FRISBY FX-2 PRO GAMING KLAVYE İNCELEMESİ ve FİYATI | Sonsuz Teknoloji

FRISBY FX-2 PRO GAMING KLAVYE İNCELEMESİ ve FİYATI

FRISBY FX-2 PRO

Ekonomik olmasıyla dikkat çeken ürün olan FRISBY FX-2 PRO Gaming klavye gösterdiği performans ile oyuncuların ilgisini çekmişe benziyor. Her ne kadar piyasadaki üstün performans gösteren oyuncu klavye modeline pek yaklaşmasa da özellikleri ile birçok oyuncu klavyesini geride bırakan son derece başarılı bir ürün olduğu bir gerçek. Ülkemizde ortalama fiyatı 100 TL ile 130 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Fiyatı uygun olsun iyi performans sergilesin diyen oyun tutkunlarının mutlaka denemesi gereken ürünlerin başında gelmektedir.

FRISBY FX-2 PRO GAMING KLAVYE ÖZELLİKLERİ

FRISBY FX-2 PRO Gaming klavyefiyatının uygun olması ile dikkat çeken oyuncu ekipmanlarının başında gelmektedir. 5 Farklı atanabilir tuşlarının olması sebebi ile dikkat çeken cihazın ayrıca 8 adete kadar multimedya tuşlarının olması iyi düşünülmüş bir detay olarak görülüyor.

Oyun tutkunlarının en büyük problemlerinden biri de klavyenin kaymasıdır. FRISBY FX-2 PRO Gaming klavyeözel olarak tasarlanmış yapısı ile oyunların en heyecanlı anlarında bile kaymamaktadır. Oyun severlerin en büyük korkularından biri de klavye üzerine sıvı dökülmesidir. Cihaz içerisinde bulunan özel su tahliye kanalları sayesinde sıvı dökülmelerine karşı dayanıklı bir yapıdadır.

Oyun oynadığınız esnada eliniz birden Windows tuşuna gidebilir. Bu son derece can sıkıcı bir durum olduğu gerçektir. Bu tip durumlarla karşılaşmamak adına cihaz üzerinde Windows tuşu kitleme özelliği vardır. Bu sayede tuşa bassanız bile oyundan çıkmayacaksınız.

Oyuncular bir klavyeden iyi performansının yanında şık bir tasarım da isterler. FRISBY FX-2 PRO Gaming klavyeoyuncuların bu istediğini düşünmüş olmalı ki 7 farklı renk ile tuşları aydınlatma imkanı sunmaktadır. Ayrıca bu tuş aydınlatmalarının parlak ayarını da tamamen kullanıcıya bırakmaları son derece iyi düşünülmüş bir olay olarak görünmektedir.

Tüm bu özellikler düşünüldüğünde fiyat olarak oldukça iyi seviyede olduğu kaliteli bir cihaz olduğu görülüyor. Hem oyuncu klavyesi isteyip hem de ekonomik olmasını isteyen kullanıcılar için düşünülmüş bu klavye ülkemizde ortalama 100 TL ile 130 TL arasında değişkenlik gösteren fiyat etiketine sahip olduğu biliniyor.

Bir yorum bırakınız...

*