Lenovo ThinkBook Plus Özellikleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Lenovo ThinkBook Plus Özellikleri ve Fiyatı

lenova thinkbook

Lenovo, CES 2020 fuarında tanıttığı çift ekranlı yeni dizüstü bilgisayarını geçtiğimiz günlerde ön siparişe açtı. Lenovo ThinkBook Plus ismi verilen yeni dizüstü bilgisayar oldukça zarif tasarımıyla dikkat çekiyor. Çift ekran ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan bilgisayar da aynı zamanda Wi-Fi 6 teknolojisi de bulunuyor. Peki son dönemin en dikkat çeken bilgisayarlarından biri olan Lenovo ThinkBook Plus, kullanıcılara hangi özellikleri vaat ediyor? Oldukça merak edilen bu sorunun yanıtını gelin detaylı bir şekilde birlikte inceleyelim.

Lenovo ThinkBook Plus Özellikleri

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen CES 2020 fuarında tanıtılan Lenovo ThinkBook Plus özellikleri ile dikkat çekiyor. Çift ekran teknolojisiyle kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanan yeni dizüstü bilgisayarı gelin yakından inceleyelim.

Ekran Özellikleri

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan dizüstü bilgisayar, kullanıcıların karşısına 13.3 inç büyüklüğünde iç ekran ile çıkacak. 1920X1080 Piksel çözünürlüğe sahip iç ekranın yanı sıra cihaz da ayrıca bir adet de dış ekran bulunuyor. 10.8 İnç büyüklüğüne sahip olacağı açıklanan dış ekran sayesinde birçok farklı aktivite kolaylıkla yapılabilecek. Cihazın dışında bulunan ekran temel de e-okuyucu olarak tasarlanmış olsa da bildirimler buradan kontrol edilebilecek.

İşlemci Özellikleri

Son dönemin en dikkat çeken bilgisayarlarından biri olan Lenovo ThinkBook Plus işlemci özellikleri ile dikkat çekiyor. Kullanıcıların karşısına 10.nesil İntel Core İ5-10210U isimli işlemci ile çıkan cihaz, 4.2GHz hız performansı sunuyor.

Diğer Teknik Özellikler

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı yapılan yeni dizüstü bilgisayar zarif tasarımıyla birçok kişinin beğenisini kazandı. Kullanıcıların karşısına 512 GB SSD ile çıkmaya hazırlanan cihaz da aynı zamanda Wi-Fi 6 teknolojisi de bulunuyor. Cihazın Ram miktarı ise 16 GB olarak duyuruldu.

Lenovo ThinkBook Plus Fiyatı ve Çıkış Tarihi

CES 2020 fuarında tanıtımı yapılan Lenovo ThinkBook Plus fiyatı ile dikkat çekiyor. 1200 Dolar fiyat etiketine sahip olan dizüstü bilgisayar, geçtiğimiz günlerde ön siparişe açıldı. Çift ekran teknolojisiyle birçok kişinin beğenisini kazanan bilgisayarın ne kadar satacağı ise oldukça merak konusu. Mürekkep teknolojisine de sahip olan cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Bir yorum bırakınız...

*