Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz Mobil Video Düzenleme Programı 2019 | Sonsuz Teknoloji

Android ve iOS İçin En İyi Ücretsiz Mobil Video Düzenleme Programı 2019

android ios video düzenleme

Ücretsiz mobil video düzenleme programı 2019 listemizdeki programlar akıllı telefonlarından video çekmek, paylaşmak ve hareket halindeyken video düzenlemek isteyen insanlar içindir. Piyasada birçok harika video düzenleme uygulaması varken, bu liste mobil cihazlar için en iyi, en sezgisel ve ücretsiz video düzenleme yazılımlarını içerir.

1- Splice

Splice, iPhone ve iPad kullanıcıları için mevcut en popüler ücretsiz video düzenleme programlarından biridir. GoPro yapımcıları tarafından geliştirilen uygulamayı basit arayüzü nedeniyle öğrenmek kolaydır. Videoları birkaç dokunuşla düzenleyebilir ve kesebilirsiniz. Yerleşik kütüphaneden bazı geçişler ve sesler ekleyip videonuzu paylaşıma sunabilirsiniz.

Splice iOS indir

2- GoPro Yapımcılarından Ücretsiz Mobil video Düzenleme Programı: Quik

Quik, GoPro’nun yapımcılarından bir başka ücretsiz mobil video düzenleme programıdır. Bu uygulama Splice’a benzer, ancak biraz daha teknik bilgi gerektirir. Düzenleme işlemini hızlandıran otomatik kırpma ve düzenleme özelliklerine sahiptir, ancak daha fazla kontrol istiyorsanız kliplerinizi manuel olarak düzenleyebilirsiniz.

Quik’in otomatik olarak yapabilecekleri etkileyici: harika anları bulmak için videonuzu arar ve hatta geçişler ekleyebilir. Gerçekten hızlı bir düzenlemeye ihtiyacınız varsa, bu uygulama tam size göre. Uygulama Android ve iOS platformlarında kullanılabilir.

Quick iOS Quik Android indir

3- Adobe Ücretsiz Mobil Video Düzenleme Programı: Premiere Clip

Adobe Premiere Clip çok popüler bir ücretsiz mobil video düzenleme programıdır. Bu uygulama Adobe’un iyi bilinen Premiere Pro ürününe bağlanır, ancak aynı zamanda bağımsız bir uygulama olarak çalışır. Diskten veya uygulama kütüphanesinden müzik ekleme, geçişler yapma, otomatik renk düzeltme özellikleri sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde videonuzu paylaşıma sunabilirsiniz.

Serbest Biçimli ve Otomatik olmak üzere iki modu ile düzenleme kontrolünü ele alabilir veya uygulamanın geçiş ve otomatik kırpma özelliklerini otomatik kullanmasına izin verebilirsiniz. Adobe kullanıcıları, Lightroom gibi diğer Adobe uygulamaları ile senkronize olarak çalışabilirler.

Adobe Pemiere Clip iOS Adobe Premiere Clip Android indir

4- Horizon

Horizon, kullanıcıların telefonlarının pozisyonu ne olursa olsun, videoları yatay olarak çekmelerini sağlayan basit bir uygulamadır. Bir anı yakalamak için acele ettiğimizde, telefonu eğmeyi ve hareketi yatay olarak yakalamayı unutabiliriz. Bu uygulama bu sorunu çözmenize yardımcı olabilir. Uygulamada kaydedilen tüm çekimler, telefonunuzu nasıl tutarsanız tutun, yatay olarak çekilir. Nasıl çalıştığını görmek için bu demoya göz atabilirsiniz.

Horizon iOS Horizon Android indir.

Instagram İçin En İyi Ücretsiz Mobil Video Düzenleme Uygulamaları

Hepimiz Instagram’ı seviyoruz. Bu Android ve iOs için geliştirilmiş ücretsiz mobil video düzenleme programları ile Instagram hikayelerinizi bir üst seviyeye taşıyın. Bu arada, yukarıda listelenen tüm mobil video düzenleme uygulamaları da Instagram için de harika çalışıyor. Ancak, bundan sonrakiler, özellikle Instagram platformu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

5- Magisto

Magisto ödüllü bir yapay zekâ ücretsiz mobil video editörüdür. Fotoğraflarınızı, videonuzu, müziğinizi ve eklemek istediğiniz diğer her şeyi ekleyin; videonuzu otomatik olarak düzenler ve oluşturur. Magisto, anlatmak istediğiniz hikâye türünü seçerek, profesyonel videonuzu sunmak için akıllı video düzenleyicisini kullanır. Hızlı Instagram gönderileri için harikadır. iOS ve Android sürümleri olan uygulamanın yapay zekâ sonuçları gerçekten etkileyici boyutta.

Magisto iOS Magista Android indir.

6- Resmi Instagram Ücretsiz Mobil Video Düzenleme Programı: Boomerang

iOS ve Android’de bulunan Boomerang, Instagram tarafından oluşturulmuş bir uygulamadır. Bu uygulama daha ilgi çekici içerikler oluşturmak için fotoğraflarınızı kullanmanıza yardımcı olur. Uygulama, çektiğiniz 10 adet fotoğrafı mini videoya dönüştürüyor. Hibrit alt yapıların aksine mobil uyumlu alt yapısı sayesinde uygulamadan direkt olarak Instagram’a yükleme yapabilirsiniz.

Boomerang iOS Boomerang Android indir

7- Anchor Video Maker

iOS ve Android’de bulunan Anchor Video Maker, ses içeriğini daha ilgi çekici hale getirmek için mükemmeldir. Bu uygulama otomatik olarak ses dosyalarınızı veya podcast’lerinizi Instagram dostu videolara dönüştürür. Uygulama için Medium’da hazırlanmış olan makaleyi okuyabilirsiniz.

Anchor Video Maker iOS Anchor Video Maker Android indir

8- Hyperlapse

Hyperlapse, hızlandırılmış videolar için mükemmeldir. Bu uygulama aslında Instagram tarafından da geliştirildi, bu nedenle Instagram ile uyum içinde çalışıyor. Takipçileriniz için ilginç videolar oluşturabileceğiniz uygulama, aynı zamanda etkileyici stabilizasyon teknolojisi nedeniyle tripodlara olan ihtiyacı da ortadan kaldırıyor.

Hyperlapse iOS indir.

9- Apple Clips

Bazı yerel Apple uygulamaları yetersiz kalsa da Apple Clips mobil video düzenleme programı en iyilerden biridir. Bu uygulama, Instagram için video düzenleme ihtiyaçlarınızın çoğunu giderir.

En havalı özelliklerden ikisi, arka planınızı düzenleme ve içeriğinize çizgi roman hissi verme yeteneğidir. Uygulama aynı zamanda İngilizce konuşmaları algılayıp alt yazı olarak ekleyebiliyor.

Apple Clips iOS indir

10- FilmoraGo

FilmoraGo herhangi bir filigran veya ücretli abonelik olmadan kullanabileceğiniz sağlam bir mobil video düzenleme programıdır. Uygulamada müzik ekleme, geçişler ve kırpma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Videolarınıza kolayca tema, metin ve başlık ekleyebilirsiniz. Uygulamanın ücretli bir masaüstü sürümü de var, ancak mobil uygulamadan hala ücretsiz yararlanabilirsiniz. Uygulamanın Android Sürümü geliştirme aşamasında.

FilmoraGo iOS

Çarpıcı videolar oluşturmaya başlamak için ücretsiz mobil video düzenleme programı tercihiniz konusunda yardımcı olmaya çalıştık. Uygulamalar sürekli güncellenmekte ve yenileri ortaya çıkmaktadır. Her birini deneyerek ihtiyacınıza uygun olanı bulabilirsiniz.

Bir yorum bırakınız...

*