Epic Games’ten oyun severleri mutlu edecek müjdeli haber | Sonsuz Teknoloji

Epic Games’ten oyun severleri mutlu edecek müjdeli haber

Epic Games

Bilgisayar oyunu oynamayı çok seven kişileri mutlu edecek en güzel haber herhalde bu oyunların çok ucuz fiyatlara satın alınabilmesi ya da ücretsiz olarak bu oyunları edinebilmektir. Bu bahsettiğimiz son durum artık Epic Games aracılığı ile hayata geçirilmiş oldu. Steam gibi büyük bir firmaya rakip olarak çıkan Epic Games Store, her hafta farklı farklı oyun türlerini dağıtarak oyun severleri mutlu etmekte.

Daha önceden çoğu kez ücretsiz olarak oyun dağıtan Epic Games, bu sefer de değişik bir durumla oyun severleri mutlu edecek. Epic Games 19 Aralık 2019 tarihinden başlamak üzere toplam 12 gün boyunca her gün farklı ve yeni oyun türlerini platformda dağıtarak oyun severlerin büyük ilgisini toplayacağa benziyor.

Epic Games’in bu ücretsiz oyun dağıtımı yılbaşına kadar devam edecek. Bilgisayar oyun severleri toplam 12 gün boyunca oyun kütüphanelerine 12 tane yeni oyunu ücretsiz bir şekilde ekleyebilecekler. Fakat bu oyunların hangi gün dağıtılacağı veya bunların isimleri hakkında şuan platform tarafından net bir bilgi bulunmamakta.

Ayrıca bu güzel haberin yanında, Epic Games Store an itibari ile diğer oyun türlerinde de büyük indirimler yaparak oyun severleri mutlu etmeye devam ediyor. Bu durumdan haberdar olmayan kişiler için, Epic Games, The Game Avards etkinliği ile oyun severlere çok büyük kampanyalar sunmaktadır.

Epic Games

The Game Avards etkiliğinin içeriği nedir?

Platform tarafından düzenlenen bu indirim 16 Aralık 2019 tarihine değin devam edecek olup bu belirlenen tarihe kadar belirli oyunlara %25 ile 75 oranları arasında indirim uygulanarak oyun severlerin bu kampanya aracılığı ile daha uyguna oyun satın alabilmeleri sağlanacaktır.

16 Aralık pazartesi günü bitecek olan bu indirimde bulunan oyunlara birkaç tane örnek verecek olursak, Borderlands 3 adlı oyun % 35 kampanya ile 200, 85 lira gibi bir fiyatla, The Outer Worlds adlı oyun %25 kampanya ile 231,75 lira fiyatla, The Division 2 isimli oyun %75 kampanya ile 77,25 lira fiyatla oyun severlerin uygun fiyata satın alabilmeleri için karşılarına çıkmaktadır.

Bir yorum bırakınız...

*