Command & Conquer Remastered Collection 5 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri | Sonsuz Teknoloji

Command & Conquer Remastered Collection 5 Çıkış Tarihi ve Sistem Gereksinimleri

Command & Conquer Remastered Collection 5

Command & Conquer Remastered Collection 5, strateji türündeki Command & Conquer oyununun son çıkacak oyunudur. Petroglyph tarafından geliştirilen oyunun yayıncılığını Electronic Arts (EA) üstlenmiştir. Bu oyun eski sürümlerine göre daha iyi grafikler, daha uyumlu kontroller ve multiplayer desteğiyle geleceği ifade ediliyor.Command & Conquer Remastered Collection 5, eski Westwood Studios ekip üyeleri tarafından eski sürümlerinin geliştirilerek ve yeniden düzenlenerek 4K olarak sunulacak oyundur. Bu oyunda multiplayer kısmı yeniden tasarlanarak, kullanıcı arayüzünde geliştirilmeler yapılmıştır. Harita düzenleyicisi getirilmiştir. Oyuna ait bonus video galerisi eklenmiş ve Frank Klepacki tarafından düzenlemiş efsane müzik eklenmiştir.

Command & Conquer Remastered Collection 5 Çıkış Tarihi ve Fiyatı?

Strateji tarzı oyunları seven oyuncuların en çok tercih ettikleri oyunlar Command & Conquer serileridir. Command & Conquer serisinin son oyunu Command & Conquer Remastered Collection 5 2020 yılının 5 Haziran tarihinde çıkacaktır. Bu oyun Steam ve Origin oyun platformlarında satışa sunulacaktır. Steam platformunda oyunun ön sipariş fiyatı 129 TL’dir. Origin platformunda bu oyunun fiyatı 20€ olarak açıklanmıştır.

Minimum Sistem Gereksinimleri

Command & Conquer Remastered Collection 5 Oyunu için Minimum Sistem Gereksinimleri

Command & Conquer Remastered Collection 5 oyununu oynamak için en az Windows 8.1/10 64 bit bir işletim sistemine sahip olmanız gerekmektedir. İşlemcinizin en az Intel Core 2 Duo E4600 ya da AMD Athlon 64 X2 6400 olması gerekmektedir. Ekran kartınız en az NVIDIA GeForce GT 420 ya da Atı Radeon HD 5570 olması gerekmektedir. Bilgisayarınızın hard diskinde en az 32 GB’lık boş alan bulunması gerekmektedir. Ayrıca oyunu oynayabilmek için internet bağlantınızın olması gerekmektedir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

Oyunu 4K kalitesinde akıcı bir şekilde ve grafiklerden en üst seviye performansında oyunu oynamak isterseniz bizim size önereceğimiz bilgisayar sistemi şu şekildedir.

  • İşletim sistemi olarak Windows 8.1/10 64 bit
  • İşlemci tavsiyemiz ise Intel Core i5 4690K ya da eşdeğerinde bir model (4 GB)
  • Ekran kartı tavsiyemiz NVIDIA GeForce GTX 660 ya da eşdeğerinde bir model
  • Hard Disk modeli ya da hızı fark etmeyeceği için Hard Disk önerimiz yoktur. Ancak oyunu kurabilmeniz için Hard Disk’inizde en az 32 GB’lık boş alan olması gerekmektedir.

Bir yorum bırakınız...

*