Call of Duty, Black Ops Cold War Beta Sistem Gereksinimleri | Sonsuz Teknoloji

Call of Duty, Black Ops Cold War Beta Sistem Gereksinimleri

Call of Duty Black Ops Cold War Çıkış Tarihi

Tüm dünyada geçmişten günümüze popülerliğin koruyan Call of Duty, yeni oyunu Black Ops Cold War’ı yakın zamanda betayı sunacak. Oyunun beta sürecine kısa bir süre kala sistem gereksinimleri de belli oldu. İlk olarak PS4 daha sonra ise PC ve Xbox kullanıcılarının erişimine açılacak olan oyun son olarak herkesin erişimine açılacak. Oyun severlerin merakla beklediği yeni Black Ops Cold War beta sürümünün 17-19 Ekim tarihlerindeherkes için erişime açılması bekleniyor. Oyunun erişim tarihlerinin yanı sıra sistem gereksinimlerini de merak ettiğinizi biliyoruz. Bu yüzden lafı daha fazla uzatmadan oyunun çıkış tarihini ve beta sistem gereksinimlerini hep birlikte öğrenelim.

Call of Duty Black Ops Cold War Çıkış Tarihi Belli mi?

Call of Duty Black Ops Cold War daha önce de belirttiğimiz gibi ilk olarak PS4 kullanıcıları için açılacak. 8 Ekim tarihinde PS4 kullanıcıları için erken erişime girecek olan oyun, 15 Ekimde Xbox ve PC kullanıcıları için yayınlanacak. Ancak sadece oyunu ön siparişle satın alanlar bu tarihlerde oyuna erişebilecek. Tüm oyuncuların açık beta olarak yeni oyuna erişim tarihi ise olarak 17-19 Ekim tarihleri olarak gözüküyor. Tüm bunların yanı sıra yeni Call of Duty oyununun beta sürecinde birden fazla harita ve mod barındıracağını belirtelim.

Ayrıca oyun güncellenmesi beta süresince devam edecek ve oyunda ilerleme süreci mevcut olacak. Bu ilerleme süresince ise oyuncular yeni ekipman ve silahlar açabilecekler. Son olarak oyunun PCkullanıcıları için 13 Ekim TSİ 18.00’da ön yükleme sürecine gireceğini belirtmekte fayda var. Ayrıca betaya katılmak istiyorsanız kendinize bir Battle.net üyeliği açmanız gerekiyor. Oyunun betadan çıkış ve tamamen açılış tarihi ise 13 Kasım olarak gözüküyor.

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Sistem Gereksinimleri Neler?

Call of Duty Black Ops Cold War Beta Sistem

Call of Duty Black Ops Cold War Beta sistem gereksinimleri oldukça ideal gözüküyor. Bildiğiniz gibi son zamanlarda oyunlar oldukça yüksek sistem gereksinimleri istiyor. Ancak yakın zamanda betaya girecek olan oyun oyuncuları bu yönden üzmeyecek gibi duruyor. Black Ops Cold War Beta sistem gereksinimleri tam olarak şu şekilde oluşuyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri (Beta)

 • İşlemci: Intel Core i5 2500k veya denk AMD işlemci
 • RAM: 8 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit(sürüm 1803 veya üstü) / Windows 7 64-Bit(SP1)
 • Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7950 / Nvidia GeForce GTX 670 2 GB / Nvidia GeForce GTX 1650 4 GB
 • Harddisk: 45 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri (Beta)

 • İşlemci: Intel Core i7 4770k veya denk AMD işlemci
 • RAM: 16 GB
 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit(son Service Pack)
 • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 / Nvidia GeForce GTX 970 4 GB / AMD RX 580 / Nvidia GeForce GTX 1660 Super 6 GB
 • Harddisk: 45 GB

Gördüğünüz gibi Call of Duty Black Ops Cold War Beta sistem gereksinimleri bu şekilde oluşuyor. Oyunun beta süresince oyun severler tarafından ne kadar ilgi göreceği oldukça büyük bir merak konusu.

 1. Rümeysa
  22:11 7 Ekim 2020 22:11

  bilgisayar oyunlarını seviyorum ve bu konuda araştırma yaparken buraya denk gelmek gerçekten iyi oldu. güzel yazıydı, teşekkürler.

Bir yorum bırakınız...

*