Asus Cerberus Oyuncu Klavye İncelemesi | Sonsuz Teknoloji

Asus Cerberus Oyuncu Klavye İncelemesi

asus klavye

Bilgisayar oyuncuları için klavye vazgeçilmezlerin arasında yer almaktadır. İyi bir oyuncu mutlaka iyi bir klavye de oynamak ister. Asus oyunculara özel ürettiği ekipmanlar dikkat çeken firmaların başında geliyor.Günümüzde klavye almak için yüksek miktarda ücretler ödeyen oyuncuların olduğu bir ortamda hem şık hem ekonomik bir klavyeye sahip olmak son derece zordur. Asus Cerberus ise hem ekonomik hem de oyuncuların istediği birçok özelliği taşıyan oldukça dayanıklı klavyelerin arasında yer almaktadır.

Asus Cerberus Özellikleri ve Fiyatı

Oyuncu klavyesi alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Rahatlıktan çok mutlaka dayanıklılık ön plana çıkması gerekir. Oyuncuların başına sık sık bazı istenmeyen problemler gelmektedir. Bu problemlerin başında klavye üzerine sıvı dökülmesi gelmektedir. Bu tip durumlar ile karşılaşmamak adına mutlaka sıvı temasına dayanıklı ürün seçilmesi gerekir.

Asus Cerberus klavye sıvı temasına oldukça dayanıklı olması ile dikkat çeken klavyelerin başında gelmektedir. Boşaltma haznesi sayesinde sıvıları klavye içinde tutmadan kolay bir şekilde dışarı atmaktadır.

Oyuncu klavyesi alırken mutlaka dikkat edilmesi gereken durumlardan biri de oyun oynandığı esnada kayıp kaymamasıdır. Ufak bir klavye oynaması birlikte oyundaki tüm emeğiniz gidebilmektedir. Asus Cerberus klavye oyuncuların karşılaştığı bu durumu iyi düşünmüşe benziyor. Zira klavye ayaklarında lastikler monte edilmiş. Bu lastikler sayesinde klavyenin her türlü zorlu koşul içerisinde hareket etmesini engellemektedir.

Klavyenin bir başka özelliği ise değişebilen renklere sahip olması. Oyuncular için ışıklı renkli klavyeler oldukça önemlidir. Cihaz içerisinde bulunan farklı renk seçenekleri ile değiştirmek mümkün olabilmektedir. İki farklı renk seçeneğine sahip cihaz karşımıza kırmızı ve mavi renk olarak değiştirmek mümkün olabilmektedir.

Oyuncuların başına sıklıkla bazı sorunlar gelebildiğinden bahsetmiştik bunlardan biri sıvı dökülmesi olduğu biliniyor. Bir diğer problem ise oyun heyecanına kapılarak Windows tuşuna basmak geliyor. Oyuncular zaman zaman oyunun en heyecanlı yerinde Windows tuşuna basarak oyundan çıkabiliyor. Bu tip durumları engellemek için Asus Cerberus klavye ile birlikte o tuşu iptal etmek mümkün olabiliyor.

Asus Cerberus Fiyatı

Hem ekonomik hem de önemli özellikleri olan bu klavyenin ülkemizde ki ortalama fiyatı 180 TL ile 200 TL arasındadır.

Bir yorum bırakınız...

*