Gökyüzü Düzenleme Uygulaması PICNIC Nedir? Nasıl Kullanılır? | Sonsuz Teknoloji

Gökyüzü Düzenleme Uygulaması PICNIC Nedir? Nasıl Kullanılır?

picnic

Son derece hızlı bir şekilde gelişen mobil uygulamalar sayesinde birçok kullanıcı akıllı cihazlarından fotoğraflarını düzenleyebiliyor ve paylaşabiliyor. Mobil uygulama geliştiricileri tarafından piyasaya sürülen bazı uygulamalar fotoğrafın her yerini düzenleyebilirken bazı uygulamalar ise fotoğrafın belirli bir bölümünü düzenleyebilmektedir. Fotoğrafın belirli bir bölümünü düzenlemek isteyen kullanıcıların karşısına ise PICNIC uygulaması çıkıyor. Peki, son dönemin en popüler mobil uygulamalarından biri olan PICNIC nedir, nasıl kullanılır? Fotoğraf tutkunları tarafından son derece merak edilen bu sorunun yanıtını detaylı olarak birlikte inceliyoruz.

PICNIC Nedir?

PICNIC, ESTsoft şirketi tarafından geliştirilen mobil gökyüzü düzenleme uygulamasıdır. Günümüzün en popüler mobil uygulamalarından biri olarak lanse edilen söz konusu uygulamayı 5 milyondan fazla kişi indirmiştir. Android 5.0 ve üzeri sürümlerle uyumlu olan uygulama aynı zamanda İOS işletim sisteminde de kullanılabilmektedir.

PICNIC Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olan PICNIC özellikleri ile dikkat çekiyor. Söz konusu uygulama içerisinde yer alan efektler sayesinde istediğiniz bir görselin gökyüzünü kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler ise şu şekildedir; Öncelikli olarak mobil uygulamayı açmalısınız. Uygulamayı açtıktan sonra Gallery seçeneğine tıklamalısınız.

picnic uygulaması

Yukarıda yer alan ok işaretinin gösterdiği butona tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir alan açılacaktır. Açılan alanda istediğiniz bir görseli seçebilir ve seçtikten sonra düzenleme işlemine geçebilirsiniz.

picnic uygulaması indir

Galerinizde bulunan herhangi bir resmi seçtikten sonra gökyüzünü son derece kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Düzenleme işlemi için çeşitli efektler kullanabilir, bulutlandırmayı azaltıp arttırabilir veya fotoğrafın parlaklığını kolaylıkla ayarlayabilirsiniz. Örneğin kendi cihazımızda yer alan bir gökyüzünün ağırlıkta olduğu bir fotoğrafı seçelim ve karanlık bir efekt verelim. Fotoğraf seçim işlemini bitirdikten sonra Night efektine basmanız gerekmektedir. Night efektine bastıktan sonra bulut değerini 0’a indirmelisiniz. Bu yöntemi uygulayarak fotoğrafınıza gece efektini son derece kolay bir şekilde verebilirsiniz.

picnic uygulaması kullanpinic uygulamsı kullanam

 

PICNIC Uygulaması Nasıl İndirilir?

Günümüzün en popüler mobil uygulamalarından biri olan PICNIC uygulaması, tamamen ücretsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Söz konusu uygulamayı mobil cihazlarına yüklemek için aşağıda yer alan bağlantı seçeneklerine tıklayabilirsiniz.

  • PICNIC Uygulamasını Android cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.
  • PICNIC Uygulamasını İOS cihazlarınıza yüklemek için tıklayınız.

Bir yorum bırakınız...

*