Sony MRW-S3 Piyasanın En Hızlı SD Kart Okuyucusu | Sonsuz Teknoloji Sonsuz Teknoloji

Sony MRW-S3 Piyasanın En Hızlı SD Kart Okuyucusu

sd reader

Dünya piyasasının önde gelen teknolojik markalarından sony, 2019 yılı içerisinde bir ilke imza atmayı başarmıştır. Marka tüm zamanların en hızlı SD kart okuyucusunu geliştirerek, profesyonel fotoğrafçılar tarafından ilgi görecek bir ürün tasarımı ortaya koymuştur. Oluşturulan SD kart Okuma teknolojisi, MRW-S3 ismi ile piyasaya sunulmuştur. Teknoloji listelerinde yerini alan yeni ürün, fotoğrafçılara yönelik geliştirilen SD Kart okuyucu model, hızlı ve kapasitesi yüksek teknolojik ürün modelini oluşturmaktadır. Ürün 300Mb/saniye okuma hızı özelliğine sahiptir. Kullanıcılara sunmuş olduğu performans gücü ise 100 waat’a kadar ulaşabilmektedir. USB-C SD port yapısı üzerinden sağladığı 100 waat enerji performansı ile piyasa içerisinde ön sıralarda yer almayı başarmıştır. Özellikle, profesyonel fotoğrafçılar bu ürünün piyasaya sunulmasını ve sahip olduğu özelliklerin açıklanmasını merakla beklemekteydi. Aynı kategoride yer alan ürünlerin bir adım önüne hecen teknolojik tasarım, meraklıları tarafından yoğun ilgi görmektedir.

MRW-S3 SD Kart Okuyucu Özellikleri

MRW-S3 SD kart okuyucusu aynı zamanda UHS-II ve microSD kart yapılarını da en hızlı koşullarda okuyabilmektedir. Cihazın diğer bir özelliği ise 4K videoları en iyi hızda oynatabilmesidir. 4K video oynatabilme özelliği, cihazın üzerinde taşıdığı bir port yardımı ile gerçekleştirilmektedir. HDMI port yapısı sayesinde videoları 30 kare/saniye hızında oynatabilmesi sağlanmaktadır. Teknoloji listelerinde yer alan yeni nesil SD kart okuyucu yapılarına oranlar daha yüksek hıza ve teknolojik ayrıntıya sahip olan, ön saflarda yer alıyor. Cihaz fiziksel tasarımı üzerinde HDMI, USBA portu ve üç farklı şekilde USB-C modeli bulunduruyor.

Ürün ilk tasarlandığı andan itibaren profesyonel fotoğrafçılığa yönelik bir teknolojik yapı ile meydana getirilmeye çalışılmıştır. Fotoğraf çekimi işlemi için en uygun SD kart okuyucusunun elde edilmesi amaç edinmiştir. Bu duruma bağlı olarak, her türlü koşulda ve her mekanda kullanım kolaylığı sağlanması amaçlanmıştır. Uzun ömürlü kullanım ve cihazın dış etkenlere karşı korunması adına teknolojik yenilikler ile geliştirilmiştir.

MRW-S3 Modelinin Sertifika Aavantajı

Cihaz tüm bu kullanım kolaylığını ise toza ve suya karşı dayanıklı iç ve dış yapı tasarımı ile sağlamaktadır. Fotoğraf çekilirken oluşabilecek tozlanma ve ıslanma risklerine karşı cihaz, tasarım yapısına eklenmiş olan IP68 sertifika özelliği ile korunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra, cihaz saniyede 300 MB okuma gerçekleştirebilmektedir. Video ve fotoğraf karelerinin aktarımı sırasında piyasa bulunan en yüksek hıza çıkmaktadır. Fiziksel ağırlığı 95 gram olarak tasarlanmıştır. Bu ağırlık seviyesi kolay taşınabilmesini sağlamaktadır. Küçük bir fiziksel yapı içerisine ne kadar çok teknolojik fonksiyonun aktarılabileceğinin bir kanıtı niteliğindedir. Dış tasarımına bakıldığında cihaz siyah renkli bir gövdeye sahip olup, üzerinde fonksiyonlarını ve bildirimlerini takip edebileceğiniz led sistem

bulunmaktadır. Fotoğrafçılar için çalışma hayatını bu sene avantaj haline dönüştürecek ve daha hızlı, kaliteli fotoğrafçılık çekimlerinin yapılması sağlayacak en önemli üründür.

Bir yorum bırakınız...

*

pdf sıkıştırma

Yüksek Boyutlu PDF Dosyası Windows’ta Nasıl Sıkıştırılır?

Bir belge, PDF olarak elinize ulaştığında belgeyi tarayan kişi gerekli minimize ayarları ...
tv mesaje hesaplama

TV Boyutuna Göre İdeal İzleme Mesafesi Nasıl Hesaplanır?

TV satın alırken bir çok teknik özellikleri değerlendiririz, ancak değerlendirilmesi gereken başka ...
android dosya paylaşma

Bilgisayar ile Android Telefon Arasında Dosya Paylaşma Uygulamaları

Android, Google ve Open Handset Alliance tarafından mobil cihazlar için geliştirilmiş, Linux ...
spotify

Spotify’dan Paylaşım Yapmayı Sağlayan Yenilik: Hep Seveceklerim

2008 yılından bu yana hayatımızda olan çevirmiçi müzik alanında dünyanın en popüler ...
dropshipping

Dropshipping Yaparken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Son zamanlarda stoksuz satışa olan ilgi giderek artıyor. Sonuçta, dropshipping, ortaya bir ...
hiberfil sys dosyası

Hiberfil.sys Nedir ve Windows 10’da Nasıl Silinir?

Az depolama alanı olan sabit sürücüde biraz yer açmak istiyorsanız, silinecek dosya ...
İnstagram arama geçmişi silme

Instagram Arama Geçmişi Nasıl Silinir?

Instagram verilerin gizliliğine önem vererek yasal olarak oluşabilecek her şeye karşı önlemler ...
doküman to word

Google Dokümanlar Microsoft Word Olarak Nasıl Kayıtedilir?

Google dokümanlar, bulut depolama teknolojisini kullanarak dosyalara ve belgelere her yerden erişmeyi ...