Fonelab İle Android ve İOS (İphone) Telefonlarda Silinen Dosyaları Geri Getirme | Sonsuz Teknoloji

Fonelab İle Android ve İOS (İphone) Telefonlarda Silinen Dosyaları Geri Getirme

Fonelab

 

Akıllı cep telefonu kullanıyoruz ancak istemeden bazı dosyaları siliyoruz. Android ve İOS (İphone) cep telefonunuzda kaybettiğiniz ve sildiğiniz dosyaların geri getirmenin bir formülü var. Silinmiş kişiler, mesajlar, arama geçmişi, galeride yer alan resim, kitaplık, belge, video gibi dosyaları Fonelab uygulamasıyla geri getirebilirsiniz. Bu uygulama 30 günlük deneme sürümü mevcuttur. Daimi profesyonel olarak veri kurtarma işleri  ile uğraşıyorsanız ödeme yapmanız gerekmektedir. 40 dolar civarında ücretlendirmesi mevcuttur.

Cep telefonlarında yer alan dosyaları istemeden, virüsten ve suya düşmeden kaynaklı silinebiliyor. Fonelab uygulamasını kullanarak verilerinizi geri getirmenin üç ayrı formülü bulunuyor.

Android cep telefonundan cihazın içinde yer alan verileri kurtarmak, SD kartta yer alan verileri kurtarmak ve SIM kartta yer alan verileri kurtarmaktır.

Fonelab Uygulaması Hangi Zamanlarda Kullanılır?

  • Verilerinizi ister istemez  silmek
  • İşletim sisteminden kaynaklanan sorunlar
  • Cihazda yer alan hafıza sorunu hatası
  • İndirdiğiniz uygulama ve oyunlardan gelen virüsler
  • SD karttan kaynaklanan sorunlar
  • Telefona koyduğunuz şifreyi unutmak
  • Android işletim sisteminin çökmesi

Mesajlar, Arama Geçmişi Ve Silinen Kişileri Kurtarma

Android cep telefonu kullanan kişiler için en önemli verilerden bazıları; mesaj, kişi ve arama geçmişidir. Rehberde bir arkadaşını yanlışlıkla silmek, iletişim kurmayı da ortadan kaldırmak anlamına geliyor. Fonelab uygulaması sayesinde mesaj, rehber ve arama geçmişi bilgilerini tekrar geri getirebilirsiniz.

Cep Telefonu Hafızası ve SD Kartta Silinen Verileri Kurtarma

Fotoğraf, video, müzik gibi verilere çeşitli yollarla ulaşabiliyoruz. Hatıra fotoğraflar albümlerde değil, videolar ve müzikler de kasetlerde yer almıyor. Fotoğraflar, müzikler ve videolar hafıza kartlarında, flash belleklerde (USB disk) ve cep telefonu hafızalarında yer alıyor. Bilip veya bilmeden nedensiz bir şekilde bu veriler silinebiliyor. Fonelab uygulaması sayesinde müzik, video ve fotoğraflarınızı kurtararak geri yükleyebilirsiniz.

Fonelab Uygulaması Hangi Sistemlerde Kullanılır?

Fonelab uygulamasını; bilgisayarda, Android ve İOS cep telefonlarında kullanabilirsiniz.

Cep telefonları flash bellek (USB disk), CD, SD kart gibi verileri yedeklemek için kullanılabilir. Cep telefonunda veriler çeşitli nedenlerle silinebileceği için mutlaka yedekleyin.

Android Cep Telefonlarında Kullanılabilecek Yedekleme Uygulamaları

SMS Backup: mesajlarınızı yedekleyebilirsiniz.

Titanium Backup: uygulama, resim, mesaj, video, müzik, sistem ayarları, arka plan resimleri, tema gibi tüm verileri sistemli bir şekilde yedeklemenize yardımcı olur.

Helium: mesajlar ve kablosuz ağ şifrelerini yedekler. Fotoğraf, müzik, video, tema vb. içerikleri yedekleme işlemini yapmaz.

Android kullanıcı iseniz bu uygulamalara ihtiyaç duymadan Google hesabınızı kişiler, fotoğraflar ve diğer tüm özellikleri sekronizasyonu açarsanız tüm verileriniz, her zaman Google bulut depolamada saklanır, her hangi bir aksaklık anından google hesabınızı girerek tüm verilerinize İnternet olan her yerden ister bilgisayardan ister telefondan anında ulaşabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*