Nioh Collection Ön Siparişe Açıldı! İşte, Tüm Detaylar | Sonsuz Teknoloji

Nioh Collection Ön Siparişe Açıldı! İşte, Tüm Detaylar

Nioh Collection

Nioh Collection ön siparişe sonunda resmi olarak açıldı. Uzun zamandır beklenen ve aksiyon sahneleriyle oldukça dikkat çeken yapım, ilerleyen günler içerisinde resmi olarak PlayStation 5 platformuna çıkacak. Söz konusu oyun ayrıca tek olarak da satılacak. İsteyen kişiler, 1.oyunu isteyen kişiler ise 2.oyunu son derece kolay bir şekilde alabilecek. İşte, ön sipariş duyurusunun tüm detayları…

Nioh Collection Ön Sipariş Detayları Belli Oldu!

Nioh Collection ön sipariş

Sony Interactive Entertainment ve Koei Tecmo tarafından ön siparişe açılan yeni oyun Nioh Collection, ilerleyen günler içerisinde oyun severler ile buluşacak. Son derece özel bir koleksiyon olan ve PlayStation 5 platformu için geliştirilen bu pakette serinin birinci oyunu ve ikinci oyunu yer alacak.

Paket içerisinde oyunların yanı sıra indirilebilir tüm içeriklerde bulunacak. Paket içerisinde yer alan her iki oyun da 4K çözünürlüğünde oynanabilecek. Tüm bunların yanı sıra ilgili içeriklerde 120 FPS desteği de bulunacak.

Söz konusu oyunlara PlayStation 4 platformunda sahip olan kullanıcılar, herhangi bir ek ödeme yapmadan oyunlarını ücretsiz bir şekilde yükseltebilecek ve PlayStation 5 konsolunda oynayabilecek. Aksiyon sahnelerinin oldukça fazla olduğu oyun, oldukça akıcı bir menüye de sahip olacak.

Nioh Collection Çıkış Tarihi

Nioh Collection çıkış tarihi

Sony Interactive Entertainment ve Koei Tecmo tarafından ön siparişe açılan ve PlayStation 5 platformu için özel olarak geliştirilen Nioh Collection çıkış tarihi ile dikkat çekiyor. Aksiyon sahnelerinin oldukça bol olduğu heyecanın bir an bile eksik olmadığı yapım, 5 Şubat 2021 tarihinde piyasaya çıkacak.

Nioh Collection Fiyatı

Nioh Collection fiyatı

PlayStation 5 platformu için özel olarak geliştirilen Nioh Collection fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. 5 Şubat 2021 tarihinde oyun severler ile buluşacak yapımın resmi satış fiyatı ise 619 TL olarak açıklandı. Oyun severler, söz konusu fiyatı ödeyerek serinin birinci ve ikinci oyununa sahip olabilecek.

Tüm bunların yanı sıra serinin birinci ve ikinci oyunu tek tek de satılacak. Her iki oyunun tek satış fiyatı ise 459 TL olarak açıklandı.  Oyunu ön sipariş ile alacak olan oyun severler aynı zamanda tüm indirilebilir içeriklere de ücretsiz olarak sahip olabilecek. Nioh 2 Dijital Deluxe Edition oyununu ön sipariş ile alan kullanıcılar ise ekstra olarak şu bonus içeriklere sahip olacak;

  • Özel avatar seti
  • Özel dinamik tema
  • Demon Horde silah seti
  • Sezon geçiş kartı

Bir yorum bırakınız...

*