Iphone'da Görüşme (Çağrı) Kaydetme Uygulaması | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Iphone’da Görüşme (Çağrı) Kaydetme Uygulaması

google-phone-call-recording

Bazı durumda yapılan aramaları ve görüşmeleri kaydetmek gerekiyor. İş görüşmelerinden hukuksal konulara kadar yardımcı olan iPhone görüşme kaydetme uygulamaları; her ne kadar Android kullanıcıları için birden fazla seçenekte olsa da; iPhone için de bazı uygulamalar yer alıyor. Bugün sizler için denediğimiz ve başarılı sonuçlar elde ettiğimiz iPhone arama kaydetme uygulamalarını tanıtacağız.

Aramaları kaydetmek için birden fazla yöntem bulunuyor. Bu yöntemlerden ilki; telefonda yerleşik olarak yer alan arama kaydetme özelliğini kullanarak kayıt altına almaktır. Fakat birçok cihazda bu özellik bulunmamaktadır. Bugünkü konumuz olan iPhone görüşme kaydetme konusunda da, telefonda yerleşik olarak gelen herhangi bir özellik bulunmuyor. Bu nedenle de sizler için iPhone görüşme kaydetme uygulamalarını sıralayacağız.

Aşağıda yer alan uygulamalar Apple’ın resmi uygulama – oyun mağazası olan AppStore’da yer almaktadır. Uygulamaları indirerek direkt olarak kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Call Recorder – Save & Listen

Yerli geliştiriciler tarafından yapılan ve kullanıcıların deneyimine sunulan Call Recorder – Save & Listen uygulaması gelen ve giden çağrıları otomatik olarak kaydediyor ve bünyesinde yer alan oynatma alanı sayesinde de kayıt sonrasında yeniden tekrar tekrar dinlemenize olanak tanıyor. Öte yandan bir bulut sistemine sahip olan uygulama sayesinde telefonunuzu değiştirseniz dahi, hesabınıza giriş yaparak geçmişe dönük kayıtları dinleyebilirsiniz.

TapeACall Pro: Call Recorder

AppStore üzerinde yer alan ve iPhone model akıllı telefonlarda kullanılabilen en başarılı uygulamalardan biri olan TapeACall, gelen ve giden çağrıları kaydedebiliyor. Bunun yanı sıra herhangi bir kayıt süre limiti bulunmayan uygulama, GoogleDrive ve DropBox üzerinden de yedekleme yapabiliyor.

Her ne kadar gayet kaliteli hizmet olanağı sunsa da, uygulamanın hizmetlerinden yararlanabilmeniz için, uygulamanın size vermiş olduğu numarayı arama esnasında arayarak; konferansa almanız gerekiyor. Bu şekilde anlık olarak aramaları ve görüşmeleri kaydetmenizi sağlayan uygulama, AppStore üzerinden en çok indirilen ve en fazla yıldız sayısına sahip olan arama kaydetme uygulamalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor.

Bir yorum bırakınız...

*

instagram içerik ihlali

Instagram Hikayelerinin Sıralanış Prensibi

İlk açıldığı zamanlarda Facebook gibi sosyal ağ olarak görülen İnstagram, artık başlı ...
MagSafe iphone 12

İPhone 12  MagSafe Kablosuz Şarj Cihazı Android Cihazlarda Çalışır mı?

iPhone 12 serisinin en fazla dikkat çeken özellikleri arasında hiç şüphe yok ki ...
paint arka plan silme

Paint Arka Planı Şeffaf Yapma

Bilgisayar kullanıp paint’i bilmeyen az insan vardır. Paint arka planı şeffaf yapma ...
facebok profil gizleme

Facebook Profili Nasıl Gizlenir?

Günümüzde insanların büyük bir kısmı, iletişimlerini sosyal medya platformları aracılığı ile gerçekleştirebilmektedir ...
dpı butonu

Mouseda DPI değeri Nedir? Ne işe yarar?

Bazı zamanlar özellikle mobil oyunlarda sıkça rakipten önce ateş etme tuşuna bastığımızı ...
tp link modem

TP- Link Modem Wi-Fi Şifre Değiştirme

Wifi şifre değiştirme işlemini internet ve bilgisayar güvenliğimiz için belirli aralıklarla yapmalıyız ...
pubg experimantal server ve test server

PUBG Experimental Server Nedir? Ne İşe Yarar? Nasıl İndirilir?

Oyun piyasasına sunulduğu günden bu yana ortalığı kasıp kavuran PUBG’nin iki farklı ...
ekran klavyesi

Windows Açılırken Ekran Klavyesini Otomatik Başlatma

Bilgisayarlarımızın giriş birimi olan donanımsal klavyelerde herhangi bir sorun yaşamamız durumunda Windows’un ...