Call of Duty: Warzone Nasıl İndirilir Ve Oynanır? | Sonsuz Teknoloji

Call of Duty: Warzone Nasıl İndirilir Ve Oynanır?

call of duty warzone

Yeni battle royale oyunu olan Call of Duty: Warzone, PC, PS4 ve Xbox One platformlarında ücretsiz indirilebilir. Warzone şu anda oldukça fazla oyunsever tarafından oynanıyor. Sadece bir günde 6 milyondan fazla oyuncu bu oyunu oynadı. Evde kalmamız gereken bu günlerde, vakit geçirmek veya kafamızı dağıtmak amaçlı oynayabileceğimiz güzel oyunlardan birisidir. Arkadaşlarınızlaçevrimiçi olarak birlikte güzel vakit geçirebilirsiniz.

Call of Duty: Warzone – Platformları ve Fiyatlandırma

call of duty warzone harita

Yakın zamanda çıkan Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remaster’ın PS4’e özel bir aylık tanıtım süreci vardı. Neyse ki Warzone için durum böyle değil.

Call of Duty: Warzone şu anda PC, PS4 ve Xbox One’da kullanılabilir. Oynaması ücretsiz bir oyundur, ancak Xbox One’a yükleyen herkes, platformun çevrimiçi çok oyunculu özelliklerine erişmek için bir Xbox Live Gold aboneliğine ihtiyaç duyacaktır.Bu abonelik ABD’de 60 dolar, İngiltere’de 50 pound, Avustralya’da ise 80 Avustralya dolarıdır. PS4’te bunu yapmak için bir PlayStation Plus üyeliği için ödeme yapmanız gerekmez.

Call of Duty: Warzone İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

warzone indir

Eğer hali hazırda oyunlarınız arasında Modern Warfare (2019) varsa, oyunu yükleyin ve oyunun ana menüsünde Sınıflandırılmış panele gidin. Call of Duty: Warzone indirme boyutu, en son yamayı indirip indirmediğinize bağlı olarak değişecektir. Eğer zaten varsa 8-22GB, yoksa 80GB gibi boyutlandırma olacaktır. Bununla birlikte, Warzone’u bundan bağımsız olarak indirebilirsiniz, ki zaten Modern Warfare’e (2019) sahip değilseniz büyük olasılıkla bunu yapacaksınız. PC için battle.net

linki üzerinden oyunu işletim sisteminizi seçerek listeden oyunu bulup indirme işlemini başlatabilirsiniz. İndirme işlemi bant genişliğine, servis sağlayıcıya, ek bölgesel faktörlere bağlı olarak birkaç saat sürebilir ve platforma göre değişebilir. Eğer merak ediyorsanız, bu oyunu Steam veya Epic Games Store üzerinden indiremezsiniz.

Call of Duty: Warzone İndirilirken Ne Yapabilirsiniz?

Bu muhteşem oyunu indirirken bağlantı hızınız yavaş ise normal olarak sıkılacaksınız. Oyunun disk alanında kapladığı yer 80-90 GB olduğundan dolayı, bu dosyaların indirilmesini beklemek size zulüm gibi gelecektir. Ancak kullanıcının beklememesi için düşünülen bir nokta var gibi gözüküyor. Genel olarak anlatmak gerekirse, Call of Duty : Warzone indirmesi bölümlere ayrıldı. Yaklaşık 20GB’lık ilk bölüm, Gunfight maçlarında çevrimdışı olarak botlarla tek başınıza oynamanıza izin veriyor. Bu çevrimdışı oyun sırasında indirme ilerlemeniz arka planda devam edecektir.

Bir yorum bırakınız...

*