Oyun İçin Ucuz Telefon Modeli "Vivo U10" Teknik Özellikleri | Sonsuz Teknoloji

Oyun İçin Ucuz Telefon Modeli “Vivo U10” İnceleme

Vivo U10

 

Telefonla oyun oynamayı sevenler için yeni bir telefon modeli çıktı. Oyun odaklı üretilen tüm telefonlarda yüksek kalite işlemci, ram ve GPU bulunmak zorunda. Bunun yanında ekran çözünürlüğü çok iyi olmalı ve ekranı da büyük olmalı. Ek olarak pili de yüksek kapasite olmalı ki, oyun oynarken şarj etme sıkıntısı olmasın.  Yoğun uygulama ve oyunlarda 2 gün dayanabilen bir telefon modeli olan Vivo U10 telefon modeli bu teknik özellikleri fazlasıyla karşılıyor. Hindistan’da piyasaya çıkan bu model, fantastik bir kullanıcı deneyimi vadediyor.

Oyun İçin Ucuz Telefon Modeli “Vivo U10” Teknik Özellikleri

Büyük kapasiteli 5.000 mAH pilini şarj etmek için 18 Watt hızlı şarj adaptörü ile gelen bu telefon, geniş kapasiteli pili güvenle kullanabilmek için ek güvenlik teknolojilerini de barındırıyor. 6.35 inç ekran boyutuna sahip olan Vivo U10 telefon modeli sevdiğiniz tüm mobil oyunları yüksek kalitede oynamanıza imkan verecek.

İşlemcisi Snap Dragon 665 model olan bu cihaz, oldukça hızlı ve yeteneklidir. Yoğun uygulama ve oyunlarda sizi üzmeyecek.

Yetenekleri bununla sınırlı olmayan bu telefonda kasa arkasına yerleştirilen 3 adet kamera var. Kameraları 13 MP + 8 MP ve derinlik sensörü olarak 2 MP çözünürlükteki kameralara ek olarak önde 8 MP selfie 

kamerası da bulunuyor. Kameralarda bokeh, AI modu ve panorama modları da bulunuyor.

Android 9.0 işletim sistemini kullanan Vivo U10 telefonun ekranı da IPS LCD teknolojisi ile çalışıyor.  4 GB ram donanımı ve 64 GB ROM dahili hafıza alanı ile gelen temel versiyonunun dışında daha yüksek RAM ve ROM olmasını isteyenler, biraz daha fazla ödeyerek bu özelliklere sahip olabilirler. Cihazın hızlı şarj adaptörü sayesinde, 10 dakikalık şarj ile 7 saati aşkın oyun oynama olanağı var.

Vivo U10 Telefon Fiyatı

Cihazın 3 GB RAM ve 32 GB depolama versiyonu 126 dolara satılıyor.  Aynı değerde RAM ile 64 GB dahili depolama alanlı versiyonu ise 142 dolara satılıyor. 4GB Ram versiyonu ise 155 dolara satılıyor.  Şirketin internet sitesine girilerek, kredi kartı ile telefon satın alınabilir. Cihazın kasa modellerini merak edenler için belirtelim, elektrik mavisi ve siyah renkler tercih edilmiş.

Bir yorum bırakınız...

*