Dayanıklılığıyla Dikkat Çeken LG K61 Tanıtıldı | Sonsuz Teknoloji

Dayanıklılığıyla Dikkat Çeken LG K61 Tanıtıldı

LG K61

LG firması düzenlediği bir etkinlik kapsamında yeni akıllı telefonunu tanıttı. LG K61 ismi verilen akıllı telefon özelliklerin yanı sıra dayanıklılığı ile dikkat çekiyor. Askeri dayanıklılık testlerinden başarı ile geçen akıllı telefon, aynı zamanda şık tasarımıyla da dikkat çekiyor. Dayanıklı olmasının yanı sıra çift sim kart özelliğiyle de dikkat cihaz kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan akıllı telefonu gelin birlikte inceleyelim.

LG K61 Özellikleri Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan LG K61 özellikleri ile dikkat çekiyor. 6,5 İnç büyüklüğündeki ekranı ile dikkat çeken akıllı telefon 4 GB RAM kapasitesiyle dikkat çekiyor. Cihazda kullanılan 8 çekirdekli işlemcinin hızı ise 2,3GHz olarak açıklandı. Dayanıklılığın ön planda olduğu cihaz işlemci hızıyla da dikkatleri üzerine çekti. Akıllı telefonun ana kamerası 48MP olurken, öz çekim kamerası olarak da lanse edilen ön kameranın çözünürlüğü ise 16MP olarak açıklandı.

Geçtiğimiz günlerde tanıtılan akıllı telefon, kullanıcıların karşısına iki farklı model ile geleceği açıklandı. 64GB ve 128GB depolama alanlarına sahip akıllı telefon da aynı zamanda microSD kart desteği de bulunuyor. Kullanıcılara sunulan depolama kartı sayesinde cihazın hafızası 2 TB’ a kadar yükseltilebiliyor.

Akıllı telefon 4000mAh batarya kapasitesiyle kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanıyor. Kullanıcılara sunulan akıllı telefonun aynı zamanda hızlı şarj özelliğinin de olduğu açıklandı. Dayanıklı olmasının yanı sıra özellikleriyle dikkat çeken cihaz şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmeye başardı.

MIL-STD 810G isimli askeri dayanıklılık sertifikası ile kullanıcıların karşısına gelmeye hazırlanan akıllı telefon 4G desteğine sahip. Tüm dayanıklılık testlerinden başarı ile geçen cihaz, son dönemin en dayanıklı cihazı olarak kayıtlara geçti. Oldukça dayanıklı olan akıllı telefon şık tasarımıyla da kullanıcıları büyülemeyi başardı.

LG K61 fiyatı

Düzenlenen bir etkinlik kapsamında tanıtılan LG K61 fiyatı ise henüz açıklanmadı. Yakın zamanda piyasaya çıkması beklenen ve henüz çıkış tarihi açıklanmayan cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor. Şık tasarımı, üstün tasarımı ve askeri dayanıklılığı ile dikkat çeken akıllı telefonunun ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu. Ancak akıllı telefon özellikleri ve dayanıklılığı şimdiden birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başardığı bir gerçek.

Bir yorum bırakınız...

*