Need For Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı | Sonsuz Teknoloji

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri ve Fiyatı

need for speed

Oyun sektörünün en önde gelen şirketlerinden biri olan EA, düzenlediği özel bir lansman kapsamında yeni Need For Speed oyununu duyurdu. Need For Speed Hot Pursuit Remastered ismi verilen yeni yapım, gerçekçi sürüş dinamikleri ve etkileyici görsel tasarımıyla son derece dikkat çekiyor. Serinin en sevilen yarış oyununu yeniden yaratan şirket, oyun severlere çapraz platform desteğini de sunacak. Dilerseniz, EA şirketi tarafından tanıtımı yapılan yeni yarış oyununu gelin daha yakından detaylı olarak birlikte inceleyelim.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Yenilikleriyle Birlikte Geliyor!Need For Speed Hot Pursuit

EA Şirketi tarafından düzenlenen özel bir lansman da tanıtımı yapılan yeni yarış oyunu Need For Speed Hot Pursuit özellikleri ile son derece dikkat çekiyor. Grafiksel olarak tamamen yenilenen oyun, oyun severlere 4K çözünürlük sunuyor. 4K Çözünürlüğünün yanı sıra sevilen yarış oyunun da çapraz platform desteği de bulunuyor.

Oyun severlere sunulan çapraz platform desteği sayesinde konsol kullanıcıları ve bilgisayar kullanıcıları birbiri ile kolaylıkla eşleşebilecek. Tüm bu yeniliklerin yanı sıra 30 FPS desteğine de sahip olan yeni yarış oyunu, geçmişte oyun severler sunulan sürüş deneyimini koruyarak piyasaya çıkacak.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Hot Pursuit Remastered sistem gereksinimleri ile son derece dikkat çekiyor. İşte EA şirketi tarafından açıklanan tüm bilgiler.

1.    Minimum Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Hot Pursuit minimum sistem gereksinimleri

 • Yenilenen yarış oyununu bilgisayarların da oynamak isteyen oyun severler Windows 10 işletim sistemine sahip olmak zorunda.
 • 8 GB Bellek kapasitesi ile Intel Core İ3-2120 ve dengi bir işlemciye sahip olan oyun severler, söz konusu oyunu takılmadan oynayabilecek.
 • Grafiksel anlamda akıcı bir oyun deneyimi yaşamak isteyen oyun severler GeForce GTS 450 ve dengi bir ekran kartına sahip olmak zorunda.

2.    Önerilen Sistem Gereksinimleri

Need For Speed Hot Pursuit önerilen sistem gereksinimleri

 • 8 GB Bellek kapasitesi ile Intel Core i5-350K ve üzerinde bir işlemciye sahip olan oyun severler, oyunu oldukça akıcı bir şekilde oynayabilecek.
 • Grafiksel anlamda en üst düzeyde görüntü kalitesiyle karşılaşmak isteyen oyun severler, GeForce GTX 660 ve üzerinde bir ekran kartına sahip olmak zorunda.
 • Tüm bunların yanı sıra oyunu bilgisayara kurabilmek için önerilen depolama alanı ise 45 GB olarak açıklandı.

Need For Speed Hot Pursuit Remastered Fiyatı ve Resmi Çıkış Tarihi

Need For Speed Hot Pursuit fiyatı

EA şirketi tarafından tanıtılan yeni yarış oyunu Need For Speed Hot Pursuit Remastered fiyatı ile son derece dikkat çekiyor. Sevilen yarış oyununu PlayStation 4 platformunda oynamak isteyen oyun severler 279 TL, Xbox One platformunda oynamak isteyen oyun severler 278 TL ve STEAM platformu üzerinden oyunu oynamak isteyen oyun severler ise 220 TL ödeme yapmak zorunda.

Fiyat olarak oldukça makul bir seviye de piyasaya çıkacak oyun, 6 Kasım 2020 tarihinde oyun severler ile buluşacak. Sevilen yarış oyununun ne kadar satacağı ise şimdiden merak konusu.

 1. Hüsamettin arıkan
  06:22 7 Ekim 2020 06:22

  Ben bu oyunun daha önceki serilerini oynamıştım. Çok sevdiğim bir oyun ama bu serisini oynayamam büyük ihtimal yüksek özellikler istiyor

Bir yorum bırakınız...

*