Monacoin Nedir? | Sonsuz Teknoloji

Monacoin Nedir?

monacoin
Japonya’nın ilk resmi kripto para birimi MonaCoin’dir. Son aylarda hayatımıza hızlı bir giriş yapmış olan kripto paralar henüz ülkemizde kullanımıyla ve madenciliğiyle ilgili yerli sayfalarda açıklama yapılmasa da kullanıcılar tarafından karlı ve yatırımlı bir avantaj haline gelmiştir. Japonya’nın ilk kripto parası olmakla yatırımlar çığ gibi büyümüş ve ülke içindeki alışveriş merkezleri hatta dükkanlarda geçerli bir hale gelmiştir.

MONACOİN MADENCİLİĞİ NASIL YAPILIR?

Yerli sayfalarda Monacoin le ilgili çok fazla bilgi bulunmasa da iyi bir yatırım olarak düşünülmektedir. Bu madenciliğin nasıl yapıldığına dair belirli programlar ve internet sitelerinde madencilik havuzlarından yararlanılıp Monacoin madenciliği yapabilirsiniz.

Nvidia kartınız varsa Ccminer kullanıp Monacoin madenciliği yapabilirsiniz. Eğer Amd kart ile Monacoin madenciliği yapmak isterseniz bunun içinde Sgminer kullanmalısınız.

Bu kartlara ulaşmaksa düşündüğünüz kadar zor değil kartlar için geçerli olan internet adreslerine girip kartları rahatlıkla bulup ardından Monacoin madenciliğine başlayabilirsiniz. Ayrıca Bittrex borsasından değerleri takip edip ona göre yapabileceğiniz yatırımı ve karı hesaplayabilirsiniz.

Tabi sadece Bittrex borsası değil Livecoin, Bleutrade gibi borsalar olsa da Bittrex en büyük borsa ünvanına sahip olduğu için en çok tercih edilen borsadır.

MONACOİN DEĞERLERİ:

MONA sembolüyle 549.022.135,04 TL’den işlem görmeye devam ediyor. Ayrıca değeri git gide artmaya devam ediyor. Geçmişten günümüze neler kazanmış ve neler kaybetmiş görelim.

İLK GÖRÜLEN FİYAT: 0,579575 TL

GEÇEN SENE Kİ FİYATI: 0,170188 TL

Bir yorum bırakınız...

*