AnyDesk nedir, özellikleri nelerdir? Birçok çalışan tarafından merak edilen bu soruların yanıtını gelin birlikte cevaplayalım.

AnyDesk Nedir?

AnyDesk yazılımı sayesinde kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinden dilediği zaman bilgisayarlarına uzaktan bağlanabilir. Herhangi bir süre kısıtlamasına takılmadan kullanıcılar uzak masaüstü yazılımı sayesinde işlemlerini kolayca yapabilmektedir.

AnyDesk Özellikleri

Günümüzün en popüler uzak masaüstü yazılımlarından biri olan AnyDesk özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcılar uzak masaüstü yazılımı sayesinde işlemlerini güvenle ve kolaylıkla yapabiliyor. Peki, uzak masaüstü yazılımı kullanıcılara hangi özellikleri vaat ediyor?

Dosya Aktarımı

AnyDesk yazılımı sayesinde kullanıcılar herhangi bir dosya boyutu problemine takılmadan bilgisayarlar arası dosya aktarımı yapabilmektedir.

Kayıt Özelliği

Uzak masaüstü yazılımı içerisinde bulunan özellik sayesinde bağlantı anını kayıt edebilirsiniz. Elde ettiğiniz kayıtları ise hem güvenlik hem eğitim amaçlı kullanabilir, dilediğiniz platformda ve dilediğiniz zaman paylaşabilirsiniz.

Güvenlik Önemli

Uzak masaüstü yazılımlarında güvenlik son derece önemlidir.Söz konusu programın içerisinde yer alan bağlantı kaydı özelliğinin yanı sıra, kurumsal ağda kurabileceğiniz yazılım sayesinde işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Unutmadan yazılım içerisinde ayrıca TLS 1.2 teknolojisi yer alıyor. Kullanılan bu teknoloji sayesinde bilgisayarlara dışarıdan yabancı bir kullanıcı uzaktan bağlanamıyor.

Çapraz Platform Desteği

AnyDesk yazılımının en büyük avantajlarından biri de kullanıcılara çapraz platform desteği sunması. Kullanıcılar söz konusu yazılımı Windows, Mac OS, Linux, Android, İOS gibi işletim sistemlerinde kullanabiliyor.

AnyDesk Fiyatı

Günümüzün en popüler uzak masaüstü yazılımlarından biri olan AnyDesk fiyatı ile dikkat çekiyor. Lite sürümü satın almak isteyen kullanıcılar aylık 8,49 Euro ödeme yaparken, Profesyonel sürümü satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 16,99 Euro ödeme yapması gerekiyor. En üst paket olarak lanse edilen ve sınırsız özelliklere sahip olan Power paketini satın almak isteyen kullanıcılar ise aylık 41,99 Euro ödeme yapması gerekecek.

Standart özelliklerin yanı sıra adres defteri, oturumların kayıt edilmesi, özel istemci gibi özelliklerden yararlanmak isteyen kullanıcılar profesyonel paketi satın alabilir. Ayrıca tüm bu özelliklerin yanı sıra sınırsız eş zamanlı oturumlar özelliğinden yararlanmak isteyen kullanıcılar ise Power paketini satın alabilir.

Bir yorum bırakınız...

*

netflix güncelleme

Netflix VPN Kullanımını Neden Engelliyor?

Netflix, dünya genelinde hizmet veren bir yayın film ve dizi platformudur. Netflix ...
windows-10üü

Windows 10 Oyun Çubuğu İle Ekran Kaydı Nasıl Alınır?

Windows 10’da ekran kaydı ve ekran görüntüsü almak, ek bir uygulamaya gerek ...
apple page

Apple Pages Uygulamasında Grafik Ekleme Nasıl Yapılır?

Pages, Apple şirketi tarafından özel olarak geliştirilen ve kullanıma sunulan kelime işlemci ...
motorolla fusion

Motorola One Fusion Tanıtımını Gerçekleşti! İşte Özellikleri ve Fiyatı!

En önemli markalardan bir tanesi olarak bilinen Motorola firması, geçtiğimiz günlerde yeni ...
sanallaştırma teknolojisi

Sanallaştırma Teknolojisi (VT) Nedir? Etkinlik Durumu Nasıl Kontrol Edilir?

Sanallaştırma teknolojisi sahip olduğunuz cihazın işlemci, bellek, hafıza gibi birimlerini birden çok ...
excel alt

Excel’de Veri Alt Toplam Kullanımı Nasıl Yapılır?

Excel’de veri alt toplam kullanımı son derece basit bir yöntem ile kolaylıkla ...
görünmez adam

Görünmez Adam Efsanesi Gerçek mi Oluyor? Şeffaf İnsan Hücreleri Üretildi!

Leigh Whannell ‘in Görünmez Adam filmi gerçek mi oluyor? Filmde geçen olaylar ...
xbox ücretsiz oyun

Xbox Game Pass Kütüphanesine Temmuz Ayında Eklenecek Ücretsiz Oyunlar Belli Oldu

Microsoft şirketi, geçtiğimiz günler içerisinde sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklama ile birlikte ...