Sony MRW-S3 Piyasanın En Hızlı SD Kart Okuyucusu | Sonsuz Teknoloji

Sony MRW-S3 Piyasanın En Hızlı SD Kart Okuyucusu

sd reader

Dünya piyasasının önde gelen teknolojik markalarından sony, 2019 yılı içerisinde bir ilke imza atmayı başarmıştır. Marka tüm zamanların en hızlı SD kart okuyucusunu geliştirerek, profesyonel fotoğrafçılar tarafından ilgi görecek bir ürün tasarımı ortaya koymuştur. Oluşturulan SD kart Okuma teknolojisi, MRW-S3 ismi ile piyasaya sunulmuştur. Teknoloji listelerinde yerini alan yeni ürün, fotoğrafçılara yönelik geliştirilen SD Kart okuyucu model, hızlı ve kapasitesi yüksek teknolojik ürün modelini oluşturmaktadır. Ürün 300Mb/saniye okuma hızı özelliğine sahiptir. Kullanıcılara sunmuş olduğu performans gücü ise 100 waat’a kadar ulaşabilmektedir. USB-C SD port yapısı üzerinden sağladığı 100 waat enerji performansı ile piyasa içerisinde ön sıralarda yer almayı başarmıştır. Özellikle, profesyonel fotoğrafçılar bu ürünün piyasaya sunulmasını ve sahip olduğu özelliklerin açıklanmasını merakla beklemekteydi. Aynı kategoride yer alan ürünlerin bir adım önüne hecen teknolojik tasarım, meraklıları tarafından yoğun ilgi görmektedir.

MRW-S3 SD Kart Okuyucu Özellikleri

MRW-S3 SD kart okuyucusu aynı zamanda UHS-II ve microSD kart yapılarını da en hızlı koşullarda okuyabilmektedir. Cihazın diğer bir özelliği ise 4K videoları en iyi hızda oynatabilmesidir. 4K video oynatabilme özelliği, cihazın üzerinde taşıdığı bir port yardımı ile gerçekleştirilmektedir. HDMI port yapısı sayesinde videoları 30 kare/saniye hızında oynatabilmesi sağlanmaktadır. Teknoloji listelerinde yer alan yeni nesil SD kart okuyucu yapılarına oranlar daha yüksek hıza ve teknolojik ayrıntıya sahip olan, ön saflarda yer alıyor. Cihaz fiziksel tasarımı üzerinde HDMI, USBA portu ve üç farklı şekilde USB-C modeli bulunduruyor.

Ürün ilk tasarlandığı andan itibaren profesyonel fotoğrafçılığa yönelik bir teknolojik yapı ile meydana getirilmeye çalışılmıştır. Fotoğraf çekimi

işlemi için en uygun SD kart okuyucusunun elde edilmesi amaç edinmiştir. Bu duruma bağlı olarak, her türlü koşulda ve her mekanda kullanım kolaylığı sağlanması amaçlanmıştır. Uzun ömürlü kullanım ve cihazın dış etkenlere karşı korunması adına teknolojik yenilikler ile geliştirilmiştir.

MRW-S3 Modelinin Sertifika Aavantajı

Cihaz tüm bu kullanım kolaylığını ise toza ve suya karşı dayanıklı iç ve dış yapı tasarımı ile sağlamaktadır. Fotoğraf çekilirken oluşabilecek tozlanma ve ıslanma risklerine karşı cihaz, tasarım yapısına eklenmiş olan IP68 sertifika özelliği ile korunmaktadır. Bu özelliğinin yanı sıra, cihaz saniyede 300 MB okuma gerçekleştirebilmektedir. Video ve fotoğraf karelerinin aktarımı sırasında piyasa bulunan en yüksek hıza çıkmaktadır. Fiziksel ağırlığı 95 gram olarak tasarlanmıştır. Bu ağırlık seviyesi kolay taşınabilmesini sağlamaktadır. Küçük bir fiziksel yapı içerisine ne kadar çok teknolojik fonksiyonun aktarılabileceğinin bir kanıtı niteliğindedir. Dış tasarımına bakıldığında cihaz siyah renkli bir gövdeye sahip olup, üzerinde fonksiyonlarını ve bildirimlerini takip edebileceğiniz led sistem bulunmaktadır. Fotoğrafçılar için çalışma hayatını bu sene avantaj haline dönüştürecek ve daha hızlı, kaliteli fotoğrafçılık çekimlerinin yapılması sağlayacak en önemli üründür.

Bir yorum bırakınız...

*