İninal Kart Nedir, Nereden Alınır, Nasıl Kullanılır? | Sonsuz Teknoloji

İninal Kart Nedir, Nereden Alınır, Nasıl Kullanılır?

ininal kart

İninal kart, banka hesabı açma zorunluluğu olmadan, 5 TL ödeme yaparak, kartın satıldığı satış noktalarından sipariş ederek alabileceğiniz, aylık kullanım ücreti olarak 2 TL ödemek koşulu ile bütün platformlarda internette, mağazalarda alış veriş yapmak, sanal oyunlar oynamak için kullanabileceğiniz pratik bir karttır.

Üstelik İninal kart mobil platformlarda sanal kart oluşturma kolaylığı da sunmakta, güvenli bir şekilde alış verişinizi yapmanızı sağlamaktadır. Ne kadar para yüklerseniz, o kadar harcama yapabileceğiniz İninal kart hayatınızı kolaylaştırmak için var. Bankaların hesap açma –hesap kapatma prosedürleri ile uğraşmak istemeyen insanlar için en pratik kart, ininal karttır.

İninal Kart Nereden Alınır?

Bir ininal kart alabilmeniz için Vatan bilgisayar, ŞOK mağazaları, hepsi burada, Migros, n11, Teknosa gibi ülke çapına yayılmış olan mağazalara başvurmanız yeterlidir. İninal kart için anlaşmalı satış noktaları sadece bunlar değil. Ama en kolay siparişi online olarak yapabilir, kuryenin adresinize kartı getirmesini sağlayabilirsiniz. Kart ücreti ise 5 TL gibi çok düşük bir ücrettir.

İninal Cüzdan Nedir?

Online olarak akıllı cep telefonunuzdan kartınızı yönetebilmenizi sağlayan bir hesaptır. Kart olmadan da bakiye sorgulama, yapılan en son işlemleri izleme, oyun pini satın alma gibi işlemleri bu mobil platform üzerinden iOS ve Android işletim sistemlerine uyumlu program indirerek yapabiliyorsunuz. İsterseniz mobil cüzdan üzerinden otomatik fatura ödemeleriniz için talimat bile verebilirsiniz.

Kimler İninal Kart ve Cüzdan Alabilir Yaş Sınırı Nedir?

12 yaşın üzerindeki herkes İninal Kart alabilir. Bunun için herhangi bir kısıtlama yoktur.Daha çok Online oyun oynayan gençler tercih etmektedir. Oyun için alışverişlerde güvenle kullanılavbilen bir karttır.

İninal Kart Para Yükleme Nasıl Yapılır?

Basitçe tüm bankaların ATM noktalarından ve PTT Matik cihazlarından yükleme yapabileceğiniz gibi, ŞOK mağazaları, Teknosa ve Migros mağazalarından da yükleme yapabiliyorsunuz. İNG bankamatiklerinden de yükleme yapabilirsiniz. Bunun için elli binin üzerinde anlaşmalı noktalar var. İsterseniz bakiye yükleme için İninal karta tanımlayacağınız başka bir kredi kartı ile yükleme yapabilir, ya da bankanızdan EFT yapabilirsiniz.

İninal Kart Aidatı Ne Kadar?

İninal kartı kullanmadığınız aylarda hiçbir şey ödemenize gerek yok. Ancak kullandığınız her ay için 2 TL ödeme yapmanız gerekir. Eğer hesabınızda bakiye yoksa, olunca alınır.

İninal Karta Bakiye Yükleme Ücretsiz mi?

İninal karta para yükleme bazı noktalarda ücretlidir, PTT matik ve banka ATM makinelerinden yükleme yaptığınız her 100 TL için 2.19 TL ödeme alınır. Başka bir banka kartınızdan yükleme ücreti ise 2 TL’dir. Pratik işlem noktalarından yükleme için para alınmaz. ŞOK mağazalarından yükleme yapmak için 2 TL ödemeniz gerekir. İninal karta yapılan EFT ve havale için ücret alınmaz.

Bir yorum bırakınız...

*