En İyi Android VPN Uygulamaları 2020 | Sonsuz Teknoloji

En İyi Android VPN Uygulamaları 2020

vpn hızı

İnternet ortamlarında en çok kullanılan sistemlerinden bir tanesi VPN sistemidir. Çünkü bazı sınırlamalar geldiğinde, internetin özgür bir şekilde kullanmasını sağlayan uygulamalar olarak bilinirler. En iyi Android VPN uygulamaları kullanıcılar tarafından her zaman merak edilir.Bu uygulamalar günümüzün en kıymetli sistemleri olarak hayatımızda yer aldığından dolayı, en önemli 4 Android VPN uygulamasını paylaşıyoruz.

En İyi Android VPN Uygulamaları Nord VPN

nord vpn

İnternetin rahatlığını ve özgürlüğünü tatmak isteyen kullanıcıları güzel bir VPN bulmak isterler. Nord VPN bu özgürlüğü en iyi şekilde sizlere sunabilecek diyebiliriz.Özellikle internet hızında hiçbir değişiklik yaşamadan normal bir şekilde kullanabileceğiniz bu uygulama oldukça hızlı işlem gösteriyor.

İlgiliVPN Nedir? VPN Ne İşe Yarar?

En önemli özellikleri ise reklam engelleme, log kayıtları tutmama ve IP adresi gizleme olarak karşımıza çıkıyor. Aylık 6.58 Dolar ücretlendirmesi olan Nord VPN altı aylık şeklinde 54 dolar olarak sunuluyor. Üstelik 30 gün boyunca iadeli olarak kullanılabiliyor.

En İyi Android VPN Uygulamaları Surfshark

surf shark

Yeteneklerine göre olarak uygun fiyatlı VPN uygulamalarından bir tanesi olan Surfshark uygulaması, listemizde yer almayı hak ediyor. En iyi Android VPN uygulamaları arasında dikkat çeken Surfshark, 15 adet farklı türden Netflix kütüphanesine erişim gerçekleştirebilerek oldukça geniş izleme listesini sunabiliyor.

İlgili: Ücretsiz VPN’ler Güvenli midir?

Üstelik birden fazla cihaz üzerinde kullanılabiliyor. Yetenekleri arasında reklam engelleme özelliğinin yanı sıra istenilen site liste dışı bırakılabiliyor.Diğer uygulamalardan farklı olarak kesintisiz bir şekilde müşteri hizmetleri kullanıcılara destek oluyor. Ram üzerinden çalışan VPN uygulaması, bilgilerin çalınması açısından oldukça önemli bir özellik diyebiliriz.

Sınırsız şekilde kullanmak isteyenler yıllık olarak 59 Dolar ödemesi gerekiyor. Böylece kaliteli bir hizmet almamak neredeyse yok denilebilir.

En İyi Android VPN Uygulamaları Express VPN

expresvpn

Kullanıcılar her zaman en iyi ücretsiz VPN uygulaması arıyorlar. Fakat kaliteli bir VPN uygulaması indirmek isteyenlere Express VPN uygulamasını da tavsiye ediyoruz. Bu uygulama RAM üzerinden çalışma gösterdiği için bilgileriniz depolanmıyor. Uygulama kapatıldığı andan itibaren tüm bilgiler siliniyor.IP adresini, gezinme geçmişini ve diğer bilgiler kesinlikle tutulmuyor. Bir yıl için 99.95 Dolar olan uygulama, aylık olarak 12.95 Dolar ücret bünyesinde sunuluyor.

En İyi Android VPN Uygulamaları CyberGhost

cyberghost

Listemizde yer alan önemli uygulamalardan bir tanesi CyberGhost uygulamasıdır.Diğer VPN uygulamaları gibi Log tutmama, IP adresini paylaşmama, bilgi tutmama ve diğer türden hizmetleri bulunuyor. Android için en iyi ücretsiz VPN uygulaması aramanın dışında, bu VPN uygulaması aylık 2.75 Dolar üzerinden 18 aylık 49.50 Dolar olarak sunuluyor. Üstelik uluslararası canlı yayınlarda hiçbir şekilde erişim kesintisi yaşamıyor. Bir lisans aracılığıyla 7 cihaz bu uygulamadan yararlanabiliyor. En iyi Android VPN uygulamaları içerisinde CyberGhost önemli bir kalite üzerinden çalışma gösteren nadir sistemlerden bir tanesidir.

Bir yorum bırakınız...

*